Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

bergalm
20. nov 2014

@dorotka66 no tak ja dnes pred chvilkou kedze si lubim akosi pospinkat 101/66 a pulz 72 😕

bergalm
20. nov 2014

@dorotka66 inak ja som fakt aj rada,ze mam nizky a nie vysoky.......aspon viem,ze zatial je to ako tak fajn

dorotka66
20. nov 2014

@bergalm ja dnes zájdem na interné, ten tep ma desí 🙂 a pospinkať ľúbim aj ja, ale zarezávam 😀

lenka54321happy
20. nov 2014

Ahojte baby, dufam ze ste vsetky ok....citam a stale sledujem Vase prispevky....
Dnes som 7t 5dni, pred 2 dnami bolo sono a vsetko ok (klop klop) ale dnes som sa zobudila a prsia ma uz skoro nebolia tak ma chytila panika! PROSIM VAS napiste, zazila ste to niektora?
Keby ma od zaciatku neboleli tak nepanikarim viete, ale kedze boleli predtym a teraz uz prestavaju....
Boze toto je na nervy...chcem byt kludna ale takto....ach ☹((

mimika1973
20. nov 2014

@lenka54321happy ahoj, to nie je systematicke aby prsia boleli, neboj! Je to hormonalne, tak sa to meni....mna tiez potom dako uz neboleli, boli dako makke, ziaden stres! kedy mas najblizsie sono? aby si sa uistila???

silvia545
20. nov 2014

@kako23 dakujem 😉 napíšem mu a uvidím,kedy pojdeme na konzultáciu,máš s ním nejakú skúsenosť? 😉

kako23
20. nov 2014

@silvia545 ano mam a velmi dobru. neboj sa pri nom budes v dobrych rukach. Ma toho sice dost, ale je skvely odbornik, zameriava sa skor na starsie zeny, resp. zeny, ktorym zacinaju zlyhavat vajecniky, cize maju nizku rezervu vajicok.drzim palce 🙂

ludinka
20. nov 2014

@lenka54321happy aj ja som to mala take a mam doteraz ze niektore dni mam prsia naliate a bolave a potom to zae na par dni prejde....neboj sa 😉

lenka54321happy
20. nov 2014

@ludinka
@mimika1973
Naozaj baby? Boze a nebali ste sa? Ja sa citim ako cvok....kazdy den obavy!
Na psychiatra ☹((

ludinka
20. nov 2014

@lenka54321happy uplne to poznam ja som bola v strese stale.....a som vlasne doteraz, staci ze jeden den necitim pohyby a uz nervacim 😖
pozri sa aj tak nic neovplyvnis, takze stresom si mozes len uskodit.............ja verim ze je vsetko ok 😉

ivetahe
20. nov 2014

@karinaz

Ahoj,pri vsetkych vraj ...odstranovali zrasty Humenne,Kosice,onicom za vsetko som platila, potom v Heliose pred ET,a do Brna som prisla s totalnymi zrastami tak mi Marcel robol 2 HSK a dalsiu kontrolnu aby sme sa mohli pohnut do predu,teraz je to vraj v poriadku sliznica je stredne vysoka a po 12 rokoch som mala normalnu mens.uz som ani nevedela ako to vyzera,a to som zdravotnik.Ja som mala minimalnu sliznicu,a po jeho vysokej davke liekov mi narastla sliznica,sam bol prekvapeny ,tak preto tie hysteroskopie,dufam ,ze uz sa pohynam konecne dalej ,tie hys.uz riesim Dva roky.

benny11
20. nov 2014

@lemoni86 neboj držím sa, a držím palčeky aj tebe, snáď to zvládneme, na budúci týždeň v piatok idem na sono, tak sa aj bojím, ale aj teším, nechám sa prekvapiť.... 😉

gagirl
20. nov 2014

ahojte kocky..🙂dnes som mala prve sono u svojej dr..som sice len 5 tyzden..ale doktorka mi spravila a bolo vidiet uz pekny gestacny vacok..tusim 5 mm..🙂tak som rada..uz sa tesim na srdiecko..to si ale par dni este budem musiet pockat..🙂

dorotka66
20. nov 2014

@gagirl ahoj gag to je sueperrrr. ja mám na 14 deň HCG 1092 . je to ok????? 🙂

gagirl
20. nov 2014

@dorotka66 ahoj..jasne ze ano..a mozno budu aj dve..nie?..🙂

lemoni86
20. nov 2014

@benny11 bude dobre neboj 🙂
@gagirl jej super... neboj bude aj srdiecko 🙂)

lemoni86
20. nov 2014

@dorotka66 je to uplne ze ok :DDD paraaada kraaasa

dorotka66
20. nov 2014

@gagirl waw 2 je super tak sa uvidí 😀

gagirl
20. nov 2014

@dorotka66 kolko ti vkladali?jedno ci dve?..

ingrid0105
20. nov 2014

@haimi vsetko v poriadku moja?

crazybabenka
20. nov 2014

babule.....ešte stále je "problém" dostať sa v slovenských lekárňach k utrogestanu? .....mám nejaké zásoby doma.....cca 20 krabičiek.....tak rozmýšľam....či vybrať zajtra v lekárni v Reprofite alebo to má čas

gagirl
20. nov 2014

@crazybabenka moja doktor este stale neodpisal..dufam ze este odpise..ja som mu pred par dnami pisala som sa ho na to pytala..pisal ze nevidi v tom problem ale na dnesnu spravu este neodpisal..dufam ze sa do vecera ozve..Kedy idete na vklad,?

haimi
20. nov 2014

@dorotka66 ja som mala na 13 den hcg cez 1000 a mam dvojicky. Tak sa nechaj prekvapit 😉 vkladali ti 2?

haimi
20. nov 2014

@ingrid0105 ahoj, ano zatial nastastie hej. Vcera som mala horsiu noc, najprv tocaky, nizsi tlak, potom jemne krvacanie, ale asi len praskla cievka, dali infuzku. Bola so mnou na izbe jedna kocka, ale ta zial v noci prisla o babatko. Strasne mi jej bolo luto a este som z toho zacala aj ja stresovat. Rano som poprosila doktorku, nech mi urobia sono a ma upokojili, zs vsetko je uplne v poriadku. Pekne su obidve uhniezdene, velkost zodpoveda, srdiecka biju. Tak ma upokojila. Este mi povedala, ze nech nestresujem, ze to ze silno krvacam nemusi hned znamenat potrat. Ze aj ona krvacala v 13tt a vsetko bolo ok. Bola zlata, este mi aj motivacne vytlacila fotku zo sona 🙂 prehodili ma na rizikove, aby som bola radsej s vysmiatymi mamickami. Aktualne som sama na izbe, tak "zabava graduje" nech vsetko dobre pokracuje,nech mozem ist domov. A ty mas kedy opu? Zatial vsetky 6 folikov sa drzi?

gagirl
20. nov 2014

Dievcata chcela by som vas nazor..moja gynekologicka mi spominala aj dnes aj minule ze ona by mi radsej dala fraxiparine inj. pre istotu..chcela aj po vklade ale ja som povedala ze netreba..teraz mi zasa spominala..neviem co mam robit..bola som tento tyzden aj na hematologii..vysledky som mala v poriadku co sa tyka zrazanlivosti mierne pod dolnu hranicu..APTT..S Dr.som sa potom uz nestretla ..napisala len z hematologickej indikacie t.c bez liecby..Pichali ste si niektora tie inejkcie?

tinka9075
20. nov 2014

@dorotka66 ja som mala na 18 deň hcg 980 a doktor mi hovoril že pekne jedno bábo bude no a mám dvojičky 🙂 🙂 možno dvojky budú 🙂 🙂

sarasota
20. nov 2014

@gagirl ahoj ja som pichala fraxik prevetivne vsetko som mala v poriadku z hematologie odporucila mi to Drakulova a Stelcl to tiez odklepol

gagirl
20. nov 2014

@sarasota ahoj..diki za reakciu🙂ty si to brala pri druhom tehu asi kvoli tomu co sa ti pred tym stalo..nie?

sarasota
20. nov 2014

@gagirl povedala ze uskodit nemoze iba pomoct mne odtiekla plodova voda takze to s hemoskou nema suvis

ingrid0105
20. nov 2014

@haimi jaaaj tak to som rada, myslela som na teba skoro cely den 🙂 ked raz tvoje dvojicky budu dostatocne velke a ty im budes rozpravat ze jedno bolo splodene v misticke a druhe asi na truc tomu druhemu 😉 toto nevymyslis to je zivot ako v tej reklame 🙂 nech sa pekne drzia jeden druheho a vydrzia tam este cca 8 mesiacov 😀 😀 😀
No foliky dozreli je ich cca 10-9 uvidime co z nich bude, dnes vecer o 21.00 pregnyl a uz niet cesty spat 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre