Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

tinkatinulka
26. nov 2014

@lemoni86 zapestove merace su nespolahlivé, potrebujes merat normálným a hlavne nie obe ruky 🙂lavu

silvia545
26. nov 2014

@cmudlo podarilo,1 ivf na 10 deň krv pozitívna,potom som začala krvácať a 2 krvička už negatívna,,2 ivf sa podarilo,celé tehu bezproblémov,na začiatku 34 tt som začala trocha krvácať,prišla sekcia a žiaľ synček nám krátko po narodený zomrel ☹ ☹ 3ivf dopadlo ako prvé znovu krv pozitívna,zase krvacanie a nič 😒

speranza1
26. nov 2014

@silvia545 😔 😔 😔 😔 paani, tak ty si si toho uz prezila zleeho velmi vela... zelam Vam vsetkym v celej rodine .... z celého srdiecka, aby ste sa dockali kraasneho zdravého babatka a tesili sa z neho po cely zivot 😵 😵 😵

speranza1
26. nov 2014

@gagirl draha...pochval sa mi ako sa ti dari? ako sa mate? si doma na PN? alebo pracujes? ako prezivas tehulkovanie... tak velmi sa z Teba tesim.... 😵

dorotka66
26. nov 2014

@lemoni86 ahoj, ten tlak meraj vždy po 5 minútach, tlakomer skôr ukazuje bludy 🙂 a najmä ak ho máš digitálny. Tie sú vraj aj menej presné. Ja meriam 3x denne. 😀

falin
26. nov 2014

@ria191 - ahojcek, trosku oneskorene reagujem, ale nestiham, v praci mam taku jednu blbu ulohu a termin sa blizi 😝 . Ty vzdy niecim prekvapis 😖 , nechaj uz choroby inym, nebud taka chamtiva 😝 😀 Kedy budes mat vysledky? Od toho bude zavisiet ci mozes ist na ketik, vsak? Takze maly racik je ta het 😒
Ale pri tolkom cakani, na teba caka to najuzasnejsie babätko na svete, vies to?
Mala uz nie je to malinke poslusne dietatko, vystrkuje rozky a skusa, co si moze dovolit. Tak obcas "bojujeme", ale inac je zlata a mame ju nekonecne radi 🙂

@tinkatinulka - Tinusik a ty co nove? mas za sebou dalsie ivf-ko? Som tu ozaj dlho nebola 😖

@speranza1 - Sperusik, tebe drzim palceky, sak ty vies 😵

@lienka_1 a kedy mas OPU ci uz si po alebo stop?

@nelly3 - ahojky. A prosim ta kde mas ty to sadelko? Ved si chuda ako prutik 😀 Kedy bude KET-ko?

Baby, tak velmi vam zelam aby ste sa popri novych tehulkach, aj vy konecne zaradili do kategorie tehuliek. Tusim napisem list Jeziskovi .... 😵

speranza1
26. nov 2014

@falin lasko... ta ty este nepisala tomu Jezulovi??? ta krasne sumne mu ty napis.... bo cas sa blizi 😀 😀 😀 😀 😀 (dufam, ze rozumies, co som napisala) 😀 😀 😀 😀

gagirl
26. nov 2014

@speranza1 ahoj moja..dakujem,si zlata..🙂mam sa fajn..som na pn od vkladu..mam taku pracu ze tam by som robit nemohla..co uz..bude menej peniazkov ale mne je babo dolezitejsie..necitim zatial nic take..az na podbrusko..niekedy ma boli viac inokedy nie..nevolnosti zatial nemam..uvidime dokedy
;)v noci sa dost budim..horsie spavam ale inak dobre.zajtra mam usg tak som zvedava..🙂a ty uz si urcite nervozna..uz vies presne kedy bude vklad?budes na pn?

speranza1
26. nov 2014

@gagirl ET mam zajtra... dufam, ze bude co vkladat..ale tak je to uz v Bozich rukach...uz nech je, ako ma byt... a ani nie som nervooozna, ale skor mam strach az mi hrdlo zoviera...len dufam, ze zvladneme v stasti a zdravi cestu tam a spat 😵 ... som taka rada, ze sa mas dobre.... zasluzis si bezproblemove tehulkovanie... 😉 🙂 😵

tinkatinulka
26. nov 2014

@falin no strihla som si 6 kolo..som chcela dobehnuť speri no nevydalo 😝
..vyšlo nám to na chvilku 😢 ale zase len slzvy ostali..ale máme 2 bojovníkov v lade, 1x sa nám mrazilo tak uvidíme 🙂

haimi
26. nov 2014

@lemoni86 napisala som marcelovi, tak som zvedava kedy a co mi odpise. Ty si si vtedy ten utrogestan zvysila a tak aj pokracujes? Ja mam skor taky uplne tmavohnedy. Asi to je tristorocna krv, len neviem kde sa stale vo mne berie. Uz bola aj teoria o neviditelnom hematome. Traja doktori mi robili sono, ale ani jeden ho tam nevidel. Mna prelozili na rizikove a tu babky nie su 😀, len same tehule. Od piatka som sama na izbe, zprvu mi bolo tak smutno, ale uz som si zvykla. Citam knihu, kukam do tabletu, spim, jem... dokola to iste, kazdy den rovnaky. Drzim palce, nech ten vytok prejde a nemusis sa stresovat v nemocnici 😉

gagirl
26. nov 2014

@speranza1 tak sa ti to blizi..velmi silno ti budem drzat palce..to bude na 3den alebo po PK?ja verim ze vsetko dobre dopadne a budes konecne tehulka..po tolkych pokusoch si to zasluzis este viac 🙂kolko embryjok by sitam mala mat?a o kolkej mas vklad?si naozaj mila..verim ze budem mat bezproblemove tehu..a ze ma budes tetaz nasledovat aj ty🙂

falin
26. nov 2014

@speranza1 - rozumiem, rozumiem 🙂 , Tak utekam "plodit" list, nech to pekne naformulujem 😎

@gagirl - drzim palceky na usg, aby bolo vsetko ok 😉

@tinkatinulka - juj, to mi je luto ze to nedopadlo dobre ☹ . Prepac, dufam ze som sa moc nedotkla bolavej rany ☹ . Na druhej strane uspech ze sa uchytilo a aj to ze mate nanucikov. Takze nabudúce to uz bude uplne bomba a samoška so stastnym koncom. Drzim palce, nech sa uz na vas usmeje stastie

speranza1
26. nov 2014

jeeeeeeeej dakujem za srdcooooooooooooooooooooo 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

tinkatinulka
26. nov 2014

@falin dakujem moc aj sa srdiečko 🙂

gagirl
26. nov 2014

Dakujeeeem aj ja za srdiecko..ktoze ti tolko srdiecok dnes rozposiela??;)

cmudlo
26. nov 2014

@silvia545 uff tak to si si uz prezila toho dost....je mi to luto. Drzim palce nech sa to uz konecne podari!

falin
26. nov 2014

@ria191 @tinkatinulka @speranza1 @lienka_1 @nelly3 @haimi @gagirl @bergalm @tlucka @marverka - dievcence rozposlala som vam "nasreckovane" srdiecka aby vas potesili a podporili v nelahkom boji. Drzim vam vsetkym palce. Mam vas rada 🙂

Palceky drzim aj ostatnym snazilkam a tehulkam - nech sa vam splnia vase "babätkovske" snicky 🙂

speranza1
26. nov 2014

@gagirl
@tinkatinulka podla mna to bola nasa vila @falin 😵 😵 😵 😵, kto nam zaslal srdiecka....

tinkatinulka
26. nov 2014

@speranza1 nasa vila veru myslí na nás..

speranza1
26. nov 2014

@falin jeeej vidis.....dooobre som si ja myslela.... 😉 🙂

marverka
26. nov 2014

@falin dakujem 🙂 🙂 moc

gagirl
26. nov 2014

@falin dakujem pekne..si zlata🙂
@speranza1 ano..jasne..bola to falin ako som si myslela;)

falin
26. nov 2014

baby, velmi rada a teraz idem zvysovat hdp 😀
paa

janikajanka
26. nov 2014

ahojte baby, prosím vás o radu, tie, čo ste mali soft stimuláciu a stimuláciu gonalom, resp. puregonom, viete mi povedať aký je rozdiel v cene? a preplatí poisťovna aj takúto formu stimulácie (gonal/puregon?), alebo ste to nemali v papieroch uvedené aké injekcie ste brali. budem vdačná za vaše odpovede. pekný deň všetkým

lemoni86
26. nov 2014

@tinkatinulka ja viem ze sa ma merat na lavej ruke... ale to som len tak skusila ze ake budu rozdiely

@dorotka66 pocula som uz nieco o tom ze nie su presne... moj oco ma doma taky stary klasicky tlakomer tak mi zmera ... ale vyzera tak ze ho mam dobry

@haimi ano, pokracujem s utrogestanom navysenym 4-2-4 ... a cosa tyka vytoku, nespozorovali vobec nic hej? ani ti nepovedali ze z coho by to mohlo byt? mozno mas taky isty problem ako ja len dvojnasobny... inac u mna to vcera znova ustupilo, uvidime ako bude dnes.. no a v nemocke sa ani nic ine neda robit... proste musis len relaxovat, nejak to preckat no 😝

dorotka66
26. nov 2014

@lemoni86 🙂 lemoni a v ktorom si týždni, nejako mi to uniklo 😝

dorotka66
26. nov 2014

baby a keď idem zajtra na ultrazvuk mám si ráno dať utroš? Ď

diska
26. nov 2014

ahojte dievcata ,boli ste niektora v RF v 12tt na utzv? ten taky co kontroluju vyvojove vady a spaja sa to s krvnymi testami,ani neviem ako sa to presne vola 😕

lemoni86
26. nov 2014

@dorotka66 7+3 tt 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre