Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

izabela7
11. dec 2014

@crazybabenka do 14.12. tam nie je

crazybabenka
11. dec 2014

@izabela7 ďakujem.....no hádam sa mi niekto ozve 😀

dorotka66
11. dec 2014

@bergalm ahoj 🙂 držíme silnoooo. dobre, že ťa kontrolujú! mne dnes tiež nie je veľmi dobre, ale asi mám nízky tlak, musím vynechať magnézium lebo mi ho poriadne znižuje. a dokonca tie bolesti krížov ustúpili a už sú len mierne.
Baby inak včera som po prvý krát počula srdiečko, to bol tlkot 🙂, tak sa vytešujeme. 🙂

xlolax80
11. dec 2014

Je tu niekto, komu s nizkym amh, komu sa podarilo v brne otehotniet?aku stimulaciu vam dali resp.co vam pomohlo?

ingrid0105
11. dec 2014

@bergalm bude to v poriadku 🙂

ingrid0105
11. dec 2014

@speranza1 ako sa citis moja, vsetko v poriadku? 🙂

misenaf
11. dec 2014

@nelly3 Kočky Drakulová komunikuje aj cez mail a vie pomocť s vysledkami? dakujem

speranza1
11. dec 2014

@ingrid0105 neviem ci je vsetko v poriadku... ja okrem citlivejsich prs a bruska ako vo 4tom mesiaci nic nemam..ziadne bolesti ako na menzes...nic... som z toho troska vykolajena, ci to ma takto byt..ale tak uz ako bude tak bude..ja to uz neovplyvnim...

speranza1
11. dec 2014

@xlolax80 moje amh bolo asi pred 2-3 rokmi 0,3... stale som mala 5-9 vajicok ... ale este neviem ako dopadnem ... dve ciarocky uz mam ...no a teraz budem cakat, ci bude vsetko tak ako ma byt...

diska
11. dec 2014

@speranza1 ahoj ak ta to ospon trosku upokoji,ja nemam absolutne ziadne priznaky .Brucho neviem posudit lebo ja ho mam stale velke 😝 ale podla vahy chudnem .

speranza1
11. dec 2014

@diska no ani ja... kazdy hovori, ze bolesti ako na menzes... tak som kus z toho taka prekvapkana..ze mne nie je nic... vies, ale ja neviem posudit ci je to OK alebo nie... ale tak uz bude ako bude...a ja verim, ze konecne to bude vsetko v poriadku... 😵 😉

ingrid0105
11. dec 2014

@speranza1 urcite je to v poriadku, vsak mas kolajnice ako vysite 😵 😵 😵

speranza1
11. dec 2014

@ingrid0105 vies, u mna tie ciarocky este nic neznamenaju... ale samozrejme, ze sa z nich tesimm..ale len tak trolilinku🙂

ingrid0105
11. dec 2014

@speranza1 napriek takym kolajniciam a nebolo to ok? Ale teraz bude, lebo su Vianoce, cas na zazraky moja, ver tomu, ja ti strasne fandim 😵 😵 😵 ak si to niekto zasluzi tak ty urcite 😀 😀 😀

speranza1
11. dec 2014

@ingrid0105 😵 😵 😵 dakujem.... az mam slzicky v ociach, ked mi niekto napise, ze na mna mysli, alebo ze mi fandi.. je to velmi krasne, ked ti fandia aj ludia, ktorých vôbec nepoznas... je to neskutocne... VAZIM SI TO... velmi prevelmi

kako23
11. dec 2014

@speranza1 a na krvičku sa nechystáš, po takých krásnych koľajničkách?

dalida
11. dec 2014

@speranza1 ciiiiii, ze ta nepozname 😕 Ja ta poznam 😀 V dnesnej pokrocilej dobe nemusime byt face to face... staci ak nas spaja spolocny ciel 😉 Myslim na teba 🙂

speranza1
11. dec 2014

@kako23 chcela som ist az na UTZ...

kako23
11. dec 2014

@speranza1 chápem...tak ešte raz Ti gratulujem a držím palce, aby bolo všetko v najlepšom poriadku 🙂 ja som z tých čo sa osobne nepoznáme, ale pár krát sme si písali a veľmi silno som Ti držala palce 🙂

gerdusha
11. dec 2014

@speranza1
@diska

necitala som vsetko, ale tusim ste rozoberali priznaky...

ja som priznaky chytila az v 14. tyzdni...zle mi je, kefku s pastou nemozem ani vidiet, prsia citlive...

rozmyslala som nad tym, ze je to mozno tym, ze som uz vysadila brnenske lieky...uz poslednych 10-12 dni ako som ich brala, tak ma pri vecernej davke liekov - pri ich zapijani napinalo....teraz, ked ich mam uz vysadene, tak je to uz takmer celodenna nevolnost...

tiez som bola cca v 10. tt u Kurecovej a hovorim jej, ze kurnik, nic tehotenske mi nie je...a ona ze sak nemusim mat vsetko, ci mi chybaju problemy 🙂

budte radi, ze to nemate /zatial 🙂 /...kde ini koncia /4-5 mesiac, ja som zacala/ 😀

haimi
11. dec 2014

@speranza1 som sa tesila na tvoje dvojickovske hcg 😀 mna tusim tiez po pozitivnom teste tiez prestalo boliet brucho, ale zase sa to neskor vratilo. Planujes sono este pred vianocmi? Ja som bola prvykrat 5tt+1 a videl 2 gestacne vacky. Drzim silno palce 😉

dorotka66
11. dec 2014

@speranza1 jáj blahoželám, tvoje II mi unikli. 🙂 s príznakmi sa netráp. mne vôbec nebolo zle, žiadne napínanie (je to super), ale obávam sa, že už to nebude teraz také dokonalé 😉 dnes bolí ma hlava a žalúdok je od noci na tom "divne"

speranza1
11. dec 2014

@kako23 dakujem z celého srdiecka... mam vas skutocne rada dievcata 😵 🙂

@gerdusha dakujem moja.. ja verim, ze tentokrat aj u nas uz bude vsetko v poriadku.... velmi o to prosím toho najvyssieho...VELMI

speranza1
11. dec 2014

@dorotka66 som rada ze sme viacere take BEZPRIZNAKOVEEEE 😀 😀 😀 😀 😀 😀

buba08
11. dec 2014

@speranza1 speri, gratulujem, sice nevidim tvoje 2 //, ale viem si ich predstavit 🙂

speranza1
11. dec 2014

@buba08 pridaj si ma medzi priatelov mojka...a uvidis moj fotoblog... 🙂

ingrid0105
11. dec 2014

@speranza1 a stihas ultrazvuk do Vianoc? to bude pecka ked tam uvidis dvojnasobne stasticko, juj uz nech to je, veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeelmi drzim palceky 😀 😀 😀

speranza1
11. dec 2014

@haimi nooo chcela by som ak by to bolo mozne ist este pred Vianocami na UTZ..nech mame konecne skutocne Vesele Vianoce a nie uplakane a smutne...len neviem ci to nie je skoro... ET som mala 27-11.... a 22-12 som chcela ist na UZT....

speranza1
11. dec 2014

@ingrid0105 😀 😀 😀

ingrid0105
11. dec 2014

@speranza1 minimalne ti povie aku mas sliznicu, ale si myslim ze tam uz bude nieco vidiet, a zle pisem nie nieco, ale dve bublinky 😵 😵 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre