Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

ingrid0105
22. dec 2014

@haimi drzim palceky 😵

zuzu1108
22. dec 2014

@nelly3 hej, presne. Na další cyklus je najlepšie ist na vklad.
Ja som to tak pochopila ,ale mozno to zle napisem. Ze ked sa sliznica regeneruje po tom poškriabani tak ako keby sa telo nesustredilo na embryo, ale na tu regeneráciu sliznice.

ivka3901
22. dec 2014

@ingrid0105 tak potom daj vedieť aký si mala dojem 🙂 no my o pár dní skor 20.1 máme výsledky z r.imunologie takže som zvšdsvá,lebo od nich závisí kedy pojdeme na KET

ingrid0105
22. dec 2014

@ivka3901 dam ti vediet. Dnes mi prisiel zbytok vysledkov z r.imunologie a vsetko negativne.este to musim preposlat Marcelovi

ivka3901
22. dec 2014

@ingrid0105 tak super to je dobré inak aj ja tak spravím,ked budem mať výsledky z r.imunologie 🙂 som zvedavá čo ti povie na tie cytokiny a nk bunky čo to predpíše

gagirl
22. dec 2014

@speranza1 ahoj moja..ale co to tu citam..verim ti ze si prezila velky stres ..ale urcite je s miminkami vsetko v poriadku a krvacas z hematomu..prajem ti nech to cim skor ustupi..myslim na teba a drzim palce. Drzte sa..🙂

gagirl
22. dec 2014

@haimi ahoj..drzim palce na zajtra..ale urcite je vsetko o.k..:)cakame nove infosky o krpcoch. ;)

crazybabenka
23. dec 2014

V izbičke za oknom niečo sa chystá, stromček už svieti, radosť je istá, do tichej noci vtáčik už spieva,krásne a pokojné Vianoce Vám želá Paulínka + Zuzka + Miško Lichardusovci

bergalm
23. dec 2014

Kocky moje mile,zelam Vam vsetkym pokojne a pozehnane vianocne sviatky a samozrejme vesely Novy rok 2015 a pre tie,ktore idu do noveho kola IVF vela,vela stasticka,aby sa konecne podarilo a mala kazda coskoro v naruci najkrajsi dar zivota 🙂 🙂 🙂 I ked sa tu osobne nepozname ,mam Vas moc rada 🙂

bradik
23. dec 2014

@speranza1 Som sem po dlhej dobe nakukla,že ako sa vám darí a čo nevidím, dve srdiečka potvrdené. Neboj a ver bambulkám, sú to silný bojovníci a pekne oddych... Nohy hore a nechaj sa obskakovať veď nič nie je doležitejšie. Nám maličký rastie ako z vody, ešte len sme bola na vklade a už má krpček 5,5 mesiaca 😉

bradik
23. dec 2014

@speranza1 A mooc gratulujem a držím palčiska

diska
23. dec 2014

ahojte dievcata,vsetky asi pecieta a zdobite ked sa nam uz tak zvianocnieva 🙂
Dnes mame za sebou NT screening,boli sme v prenatal.cz u Mudr.Vlasina,bol to zazitok,drobec bol v super polohe tak bolo vsetko vidiet,ani som netusila,ze co uz vsetko to moze ukazat ,dokonca uz aj vieme co to bude ale to uz vieme od kedy sme snivali o babatku 🙂

lemoni86
23. dec 2014

Caf baby po dlhsej dobe

@diska super ze bolo vsetko ok 🙂 a teda coze to cakate?
@speranza1 gratulujem ku 2 srdieckam, hm az na ten stres, velmi ti drzim palce nech to krvacanie ustane...nech sa hematom vstrebe a bobacikovia budu pekne rast🙂 snaz sa fakt nic nerobit..viem ze su vianoce a treba hento tanmto, no mysli na to ze ti to za nestastie nestoji, ved vianoce budu zas a na tie dalsie budu uz tvoje dve male lasky pri vas s mm sediet za stolom 🙂
@haimi ako sa mate 3v 1? Spinenie sa uz neobjavilo?
@crazybabenka moja moc ma to mrzi, ze to nevyslo..drzim palce a prajem vela sily aj nadalej, nech po vysetreniach a prelieceniach, oddychu to uz konecne klapne 🙂
@gagirl @bambulka2015 ako to ide?
@lenka54321happy som rada ze uz aj ty si kludnejsia, teraz uz len fakt uzivat, no stale treba davat pozor..ja mam inac este stale ku veceru problem s nafuknutym bruchom, ze vecer ako v 5 mesiaci a rano prd, len taky naznak...a vetry hrozne stale 😀 ...kozy sa mi znova troska viac zvacsili a predvcerom som spozorovala kolostrum 😲...cista nahoda....som kukala na dvorce okoko bradaviek, lebo ma daco svrbelo a kukam ze nejaka zlta bodka na nich, stlacila som bradavku a sa bodka zcacsila na kvapku 😲..som si to potom studovala ci to je v takom skorom stadiu mozne a fakt...ze od 12 tt sa to kokostrum zacina vytvarat a ze babam uz od 16 tt normalne vyteka samo 🙂...akurat rozmyslam ci to nie je utrosom..ktovie..ten ale chvalabohu uz vysadzam...odzajtra 4 dni 2-0-2 a tak 4 dni 1-0-1 🙂 medrol az do 16 tt marcel kazal...pastorcakova kazala len do kknca 12tt 😕 zvlastne...juuj a netrpezliva som uz ..este 5 dni a uvidim znova bambulku 🙂
A inac...unava stale trapi...
Ostatnym babam drzim palce v cakani ci uz ide o tehulkovanie alebo stimulkovanie...a vsetkym babam zelam krasne a pokojne vianoce 🙂

gagirl
23. dec 2014

@diska ahoj..a co to budeeeeee??..prezrad nam..🙂 vy ste boli v tom Brne ze?spokojni ste boli?aj ste nieco platili?vsetko o,k?..🙂

ingrid0105
23. dec 2014

Babenky zelam nadherne vianocne sviatky plne radosti, pokoja, porozumenia, lasky a nadeje , ze tym ktorym sa nesplnili sny tento rok , tak ten nastavajuci rok bude rokom splnenych tuzob a priani 😵 😵 😵

gagirl
23. dec 2014

@lemoni86 ahoj..ja sa mam vcelku o.k..nevolnosti nejak posledne dni ustupili mam pocit..🙂inka ani neviem ze som tehu..aani unavena nie som viac..len tiez trocha nafuknuta..tiez sa tesim uz na pondelok na dalsie sono..🙂vy ste uz asi boli na prenatal creeningu ze?..

diska
23. dec 2014

@gagirl ahoj ano v Brne,mala som trochu strach lebo na nete som citala,ze doktor je sice velky odbornik ale neprijemn,co vsak nieje pravda,bol uplne v pohode,na zaciatku sa ma opytal kolko trva tt,a take tie zakladne otazky a potom pri sone mi cely cas hovoril co robi,preco to kontroluje,co sa dozvie a ze je to v poriadku,uplne vsetko skontroloval,aj sdieko ci funguje ako ma ,je to tak farebe oznacene modro cervene,pocut zvuk a aj to zaznamena pulz,no kopec veci to ukaze,platili sme 50e su v tom krvne testy,ktore mi hned dnes vyhodnotili a poslali a aj volali a utzv.

gagirl
23. dec 2014

@diska aha..super..tak som rada ze je vsetko ok..🙂pohlavie asi teda neprezradis ze?..🙂Vtedy sa beru tie triple testy v 12 tt asi ze?..a dal vam aj cd s fotkami?alebo videom?.

franzziska
23. dec 2014

@crazybabenka joooo tvoja dcerka je nadhernaaaaaaa 😉 😉 😉

diska
23. dec 2014

@gagirl triple sa beru neskor ,teraz sa berie PAPP-A:
FßHCG:

toto kontroluje utzv co namera sa potom hodnoti ci je v norme a vyhodnocuje spolu s krvou,vekom ,a vyhodnoti sa to riziko
Dle biometrie (CRL) odp.g.h:
Termín porodu:
Morfologické anomálie:
Linea nucheae:
Nosní kost
Fronto

potom ti do spravy este napise co vsetko kontroloval:
(falx cerebri se zobrazuje, intrakraniální translucence bpn- páteř bpn., horní čelist bpn., srdce obě komory s normální kontraktilitou, aorta i
zobrazují,srdeční frekvence pravidelná 140-160/ min, žaludek v dutině břišní, není ascites, močový měchýř plodu naplněn, končetiny plodu
normální pohybová aktivita plodu)

mozes povedat co chces,ja mam foto.

skaredekacatko
23. dec 2014

Baby zelam sviatky plne pokoja stravenych s rodinou. Aby sa tym co su tehotne narodili zdrave deti a tie co sa snazia aby si buduci rok nasli na teste dve ciarocky a dobojovali to do uspesneho konca. A aby sme vsetky boli zdrave. 😀

franzziska
23. dec 2014

baby zelam krasne Vianoce 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

gagirl
23. dec 2014

@diska aha..dakujem za infosky..a pekne a pohodove sviatky vam prajem..tento rok budu krajsie ako tie predosle..🙂

haimi
23. dec 2014

@lenka54321happy
@ingrid0105

Baby, takze vsetko dobre dopadlo. Fazulky su v poriadku. Doktor mi robil sono asi 40 minut, bolo tam sero, aby sme videli na plazmu 😀 . Skoro som tam zaspala. Bol so mnou aj manzel, takze konecne videl svoje fazulky. Je medzi nimi len den rozdiel a su o tyzden popredu. Tak sa tesim. Hned su krajsie vianoce.

Baby, pekne sviatky prajem 🙂

haimi
23. dec 2014

@diska super, sa tesim, ze si dobre dopadla. Aj ja som s fazulkami dopadla na tom istom merani dobre 🙂 ale veru neviem, co cakame. Super, ze to viete uz tak skoro. Jedine, co mu neslo do hlavy, ako mozem z vklade jednej blasto cakat dvojky. Do papierov mi napisal, ze UDAJNE vlozene len jedno embryo 😀 Ja neviem, mozno mi k mojmu vlozili nejake cudzie, cernoska 😉

ingrid0105
23. dec 2014

@haimi super tak uz mas skoro tretinu za sebou 😵 to druhe je to vase "made" z lasky ♥

haimi
23. dec 2014

@lemoni86 ahoj, u mna vsetko ok. Odkedy ma pustili z nemocnice, tak som uz vobec nespinila. Asi psychika robi svoje. Dnes som bola na tom nt screeningu - sone. Vsetko je ok. Ty ides kedy? Dufam, ze u teba vsetko ok.
Pekne sviatky 😉

santeema
23. dec 2014

ahojte. prajem vsetkym prijemne vianocovanie🙂...tym co idu na vklad vela stastia a dve ciarky po vklade a tym co cakaju babatka tak nech sa narodia zdrave🙂)

falin
24. dec 2014

Ahojte kočky, prajem vám všetkým krasne sviatky, plné lásky a pokoja a v novom roku splnenie vašich snov a prianí 🙂

lemoni86
24. dec 2014

@gagirl @haimi teraz v pondelok pojdeme a malo by to byt 3d...som trosku nervozna ci je vsetko ok...problemy som nemala uz ziadne, okrem tehu problemov ..uz sa fakt neviem pondelka dockat..haimi, tak super ze bolo vsetko ok, krasa, to ti robili vaginalny utz ci uz cez brucho?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre