Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

andy175
28. feb 2015

@sheenka a tebe to vyšlo? Ja som sa dnes doktorky pýtala že či nemám radšej zavolať a povedala že keby sa niečo zmení tak mi doktor zavolá

sheenka
28. feb 2015

@andy175 mne bohuzial nie..

andy175
1. mar 2015

Aj tu je niekto komu ked robili vklad na tretí deň tak sa podarilo?????

nikolajka2
1. mar 2015

@andy175 - mne s ato nepodarilo ani raz.

silvia545
1. mar 2015

@ingrid0105 držím palce,aby boli krásne zrelé vajká ;)🙂

ingrid0105
1. mar 2015

@silvia545 ahoj mam po OPU a cakam na svoj ortiel 😔

evadek
1. mar 2015

@ingrid0105 drziiim moc palceky..nech je co najlepsi🙂...uplne citim tvoje stresy...vsak sme to prezivali kazda...🙂

jomini
1. mar 2015

Baby, ked sa vam vrati mail od marcela (alebo ineho 🙂 ako out of office, je potrebne pisat mu opat alebo si to najde. Lebo ja si tie maily vzdy najdem, ale on tam ma uvedene, ze napiste mi opat :/

candour
1. mar 2015

@jomini mne neodpisal po navrate.napis mu opat alebo inemu dr.ak je surne

andy175
1. mar 2015

@ingrid0105 držím palce

ingrid0105
1. mar 2015

Babenky takze 3 oocyty a teraz trpnut do zajtra 😉

nelly3
1. mar 2015

@jomini
ahoj, ano si dopadla? testovala si?

speranza1
1. mar 2015

@ingrid0105 prevelmi stale na teba myslim...a urco sa vsetky tri oplodnia a vsetko bude dobre...tfuj tfuj tfuj....

ingrid0105
1. mar 2015

@speranza1 dakujem je to vzajomne aj ja myslim na vas.vcera som si kupovala novu nocnu kosielku na opu aby som nemala tu co pri nevydarenych pokusoch 🙂 uz len pre ten pocit

speranza1
1. mar 2015

@ingrid0105 vyyyborne...inak my s mm ked sme sa zamysleli nad poslednym ivf..tak sme tiez prisli na to, ze sme vlastne vsetko robili inak..dokonca aj cestu sme nerobili tu istu..ale to vsetko bolo absolutne nevedomky...to sme si uvedomili az neskor... 🙂

ingrid0105
1. mar 2015

@speranza1 dnes je aj krasny datum 1ivf v brne 3 oocyty a 2015 bude moj rok 🙂 ked otehotniem haha

speranza1
1. mar 2015

@ingrid0105 urcite to bude ten najstastnejsi datum...

jomini
1. mar 2015

@nelly3 ano 🙂 ale este sa nechcem tesit dopredu

speranza1
1. mar 2015

@jomini tak drzim velmi palce 🤐 😵

jomini
1. mar 2015

@speranza1 dakujem pekne, rf test bol podstatne slabsi ako rapidclear. Dnes je 11 den po et, jedna hatchujuca blastocysta. Uz som pisala marcelovi, treba ist na krv? Ci o rovno na sono?

speranza1
1. mar 2015

@jomini ja som na krv vobec nesla...nechcela som sa stresovat este aj s krvou...ja som isla rovno na utz... Myslim, ze som isla ked som bola 5+6tt a uz tam boli dve bijuce srdiecka...budem ti velmi drzat prsty...ale oficialny postup je ist na krv....

jomini
1. mar 2015

@speranza1 na utz si isla do rf?

haimi
1. mar 2015

@jomini gratulujem 🙂

speranza1
1. mar 2015

@jomini nie ja som isla do Roznavy....

speranza1
1. mar 2015

@haimi ahoj moja...akurat studujem o tej jednej placente.... Ja som z toho uplny jelen...ved vkladali mi 2 embryjka, na prvom utz boli jedno embryjko vpredu, druhe vzadu, na druhom boli uz pri sebe, ale viditelne oddelene, a na tretom mi povedali ze maju jednu placentu...takze ake potom ja vlastne cakam dvojky???? Ja tomu vobec nerozumiem....dokonca teraz citam aj o tom tts.... 😨 🙄 ....ja uz nicomu nerozumiem....

ingrid0105
1. mar 2015

@jomini gratulujem a chcem sa ta spytat pred tymto ivf si mala ake stimulky?

jomini
1. mar 2015

@ingrid0105 kadejake..bolo ich spolu 5..gonal, luveris; iba gonal; puregon, menopur; tamoxifen, merional; a posledna bola merional.

ingrid0105
1. mar 2015

@jomini a len tato je uspesna? ja som dnes bola na OPU po softe tak uvidim 😉

kama2
1. mar 2015

@speranza1 speri,nic si z toho nerob 🙂 ja na sone v 8, 12 aj 20tt vzdy 2 placenty, cize v papieroch bolo ze dvojvajecne a pri porode vytiahli jednu obrovsku placentu, tak z toho boli dr pekne vyvaleni 🙂 ale zaver nechali, ze su dvojvajecni 😉

silvia545
1. mar 2015

@ingrid0105 no super,,tak nech sa pekne všetky 3 krásne oplodnia ;) v utorok voláš ? ;)

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre