Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

ingrid0105
26. mar 2015

@crazybabenka a ja sa rozhodnem podla teba a ci sa tebe potom zadari 😵

haimi
26. mar 2015

@evadek aj mne uz sibalo. A zrazu ked to po 3 rokoch prislo, tak zrazu taky zvlastny pocit. Manzel mi povedal, ze zo zaciatku bol kazdy mesiac v ocakavani, ze kedy to pride, ale po tych troch rokoch sa dostal uz do pasivneho modu, ze uz tomu ani moc neveril. Ale ty mas len 31rokov, aky pekny vek. Neboj, na jesen budes tehula a este k tomu totalna mladica 😉

haimi
26. mar 2015

@ingrid0105 ty aj zijes ? 😀

haimi
26. mar 2015

@majkulik drzim palce na ket. Ja som z nejakeho nevysvetlitelneho dovodu chcela medzi et a ket dlhsiu pauzu, nech sa telo precisti od vsetkych stimulacnych hormonov. Ale verim, ze vedia co radia a robia 😉

ingrid0105
26. mar 2015

@haimi hej zijem, citam vas, myslim na vas, drzim palceky kazdej jednej a rozmyslam s kym tu budem tehulkovat ja, bude mi tu bez vas ked vsetky porodite smutno ☹ som rada ze sa ti vzdy uspesne podari skoncit nejaky tyzden a zacat dalsi a verim ze aj @lemoni86, aj @speranza1 a aj @diska a aj ty to dotiahnete do uspesneho konca a budete kecat o grgani, prdkani a o cumlikoch 😀 😀 😀

ingrid0105
26. mar 2015

@silvia545 tesim sa ze mame krasnu HB1 ale zaroven sa bojim ze zase zlyham a nedam tomu drobatku sancu ☹ na zivot ....chcem byt uplne cista od liekov beriem len listovku, Decko a Cecko. Za mesiac za dva napisem Marcelovi nech mi posle recept na Medrol a potom zacnem zvazovat KET. Predtym ale absolvujem este kultivacie u gyndosa nech fakt nic nezanedbam a pockam si ako dopadne @crazybabenka s pipele a podla toho sa zariadim aj ja, ale to ty uz budes tehulka s potvrdenym bijjucim srdieckom a rastucim bruskom 😉 😀 😀

evadek
26. mar 2015

@haimi v lete mam 32 a citim sa velmi staro😀 ..ale to je tym..ze moje bio hodinky biju od 25 ...takze mam pocit,ze som kazdym dnom starsia a starsia...
vzdy som si predstavovala ,ze do 30 dieta stihnem...teraz dufam,ze do 35...
Ano..ono clovek po rokoch neveri...ale ja dufam,ze ked som otehu raz...tak sa podari i druhy krat....proste musi...mame 4 mrazakov...hadam jeden bude ten nas...
A ty pekne dvojickuj do konca...aspon do 35 tt...🙂

haimi
26. mar 2015

@evadek mas perfektnych mrazakov, takze bez obav 🙂 nerozmyslaj tak negativne, ze do 35rokov. Snad sa ti nechce cakat este 3 roky. Uz cakas dost dlho, tak by aj stacilo, nie? Tak sa nahnevaj, ze stacilo a hlavne pozitivne myslenie, ze to v roku 2015 das 😉

ingrid0105
26. mar 2015

@evadek ze stara hahaha 😀 ja sice dve deti mam ale tuzim po tretom a moje biologicke hodiny uz biju ako zvon a kazde rano mi pripominaju ze tento rok budem mat 40 rokov!!!!!! ale tebe sa to po druhykrat podari neboj sa, bude to v poriadku a ty budes gulata ako melon 😀 a do 35stihnes aj dve 🙂 deti uvidis 😵 😵 😵

evadek
26. mar 2015

@ingrid0105
@haimi jaaaaaaaj dievcata..keby boli vase slova pravdive...Ja sa teraz snazim najst nejaku rovnovahu...uz som rada,ze zacinam ako tak fungovat...a dufam,ze leto nam pomoze...dat sa aj psychicky...aj financne..aj vztahovo..aj zdravotne dokopy...lebo kazdy neuspech stoji strasne vela sil...
A jesen bude u nas uspesna...🙂

zuzu1108
26. mar 2015

@ingrid0105 Aj ja idem v utorok na pipelle. Tak vam podám čerstvé správy 😉 .

ingrid0105
26. mar 2015

@zuzu1108 ok budeme cakat na infosky 🙂

crazybabenka
26. mar 2015

@ingrid0105 a ty kedy chceš ist?

ingrid0105
26. mar 2015

@crazybabenka leto max jesen

crazybabenka
26. mar 2015

@ingrid0105 ja sa ešte rozhodujem medzi majom a júnom...ale jún je taký hraničný...kedze ideme na dovcu k moru a nechcem ist takú dlhú cestu krátko po vklade

zuzanka05
26. mar 2015

@diska Ahoj..Mozem opytat?Aj ja som bola na pipelle,a lekar povedal ze budem trosku krvacat,ale vobec som nekrvacala,je to problem?A menzes si dostala od pipelle nomalne,alebo neskorsie?Dakujem 😉

diska
26. mar 2015

@zuzanka05 ahoj,tiez som nekrvacala len som mala take spinenie v ten den a trosku este na dalsi,dostala som Ms tusim o neake 2 dni skor ,ale ja som bola na liekoch (duphaston)lebo ja bez liekov nedostanem ms.

dejna0412
26. mar 2015

@majkulik ty kedy ideš do Caru???mozno ze sa tam stretneme ;)))))

ivka3901
26. mar 2015

Ahojte kočeny tak je to tu začala som stimulovať pred KET estrofemom 😉 liekov mám neúrekom medrol,anopyrin a pribudol mi claexan tak dúfam,že konečne sa dočkáme vytúženého bábätka
3.4 ideme do reprofitu na ultrazvuk vychádza to na 10 DC uvidíme akú budem mať sliznicu 😒

crazybabenka
27. mar 2015

baby ....čo ste mali pipelle.....tak vám ovplyvnil príchod mrchy? skôr alebo neskôr?

nelly3
27. mar 2015

@ivka3901
drzim moc palce, ja pojdem ak vsetko pojde hladko v tesnom zavese za tebou 😉
moje lieky: aspirin 100mg denne, medrol 20mg denne , D-cko, calcium, estrofen, utros 😉

tinkatinulka
27. mar 2015

@nelly3 juhu drzim palce

zuzanka05
27. mar 2015

@crazybabenka Ahoj..len som informovala...lebo lekar hovoril ze mozem aj ten den krvacat a aj ms mozem dostat skorsie. ale zatial som nedostala..mala by som dostat zajtra tak uvidim....Aj ti si bola na pipelle?

nelly3
27. mar 2015

@tinkatinulka
no moc to nejako nechcem silit, lebo ved vies, planujes a prd z toho 😝 uvidime,nechame sa prekvapit 😉

crazybabenka
27. mar 2015

@zuzanka05 nie ešte som nebola.....rozmýšľam či ísť alebo neísť......zatiaľ som si pozerala menštru. kalendár "dopredu" tak mi to akurát vychádza na máj tak že 2 mája by som šla na pipelle....a 30. mája potom na vklad....že sa mi tak v máji prekrývajú dva cykly ....a ešte to aj krásne vychádza na soboty....čo by bolo úplne super......ale keby mi pipelle posunul mrchu skôr.....tak by to bol eine kleine problem......musela by som to presunúť až na jún ...a to by som veľmi nerada 😝

haimi
27. mar 2015

Baby, som totalne zdeptana. Chcu ma dnes preventivne previest do novych zamkov na cca 2 tyzdne. Co budem robit v novych zamkoch, ved to je uplne daleko. Budem tam totalne opustena

crazybabenka
27. mar 2015

@haimi juj moja držkaj sa.....myslím na teba....bude dobre neboj

kika8259
27. mar 2015

@haimi nic v zlom ale... ja som prisla o svoju babiku v 23tt a keby mi vtedy povedali ze ju zachrania ale musim ist aj na tri mes lezat do "bangladezu" tak nevaham ani sekundu... opakujem nemyslim tom v zlom...dva tyzdne ti prejdu raz dva , neboj... drzim palce 🙂

diska
27. mar 2015

@haimi ahoj,mrzi ma ze sa tak trapis a urcite ti je velmi tazko ale zvladnes to,musis to brat tak,ze robia pre teba to najlepsie co mozu a ak ta chcu previest tak urcite maju dovod a budes tam aj ty a hlavne deticky v dobrych rukach to je teraz to najdolezitejsie,budes si telefonovat,pisat s manzelom a urcite tam aj za tebou pride,spoznas nove baby a aj mi ti tu vsetky budeme pisat 😉

haimi
27. mar 2015

@kika8259 ja viem, jasne ze to je najdolezitejsie. Ale aj psychika je, tak sa musim dat rychlo dokopy. Na zaciatku 26tt mi to nikto nepovie, ale urcite v tomto tyzdni by v trnave nemali sancu.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre