Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

speranza1
13. apr 2015

@silvia545 mam sa celkom fajn a u teba to bude tutovka....

lienka_1
13. apr 2015

@silvia545 Vzdy mame PK. Nam sa embryjko prestane vyvijat, tak aby sme videli, ci ma vklad vobec zmysel, aby som sa nemusela ladovat hormonmi.

gagirl
13. apr 2015

@lienka_1 drzim ti velmi palce aj vasmu embryjku🙂

lienka_1
13. apr 2015

@gagirl Dakuejm! Aj ja Vam! Casto na teba myslim!

gagirl
13. apr 2015

Ahojte dievcata..volala som dnes do Rf ze sa chcem objednat na konzultaciu aj ked este neviem kedy chcem ist na nove ivf ,.ci som uz na to pripravena ale aspon na konzultaciu ..aj tak mi daju termin az cca za mesiac si myslim..Opytala som sa na dr.Stelcla ze som k nmeu patrila a ze som pocula ze uz tam nepracuje a potvrdila to..tak som sa etse pytala na dr.Vitouskovu lebo ona mi bola sympaticka pri vklade ale ona je teraz na materskej..tak som impovedala ze este si rozmyslime ku komu by sme chceli ist tak povedala ze v poriadku..ze si to mame premysliet a potom si zavolat..tak teraz neviem ku komu ist..koho by ste vy kocky brali a odporucali?viem ze Machac a Koudelka su tam najdlhsie..Este som sa vas chcela opytat ci ste poculi ze v Ba sa ma otvarat nove centum..moja gynekologicka mi spominala naposledy ...

dejna0412
13. apr 2015

@haimi ahoj, tak mi odpisal Machac ze sa mi velmi ospravedlnuje a ze chyba sa napravi a ze cenu mam za nativ 19.000kc.....ze vsetko da doporiadku

silvia545
13. apr 2015

@speranza1 dakujem 😉 aj ja tomu verím a iný výsledok ani neočakávam ako pozitívny 😉 koľko máš ešte týždňov pred sebou ? 😉

silvia545
13. apr 2015

@dejna0412 supeer,ešteže tak 😉

gagirl
13. apr 2015

@lienka_1 dakujem pekne..si zlata.🙂.verim ze coskoro budeme obidve stastne tehulkovat..Aj ked neviem ci som uz pripravena psychicky na nove ivf..fyzicky som ok ..Tak uvidime kedy..aj ked rozum mi hovori ze to nemam velmi odkladat kvoli veku..ale musim sa nato citit..Vy ku komu chodite?..

silvia545
13. apr 2015

@haimi juuj moja,,veľmi ti držím palce,aby ste to tam zvládli až do konca,,a aby ti týždne rýchlo ubiehali 😉 ja neviem,či by som to tam zvládla,,ja nemocnice vôbec nemusím,,u mňa by to bol asi problém 😖

dejna0412
13. apr 2015

@silvia545 no ze upravia cenu a hned to odnesie do uctarne tak som rada ze zmenili cenu🙂

lienka_1
13. apr 2015

@gagirl Daj na svoju intuiciu. Myslim, ze ked budes pripravena, pojdete do toho. Dnes mozno este nie si, ale pozajtra uz mozno budes. Taketo veci potrebuju cas. Pamatam sa ako ma vystresoval dr. po nasom 1. IVF, ze neodkladat, ze cas hra proti nam a to sme chceli pockat 2 mesiace nie ze rok a podobne. Nakoniec sme bolina 2.IVF 2 mesiace po prvom. A bol to jeden z najvacsich omylov, ktore sme pri IVF spravili. Teraz uz viem, ze vsetko chce cas a aj to spravne naladenie. Drz sa! 😉

kako23
13. apr 2015

@lienka_1 citala som tu v diskusii, ze riesis nativ prave.prosim Ta pri native sa picha pregnyl, alebo sa musi vystihnut odber vajicka bez neho? a samozrejme silno drzim palce 🙂kedze sa tu v tejto teme uz pohybujem viac nez rok, viem co si prezila a preto Ti drzim palce najviac 🙂

ivka3901
13. apr 2015

Ahojte tak ideme z Brna a bublinka je u maminy v brušku 🙂 a snád tam ostane 9mesiacov🙂tehu testík si mám spraviť na mužove narodky snád budú // 🙂vychádza to na sobotu tak na testík z krvičky pojdem v pondelok
Ozaj vklad mi robil dr.Macháč s bol suprový😉 tak sme sa nasmialy a ešte aj na tej koze som sa rehotala 😀 a hned že to je jasná holka 🙂a odteraz ste tehotná 🙂

tinkatinulka
13. apr 2015

@ivka3901 držím moc palce, takže jan.2016 rodíš dievčatko

ivka3901
13. apr 2015

@tinkatinulka jáj moja až tak daleko som nenj,ale može byť 🙂

tinkatinulka
13. apr 2015

@ivka3901 Macháč je frajer, uvidíš..inak je moj ošetrujúci ale na vklad sme nemali ešte tu česť 😝

ivka3901
13. apr 2015

@tinkatinulka no my sme mali mať štelcla,ale nevadí aj macháč je borec a srandista 🙂 jáj len sa so mnou trošku zápasil 😀

yjavenie
13. apr 2015

@lienka_1 ahoj pozerám že aj ty máš takú smolu ako ja . Stalo sa to iba raz či viac?

tinka9075
13. apr 2015

@lienka_1 držím palce moc moc a budeš maminka posielam foto môjho fešiho verím že ti prinesie šťastie 🙂 🙂

lienka_1
13. apr 2015

@kako23 Nativ sme skusali aj minuly mesiac, pichala som pregnyl, ale folik praskol skor, tak nic z toho nebolo. Tento mesiac som uz pichala aj cetrotide a aj pregnyl. Myslim, ze pregnyl ide vzdy a cetrotide je na zvazeni. Ak tomu laicky dobre rozumiem, prave pregnyl da foliku impulz, aby uvolnil vajicko. LH a HCG maju velmi podobnu strukturu, preto sa picha pregnyl.
A dakujem! 😉 Bodaj by sme vsetky dospeli do vytuzeneho stavu 😉

lienka_1
13. apr 2015

@yjavenie Co konkretne mas na mysli? Ze sa nic neoplodnilo alebo, ze neboli vajicka alebo ze sa embryjko nevyvijalo?
Kazdopadne som si ani v najhorsich snoch nepredstavovala, ze by sme vsetko z toho mohli zazit. Dufam, ze konecne zlomime smolu...vsetky do jednej 😉

lienka_1
13. apr 2015

@tinka9075 Takeho by som chcela.....len s manzelovymi hnedymi ocami 🙂

tinka9075
13. apr 2015

@lienka_1 neboj bude ja som chcela chlapčeka z modrými očkami aj má modré po mame 🙂 🙂

nelly3
13. apr 2015

@tinka9075
aj ja chcem z RF chlapceka 😉

haimi
13. apr 2015

@silvia545 dakujem, nic mi ine nezostava, len tu lezat. aj ty by si, keby si pre babo musela

haimi
13. apr 2015

Caute baby, dnes mi robili sono, baby maju 1000gramov a 1070gramov. Aspon, ze uz je prekrocena magicka kilova hranica. Ale zvnutra som pootvarana uz komplet, mam tam ciste U, siroke 3cm. Nieco hovoril, ze krcok spotrebovany. neviem, ako to este drzi. Des... Zavidim vsetkym tehulkam, ktore mali bezproblemove tehotenstvo. Taky stres v takomto tyzdni tehotenstva, ked uz baby kopu o dusu. je pre mna ovela horsi ako to krvacanie v prvom trimestri. Tak strasne by som sa chcela dostat aspon do 32tt ☹ . Este mesiac...
Drzim vam vsetkym palce

lienka_1
13. apr 2015

@haimi Drzte sa baby! Silno drzim palce!

bergalm
13. apr 2015

@haimi drzim Ti paluchy a myslim na Vas,aby ste to dali co najdlhsie 😉 ja sa chcem tiez opytat na drobceka ako je velke v Stredu 😉 Dufam,ze aspon tak ako ma,kedze nasa princeznicka v nebicku bola pozadu....

yjavenie
13. apr 2015

@lienka_1 no nám sa oplodnili ale prestali sa vyvíjať pri oboch ivf .

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre