Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

gombicka
20. júl 2015

@marculik nezufaj...ja som minuly rok mala tiez 3 embryjka. 2 sme nechali vlozit a 1 zmrazit. Z tych dvoch bolo biochemicke a teraz z toho jedneho mrazacika som v 8tt. A niekedy staci iba jedno. Moja kolegyna mala 6 vajicok, ale iba jedno oplodnili, tak mala vklad na treti den. Po vklade este stihla spadnut na schodoch a nakoniec je aj tak tehotna 🙂

gombicka
20. júl 2015

@marculik ja som mala minuly rok 34 a dala som si vlozit 2 embryjka

lienkae
20. júl 2015

@lilitela to je veru super, ze si nemusela nic riesit okolo predoperacnych 🙂

vivianamk
20. júl 2015

AHOJTE REPROFITACKY. my mame uz jedno malô 15 mes. reprofitátko a teraz sme sa rozhodli pre druhé babätko. chcem sa len opytať či ste si davali pri druhom vklade vložiť dve vajíčka alebo jedno a jedno radšej zamraziť. poradte. dakujeme.

dafy
20. júl 2015

@vivianamk ahoj my mame tiez 15mesacne doma a teraz ideme na vklad ale KET a davam si vlozit 2embrya 😉

speranza1
20. júl 2015

@dafy jeeeej zlato.....dufam, ze ti vyjdu hned dvojky.....to by bolo az neuveritelne😉😉😉😉😉😉😉

evadek
20. júl 2015

tak tento rok nic nebude ...caka ma hysteroskopia...po liecbe-umelom prechode mam napriek 13 dnovemu krvacaniu ...( stale krvacam) 17 mm sliznicu a nieco mi tam narastlo....takze zas som dobojovala...snad buduci rok...

marculik
20. júl 2015

@gombicka dakujem za odpoved,no uvidim ako to vsetko dopadne ,necham sa dufam prekvapit 🙂

marculik
20. júl 2015

@evadek neboj aj mne sa vsetko komplikovalo,chcela som ist do toho uz minuly rok a naschval som mala problem s menstruaciou,vraj sa mi nevytvaral nejaky hormon,a potom 2 krat zle vysledky zo steru tak nasledovala biopsia,vsak aj to sa muselo oddialit,lebo moj gynekolog marodil ,no a po rocnej pauze konecne som sa dostala na kliniku a asi je to aj dobre,trochu od toho vypnut a oddychnut si po psychickej stranke .

evadek
20. júl 2015

@marculik ja stale cakam....cakam na nieco....uz som unavena...

nelly3
20. júl 2015

@evadek
tak to sme tu viacere, naco cakame stale, zial 😢 ale kto pocka, ten sa docka 😉 uvidis

evadek
20. júl 2015

@nelly3 kiez by ...uz nicomu neverim...

haimi
20. júl 2015

@diska moja a preco mu chces davat vodu? Mate nejaky problem? Daj mu max do flasky trochu kamilkoveho cajika. Ja som kupila sackovy od 1tyzdna a dam trosku cukru. Vsetky granulove co som videla boli presladene a az od 6 mesiacov

santeema
20. júl 2015

@haimi ja som pocula, ze kamilky mozu sposobit alergiu, moj maly dost hnackoval uz v prvom mesiaci a lekarka mi poradila slabucky cierny caj a troskou hnedého cukru a pomohol a malicky ho znasal super.

haimi
20. júl 2015

@santeema vidis, kazdy lekar povie inac 😉

bergalm
21. júl 2015

Kocky,uz som to tu raz pisala a aj som dostala mail na Stelcla do RG len ho neviem v odpovediach najst mozem poprosit znova??ak niektora vie dakujem

ria191
21. júl 2015

@evadek a kam ideš na tú hysteroskopiu?

ria191
21. júl 2015

@dafy čau lásko moje ty kokso ty už druhé kolo a my sme si tu niektoré ešte ani neškrtli a nechcem byť zlý veštec, ale dafča ty zvládneš toľko detí ? 😀 😀 😀 ja sa tak teším určo budú dvojky 😀 😀 😀 😝 😝 😝

nelly3
21. júl 2015

@ria191
ahoj krasko, no co kedy ides na KET? pocuj myslis, ze po operacii pustaju aj cez vikend? lebo mna by mali v nedelu pustit, no predbieham, ale snad vsetko dobre dopadne, uz mi zacina trosku pomaly lepit 😝

tinkatinulka
21. júl 2015

@ria191 ty si cistý provokatér 😀

ina7
21. júl 2015

@speranza1 nakukujem a držím palce 😀
kto všetko už porodil z minuloročných úspechov RF?

a dievčatá čakateľky na //, tfuj, tfuj, Jurko posiela babätkovské bacily <3

evadek
21. júl 2015

@ria191 koch...Ba

ria191
21. júl 2015

@tinkatinulka tinča chceš mi povedať, že to tak nebude hm? 😀 😀 😀 😝 😝 😝 Hodíme stávku ?

ria191
21. júl 2015

@nelly3 púšťajú aj cez víkend mňa konkrétne v sobotu 😀 😀 😀 ale mňa sa určite chceli zbaviť, lebo som kazila morálku 😀 😀 😀 . Neboj sa je to malina ale daj si pozor na jednu vec ja som s tým mala veľmi veľký problém pri prvej operácií. Keďže ti pri laparke nafúknu bruško a maternicu, tak potom sa pichajú injekcie na sťahovanie maternice a mne jedny robili stráááááááášne problémy lebo mi sťahovali aj žalúdok a bolo mi neskutočne zle po nich takže prvú operku som si odtrpela ako hovado a pri druhej som mala šťastie, lebo mi pichli iba jednu a chvalabohu im došli tak mi museli pichnúť inú a po tej som bola machrica ale už si nepamätám názov tých injekcíí. A to ma považovali za hypochondra lebo ráno mi nič nebolo a po tých injekciách brutal zle celý deň nikto mi to neveril. Daj si na to pozor. Možno sa mi podarí zistiť názov tých injekcií potom ti dám vedieť.

isabella22
21. júl 2015

Ahojte po neuspesnom ivf v martine v heliose mame sice este niake embryjka no planujeme ist do brna skusit stastie 🙂 chcem sa spytat ako je to s kontrolami? daju sa absolvovat aj u svojho gynekológa? lebo do heliosu sme sa trepali kazde 2 az 3 dni vyse 200km kvôli 1 meraniu 😠 ako ste spokojni s pristupom? poprípade najlepsi lekar? 🙂 vdaka za rady

nelly3
21. júl 2015

@ria191
ale tak to som nevedela, lebo ved ja som na laparke nebola, len hned na laparotomii, snad to zvladnem, musim 😝

tinkatinulka
21. júl 2015

@ria191 moju carovnu gulu mi zobral moj drahy tak neviem 😀 😀 😀

ria191
21. júl 2015

@nelly3 jasné, že to zvládneš tá injekcia na sťahovanie maternice robí problémy iba niektorým babám. Takže ak ťa po nej začne bolieť žalúdok, tak popros aby ti pichli tú druhú. Ja som ti to napísala, aby si zbytočne netrpela ako ja ak by ti náhodou jedna z tých injekcií nesadla. Laparka je prechádzka ružovou záhradou oproti laparotomii to mi ver 😀 😀 😀

ria191
21. júl 2015

@tinkatinulka to je dobre lebo tá tvoja guľa sa mi vôbec nepáčila 😝 😝 😝 😕 😕 😕 😔 😔 😔 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre