Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

hoky
18. okt 2016

Babky nezvýšil sa niekomu utrogestan a prednison? píšte mi do IP. dík

saldiv
18. okt 2016

@renimac o tyzden ;) to uz budes plna vírusov ;)

renimac
18. okt 2016

@saldiv 😀😀😀

dancura
19. okt 2016

@kim12345 podla mna je jedno ci utrogestan alebo crinone. Ten utrogestan je dostupnejsi..aj ho mavaju v lekarnach a je teda podstatne lacnejsi. Ja som prvy krat brala utrogestan, no bolo podozrenie, ze som nan mala vzacnu alergicku reakciu, tak druhy krat som brala crinone.

kim12345
19. okt 2016

@dancura dakujem
Crinone sa mi zda aj taky pohodlnejsi, raz za den a je pokoj

sobka
19. okt 2016

kocky, mame tu niekde vytvorenu skupinu na ponukanie liekov? viete mi pomoct? dakujem

sobka
19. okt 2016

potrebujem par jednotiek FSH

kim12345
19. okt 2016

Baby a vklady robia iba na 20dc?

maculicek1977
19. okt 2016

@maculicek1977 ahojko no čo už vieš viac....už sa môžeš potichučky tešiť? A my s tebou? Iné ani nečakám!!!!!

maculicek1977
19. okt 2016

@renimac to patril tebe príspevok pred týmto....🙂 som už taká nedočkavá, že som to samej sebe adresovala....🙂

renimac
19. okt 2016

@maculicek1977 no druhý odber mam až zajtra 🙂. Špinenie sa dnes vrátilo, ale testik zosilnel, tak snáď je všetko v poriadku. Ale pokoj na duši budem mať asi až po výsledku hcg. Si strašne zlata ❤.

maculicek1977
19. okt 2016

@renimac joj áno ja som si to pomýlila.....zrazu som si pomyslela, že dnes je už štvrtok......ale aspoň dobrá správička, že testík zosilnel.....neboj len sa nestresuj a hladkaj pekne bruško a nôžky pekne v teple papa zajtra

renimac
19. okt 2016

@maculicek1977 Áno už ležím v teple. Bola som dnes na sone prsníkov a miestami som zatinala od bolesti zuby. Sranda, že inak ma nejak extrémne nebolia. Ja zajtra na tom odbere od strachu asi odpadnem 😀.

nelly3
19. okt 2016

@kim12345
ak myslis KET tak medzi 18-21DC 😉

mimika1973
19. okt 2016

@renimac neboj, bude to urcite ok teraz! 😉 a spinenie byva bezne, uhniezdovanie, alebo ak si mala dva embryjka, jedno moze odchadzat...

renimac
19. okt 2016

@mimika1973 malo som len jedno, kedze sme mali nativne IVF. Snad to spinenie prejde. A dakujem 🙂.

anaba1
19. okt 2016

@nelly3 ahoj, ako pokracujes s nativom? Folik rastie? Kedy mas odber?

sisulik82
19. okt 2016

žienky je tu nejaká súkromka na lieky? Ďakujem 🙂

nelly3
19. okt 2016

@anaba1
ale prosim ta, isla som na sono k svojmu gyn. na 18DC lebo podla ovulacnych testov (poctivo pol roka robenych) mi vysla najtmavsia druha palicka na 15DC a som sa neobjednala , tak ze oki rano zoberie aj bez objendania a po hodke som odisla nakolko ze potom uz berie len na objednavky, skuste prist na druhy den rano, no diky. takze idem skusit buduci mesiac, ale neajko sancu tomu nedavam. a ty ako? pochval sa nasa tehulka 😵

andrejta
19. okt 2016

@hoky ja mam utrogestan, asi krabicku, musela by som kuknut. A doktor ti nepredpise?

anaba1
19. okt 2016

@nelly3 ach jaj..urcite to este vyskusaj..nevzdavaj to..aj keby si nativ mala riesit kazdy mesiac..este sa to moze podarit..ja som uz 2 tyzdne na rizikovom a budem az do konca..gyndos ma posielal na pn uz hned na zaciatku, ale mne bolo dobre, tak naco..az kym som neochorela...ked som uz bola zdrava,tak som dalsich 5 dni zvracala,skoro som skoncila na infuzkach..no ale uz je lepsie, brusko rastie a setrim sa...no uz aby si si aj ty uzivala tehu..

maculicek1977
19. okt 2016

@renimac no to je dobrý signál, že bolia prsíčka 🙂 ja viem je to strašný napinák, kto nezažil nepochopí.......držím palčeky zajtra 🙂 a čakáme na info.......a na nový inpulz, že sa to zase niekomu podarilo a už prídeme aj my na rad....🙂papa dobrú nôcku

renimac
19. okt 2016

@maculicek1977 dufam, ze mi vysledok povedia uz zajtra, lebo k doktorovi idem az v pondelok. Verim, ze Vam dodam nadej, ja som ju potrebovala za tie 3 roky dost casto 🙂. Strasne Vam vsetkym drzim palce!!!!! 😵

saldiv
19. okt 2016

@maculicek1977 suhladim
100% so vsetkym co si napisala 🙂

santeema
20. okt 2016

@lenka54321happy ahoj....ja len ako sa mavas s druhym babom🙂?...si tu nedavno tusim pisala, ze bol pozitivny test...tak dufam, ze vsetko ide ok🙂

santeema
20. okt 2016

@ingrid0105 a ty sa ako mavas?...uz je ta tvoja imuno ok? aj si mala uz dajaku stimulku? sa tesim na tvoje dve //🙂)

ingrid0105
20. okt 2016

@santeema ahoj dakujem celkom dobre. Zarezavam v praci a imuno mm OK. Pol roka som nic nebrala isla som na odbery a boli ukazkove 😀 Mame mrayacika HB1 a zajtra idem na ultrazvuk pred KETom. Ak bude vsetko ok tak intralipid pregnyl a o tyzden vklad.

ingrid0105
20. okt 2016

@santeema a bo daj by si mala pravdu s tymi ciarkami. Ale si predstav moja dcera sa vydavala v auguste a budem babicka 🙂 strasne sa tesim. A ty ako sa mas?

silvia545
20. okt 2016

@ingrid0105 ahoj moja☺veĺmi veĺmi ti budem držať všetky pršteky;aby ket bol úspešný;a ešte ti chcem pogratulovať k babičke ☺ no si predstav;že ja budem tiež 😂😂

ingrid0105
20. okt 2016

@silvia545 Ahooooooj moja dakujem a ja ti tiez gratulujem. A ty ako sa mas?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre