Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

gerdusha
25. apr 2012

@kukulik30 ,

ja platievam kartou...netreba menit peniaze

holly74
25. apr 2012

No, baby, musíme na nich nejako zatlačiť, aby nás brali ako čechov.....ja by som to najradšej mala ale na papieri vopred...

kukulik30
25. apr 2012

testy na pohlavne osoby 100 x 2, cize 200€ a ICSI jedneho oocytu 50€ ,my to mame 8x...to je 400€
lieky 334€ mala som menopur 10ks a orgalutran 2 amp.

holly74
25. apr 2012

@gerdusha Gerdusha, tu nejde o to, či kartou alebo cash..ale o to, či ti dá na faktúru 13.000 českých alebo 800 eur.

kukulik30
25. apr 2012

@gerdusha najviac sa bojim, ze ma bude tlacit do toho euroveho cennika, ale preboha, my sme sa s takou sumou neratali, my ani nemame, to si mam akoze poziciavat? ja proste vezmem ceske a zaplatim tak, ako sme sa jednali, ale v tom pripade to maju zle osetrene, ze jednym tak povedia a dalsim inak...sak to su sakra rozdiely ☹

gerdusha
25. apr 2012

@holly74

to mi je uplne jasne...ale kukulik pisala, ze si bude radsej brat ceske peniaze...a na to som reagovala...

kukulik30
25. apr 2012

@gerdusha ja uz sa bojim platit kartou, my uz mame cosi zmenene, ale zmenim asi vsetko...najprv som myslela, ze doplatime kartou...cast ceske a cast kartou, ze nemusime po zmenarnach behat..ale takto 😖

celou cestou som nad tym rozmyslala...akoze clovek naskrabe tie prachy, lebo proste to chcem a chceme babatko ale preco ...

gerdusha
25. apr 2012

@kukulik30 ,

hmmm...normalne by ma zaujimalo, co by napisal, preco maju ine ceny v Kc a ine v €...ved to je predsa diskriminacne a a aj z pravneho hladiska nepristupne...

nemozem predsa pytat vstupne do hradu ine pre slovaka a ine pre cudzince, ci?

tanitta
25. apr 2012

ahojte ... moj nazor... na recepcii sa pytaju v akej mene platite ci nie?..... ked poviete v czk tak musi platit ceniik co vam dali v czk .... bezohladu na to aka narodnost .... sak mena je mena 😉 nas sa stale pytali ci v skk(este) alebo czk

holly74
25. apr 2012

@kukulik30 a predtým ste s ním hovorili o cene v českých?

gerdusha
25. apr 2012

nepoviem, keby tam bol kurzovy rozdiel 20-30 €...ale takmer 300 €???

kukulik30
25. apr 2012

@tanitta tani, ja dufam, ze to tak v pondelok bude a zaplatim v ceskych

kukulik30
25. apr 2012

@holly74 ano v ceskych ...mame to na ceskom cenniku zaznacene, co nam pri 1. konzultacii vysvetloval

tanitta
25. apr 2012

@kukulik30 urcite to tak bude;)... ved ked povies ze v czk tak ta nemozu donutit platit eurom 😎

holly74
25. apr 2012

@tanitta nie, nepýtali sa ma. Teda zatiaľ som tam platila iba raz, za hysterospok. Sestra na recepcii povedla že platím 6000 czk a bolo to. Kedže som vedela že je to podľa toho česk. cenníka, tak som s tým nemala problém...a platila som kartou.

kukulik30
25. apr 2012

som zvedava, co mi napise na mail...

holly74
25. apr 2012

@kukulik30 Tak sa na toho drž, že ste sa takto dohodli...

kukulik30
25. apr 2012

ale inak su tam strasne mili , aj dnes na OPU dr . Kurecova aj so sestrickou vtipkovali, chvalili mi pyzamo a nausnice melonove 😀 ze jake pekne...

tanitta
25. apr 2012

normalne ako si vas citam tam mi zacinaju chybat v tom R 😀 😉 .... tak sa drzte kocky.... a nech sa bunkovcom a detickam dari tabulkovo 😵 pa

kiara15
25. apr 2012

@kukulik30 No to som aj ja zvedava kolko budes platit lebo aj ja to mam ltt vyratane 😒 Ja som sa tiez drzala ceskeho kurzu a kamoska platila 1000eur za vsetko aj z PK a mala 15folikov

kukulik30
25. apr 2012

@tanitta tani , ved kludne mozes este prist do RF 😉

hencidlo
25. apr 2012

@kukulik30 ja som pri oboch IVF v RF platila v CZK a bolo mi povedane, ze na nas sa nevstahuje ten eurovy cennik, ze to je pre zapadnarov, ze my sa posudzujeme ako cesi. Tak teda neviem, ale viem ze kopec bab, ktore tam tiez boli platili v czk, mozno prave namali po ruke cennik v czk, tak ti dali ten eurovy 😉

inak gratulujem ku krasnemu poctu vajicok a hlavne nech pekne rastu a potom sa pekne uhnieudia!!!

kukulik30
25. apr 2012

@hencidlo dakujem, uz som pokojnejsia, brucho mam nafuknute, ale som spokojna, teraz uz len dufat, ze babuliatka budu pekne v pondelok , vkladat bude iba jedno, nic ine nepripustal dr

a ty ako? mala si nizke hcg? vidim v tvojom profile😕

moja72
25. apr 2012

@kukulik30 gratulujem k oocytom, už len aby sa všetky oplodnili a pekne sa vyvíjali
mi sme doteraz vždy platili v CZK, a teraz sme sa s dr. dohodli na UZV, že budeme platiť v CZK a aj predbežnú fa máme tak vystavenú. určite sa len pomýlili a výsledná fa bude v českých korunách

kukulik30
25. apr 2012

@moja72 a bavili ste sa o tom s dr Koudelkom?

moja72
25. apr 2012

@kukulik30 prečo budete vkladať iba jedno?

moja72
25. apr 2012

@kukulik30 nie, ja chodím k Štelclovi tak s ním

kukulik30
25. apr 2012

@moja72 dr neodporuca v ziadom pripade dva, kedze bude iba rok teraz v maji 😒 , co som mala sekciu...ze jedno jedine
ale ja som aj naposledy mala len jedno vlozene a cakala som dvojicky, takze stat sa moze vselico

kukulik30
25. apr 2012

@moja72 aha

svetlana77
25. apr 2012

@kukulik30 v tom poplatku za soft je zahrnutá aj PK?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre