Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

melisska
26. apr 2012

@kukulik30 tesim sa s tebou 🙂))) a to je normalne, ze to tak prezivas 😉 vies si predstavit mna?

speranza1
26. apr 2012

@kukulik30 to mas pravdu 3ti den bude kriticky...som z toho neskutocne na nervy....

kukulik30
26. apr 2012

@speranza1 budes volat kazdy den?

speranza1
26. apr 2012

@kukulik30 mozem zavolat aj zajtra a v piatok.... najhorsie na tom je to, ze neviem, ci sa tam da zavolat aj v sobotu alebo nedelu..... nam sa pred tym do tretieho dna vyvijali pekne a potom bum bac.... 😔 ach jaj....zivot je niekedy taky nespravodlivy...ale to hlavne ja mam problem prijat veci take ake su...mna potom ten smutok drzi este dost dlho...

kukulik30
26. apr 2012

@speranza1 asi aj cez vikend, ci? no a zajtra je piatok 😉 , takze, ak cez vikend nepodaju info, tak to bude posledne pred vkladom, i ked najdolezitejsi den bude asi sobota
musime verit, ze vydrzia 😵

zarabono
26. apr 2012

@kukulik30 mozne to este je.ale minimalne tie 4 mas iste 😉

kukulik30
26. apr 2012

@zarabono no snad tie 4 vydrzia aj dalej 🙂

speranza1
26. apr 2012

@kukulik30 neviem, opytam sa zajtra, ci si mozeme zavolat aj cez vikend.... neviem preco, ale som volajaka velmi smutna...

kukulik30
26. apr 2012

@speranza1 preco?? ved mas krasne 3 oplodnene vajicka...tes sa a musime verit, ze v pondelok nam pekne vlozia tu najlepsie blastocystu 😉

speranza1
26. apr 2012

@kukulik30 neviem preco...mozno som cakala, ze sa ich oplodni troska viac... kedze nam po tom tretom dni zacinaju "odumierat" ... ach jaj..ale vdaka Bohu aj za tieto tri...to je pravda... 🙂

hencidlo
26. apr 2012

@kukulik30 super no vidis mali bojovnici sa pochlapili, viem cim si prechadzas to cakanie a tie obavy to je hrozne,
ale musime vydrzat, ved aj drobci sa snazia, tak sa musime prekonat aj my..... 😉 😉 😉

zarabono
26. apr 2012

@kukulik30 jasne,ze vydrzia,len im musis verit 🙂

hencidlo
26. apr 2012

@speranza1 hlavu hore a mysli pozitivne, vsetko pojde potom lahsie... 🙂

speranza1
26. apr 2012

@hencidlo dakujem 🙂 ... velmi som na teba myslela, ze ako si dopadla..a tesim sa ze to HCG je vyssie 🙂

hencidlo
26. apr 2012

@speranza1 to hej hcg je sice vyssie, ale hodina pravdy bude asi v pondelok......., len dufym ze stihnu urobit vysledky este v pondelok, lebo to cakani ma uz zmara a to by som zas potom cakala az do stredy 😝 😝 co sa mi teda nechce ☹

speranza1
26. apr 2012

@hencidlo to ti verim, to cakanie je z celeho toho procesu IVF najhorsie...ale verim ze vsetko bude OK 🙂

hencidlo
26. apr 2012

@speranza1 to hej, ale tym sa to nekonci, musime cakat celych 9 mesiacov a dufat, ze vsetko bude ok, ale my zeny sme omnoho viac silnejsie, tak to zvladame lepsie.......... ci? ale myslim, ze to cakanie je fakt hrozneeeeee, ale co by sme nevydrzali pre nadherneho drobceka!!!

speranza1
26. apr 2012

@hencidlo presne tak 😵 😵 😵

bibi24
26. apr 2012

Baby, gratulujem vam ku krasnym poctom oplodnenych embryjok. 😉 aj 3 aj 4 je suler na soft, teste sa a myslite na nich 🙂
No a ja sa hlasim z domu uz aj s malou blastocystou jednotkovej kvality 😵 😵 😵

Platili sme presne tak ako sme mali predbeznu fakturu - 19 000 a v ck, nikto ani nechcel inac. Vdakabohu. Nechapem potom ale ten dvojity meter 😖

speranza1
26. apr 2012

@bibi24 gratulujeeeeeeeem ...bibi to je kraaaasna sprava 😵 ... Boze z celeho srdiecka ti prajem nech vam to vyjde.... tfuj tfuj... kto ti robil ET?

bibi24
26. apr 2012

@speranza1 dakujeeeeem 😵 aj ja si to sebe prajem najviac na svete. Keby som mohla nieco spravit pre jej uchytenie, tak to hned urobim. 😀
Aj et mi robil stelcl, vlastne som za cely cas bola stale pri nom.

lulu10
26. apr 2012

@bibi24 krasneho drobca mate 😉

speranza1
26. apr 2012

@bibi24 to ti verim, ze by si preto spravila vsetko.... myslim, ze kazda z nas, keby to bolo nami ovplyvnitelne, tak kazda z nas by si priala snad to iste... 😵

holly74
26. apr 2012

@bibi24 Tak super !!! 🙂 Držkajte sa ! 😉

staga
26. apr 2012

@lulu10 tak drzim palce nech sa ti kralovna zo sáby na 9 mesiacov vyhyba 😀 😀 😀

lulu10
26. apr 2012

@staga hm uz je "na zakrute" hnusoba jedna ☹

melisska
26. apr 2012

@bibi24 drzkajte sa 😵

ano ani mne sa to dvojite platenie nepaci

melisska
26. apr 2012

aj na slovensku robia soft okrem v iscare?

kukulik30
26. apr 2012

@melisska ja neviem, ale mam pocit, ze soft sa u nas nerobi , okrem toho Iscare

sophie32
26. apr 2012

Ahojte dievcata! Mam otazku 🙂 Ako casto ste museli chodit na ultrazvuk pri stimulacii? Chodili ste k svojmu doktorovi ci do Brna?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre