Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

melisska
15. máj 2012

@speranza1 🤐 🤐 🤐 vsetko je OK🙂))))

holly74
15. máj 2012

@kukulik30, @bibi24 Čaute kočky, myslím že v júni by som sa k vám mohla pripojiť...koncom mája si idem pre lieky a dúfam že Kouďo povie, že v najbližšom cykle môžem stimulovať...Len mi včera môj gyndoš povedal že mám po tej hysteroskopii dilatovaný krčok maternice, tak dúúúúúfam, že sa to zavrie, alebo čo, aby to nevadilo pri ivfku.... ma prekotí, ak budem musieť zase dačo postupovať a nepôjdem do stimulky......
@speranza1 Veľkáááá gratulácia!!!!

bibi24
15. máj 2012

@holly74 Jeeejda moja, furt nieco, ze? Dufam, ze sa to uzavrie, ved je to este mesiac a nieco. 😉 Verme.
Takze buduci mesiac je tehotna kuku a ty, kedze idete so mnou? 😀 No zartujem teraz, ale smiech ma prejde, ked nastane ta kruta realita.

melisska
15. máj 2012

@bibi24 no bibi buduci mesiac idem aj ja🙂)) sice uz v pondelok na konzultaciu, ale vysledky z hematologie budem mat az 4. juna tak si pockam, zrejme🙂 😉 😀

holly74
15. máj 2012

@bibi24 Bibi, nemysli si, že u mňa je to inak ako u Teba...veď vieme svoje z predchádzajúcej témy, do kt. sme chodili...všetky baby otehu akurát my sme sa vrámci koníka presunuli sem ...ale na zlé teraz nejdeme myslieť..... 😉

nelly3
15. máj 2012

@holly74
mozno som sa ta uz pytala, ty si bola na softe vsak? ako to prebiehalo, kolko krat si bola v brne na kontrole?

sally2401
15. máj 2012

čaute baby, tak dnes zase volala do centra zajtra idem na transfer, 1- 5bunkové, 1-4bunkové, a 1-2bunkové (to je také troška lenivé asi to bude tým že nebolo dozreté vajíčko alebo dozrelo po odbere a sa aj oplodnilo). Držte palce.

hencidlo
15. máj 2012

@sally2401 pekne, oni este porastu neboj, a kolko si das vlozit? drzim palce, aby sa hlavne dobre uhryzkali 😉

melisska
15. máj 2012

@sally2401 silne drzime 😵

sally2401
15. máj 2012

@hencidlo
asi dve si dám vložiť, a to jedno keď je také pomalé uvidíme či prežije a či sa bude dať zamraziť.

holly74
15. máj 2012

@nelly3 Nelly, v RF som na softe ešte nebola, zatiaľ iba na konzultácii, s výsledkami všetkými možnými čo som mala zo Slovenska, a Dr. mi odporučil aby som pred IVFkom šla ešte na hysteroskopiu. Tak tú už mám teraz za sebou a na ten soft sa chystám podľa možnosti čo najskôr, najradšej už v ďalšom cykle. Ale Dr. mi vravel, že počas stimulky sa k nim chodí na kontrolu folíkov 1x.

lulu10
15. máj 2012

vy si tu pekne vsetky otehotniete v júni a ja chuda pojdem v septembri sama 😀 ale nech, vsetkym to moc prajem 😉

nelly3
15. máj 2012

@holly74
aha , drzim palce 😉

alabu
15. máj 2012

ahojte kocky, citam ze viacere z vas absolvolali na podnet Brna laparku alebo hystereskopiu...aka dlha je doba regeneracie potom? mna to caka koncom maja, koncom juna by sme chceli ist k moru a niekedx mozno september oktober soft alebo IVF...takze lulu10 mozno pojdeme spolu 😀

staga
15. máj 2012

@rienok dnes som sa objednala na tu hematologiu ale nie k dr.Drakulovej ale dr.Grešíkovej ta mala skorsi termin, ale moja gynekologycka mi povedala ze ked idem na genetiku tak je toto v podstate zbytocne, nemam ziadne vysetrenie okrem HP a ten je poriadku ani neviem co si mam este dat vysetrit ☹ a co ty ake mas?

melisska
15. máj 2012

@staga ja si myslim ze genetika a hematologia je nieco uplne odlisne, ja mam aj geneticke vysetrenie, a chodim aj na hematologiu a je to o niecom inom, tak nechapem, preco ti tak tvoja gynekologicka povedala 😒

melisska
15. máj 2012

dievcat, chcela som sa opytat, ked mam 6ks menopur a 3ks fostimon, mozem ich pouzit? na stimulku?

hencidlo
15. máj 2012

@staga ahoj aj mne moj gynekolog povedal, ze jemu tiez genetika nikdy nic nepovie akurat mutacie, vraj hysteroskopia mu povie viac.... 😅

hencidlo
15. máj 2012

@melisska mne spominali v Brne, ze to su podobne zlozenia takze sa to da kombinovat, vraj, ale na 100% ti to nepotvrdim, skus si tam zavolat oni ti isto povedia 😎

melisska
15. máj 2012

@hencidlo dakujem, idem tam v pondelok tak sa opytam, ale mam moznost kupit, preto sa pytam_ 😉

lahhel
autor
15. máj 2012

Ahojte, nezostalo niekomu, resp. nema niekto 8 tabliet clostilbegytu? odisla som od svojho gynekologa, momentalne som v stave hladania noveho a chystame sa na dalsi soft, len nemam si dat kde predpisat lieky....vopred dakujem🙂

callex
15. máj 2012

@lahhel ahoj..nahodou som zahliadla ze hladas clostyl.ja mam ..ale neviem kolko tam je tabliet..zajtra sa pozriem teraz tam malinka spinka a nebudem ju budit.od koho odchadzas?Krjak?a kam mas namierene?

lulu10
16. máj 2012

@alabu super ze mam partačku na september 😉 ja som bola na laparke aj na hystero v RF, po laparke sa nemozes kupat 6tyzdnov, inak som uz asi po 4dnoch fungovala normalne, jasnze ze ziadny sex a tazka namaha, po hystero v podstate to iste... ides na laparku ci na hystero? a budu ti to robit v RF?

lahhel
autor
16. máj 2012

ahoj @callex, dakujem ti velmi pekne si zlata...aj malinka je nadherna🙂
Chodila som k Ravingerovi, len akosi sa nic nedialo, mama mi povedala, aby som zmenila gynekologa, tak som sa rozhodla od neho odist..odporucili mi doktora Stanka v Novych Zamkoch, tak uvidim...

bibi24
16. máj 2012

@lahhel Jeeej ahoj, ty si zakladatelka tejto temy 🙂 Som si zaciatok citala.
No a ako pokracujes? Kolky pokus v brne? A kedy chces ist na soft?

speranza1
16. máj 2012

ahojte kocky... dnesne HCG 15....ale to vobec nevadi...nabuduce to isto iste vyjde.... 🙂

bibi24
16. máj 2012

@speranza1 COOOOOOOOO????????? To je ako mozne?? Ja nechapem. 😢 😢 😢 😢
Mojaaaaaaaa...... ☹

kamillka100
16. máj 2012

@speranza1 ☹ ☹ ☹ nechapem, to mi je luto ☹

lulu10
16. máj 2012

@speranza1 ☹ och skoda, uz ste boli tak blizko ale nic hlavu hore, dalsi pokus je to tutovka ako hovori machac 😉

speranza1
16. máj 2012

@bibi24
@kamillka100
@lulu10 dievcata..najhorsie na tom vsetkom je to natahovanie..nie ano...nie ano.... je to strasne stresujuce..aspon pre mna...teraz ked uz viem, na com som, tak je to pre mna lahsie prijat ten fakt, ze je koniec....a kde je koniec, tak tam niekde musi byt aj novy zaciatok... takze, pockam si ma spravu od MUDr. Stelca a na milostivu mrhu..a ideme od zaciatku 🙂 .....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre