Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

melisska
21. sep 2012

@sarasota moja tak nas je zase viacej 😵 drzim palceky 😵

ria191
21. sep 2012

@sarasota @horalka79 @melisska @nelly3 kočenky držte sa a opatrujte bambuľky v brušku 🙂 🙂 🙂 a strašne veľľľľľľa šťastia pri testíkovaní. 🙂 🙂 🙂. Dúfam, že som na niekoho nezabudla

melisska
21. sep 2012

@ria191 Dakujeme ,ale to cakanie,brrrrrrrrrrrr 😝 😀

tinka9075
21. sep 2012

@melisska dakujem no verím že sa krpci rozmrazia lebo chceme vkladat všetky tri a ked sa ujmú no to bude paráda 😀 😀 len aby sa ešte delit nezačali 😀 😀

tinka9075
21. sep 2012

@sarasota držím palce 🙂 🙂

sarasota
21. sep 2012

dakujem Vam vsetkym za drzanie palcekov.Takze mame v brusku 1HB a 1B jednotkovej kvality po transfere som im povedala ze nech pekne vystrcia zubky a poriadne sa zahrizkaju potom som dostala este do zadocku Solumedrol a hor sa domov.

sarasota
21. sep 2012

@horalka@melisska@nelly3 opatrujte bambulky v brusku a pozitivne testiky si poprosim

sarasota
21. sep 2012

@tinka9075 dakujem neboj vsetky 3 sa rozmrazia a budu mat zurku v tvojom brusku 9 mesiacov

tinka9075
21. sep 2012

@sarasota no teraz sa z toho smejem ale ked sa všetky ujmú do smiechu mi asi nebude 😀 😀 muž sa smeje že musíme ešte jednu izbu pristavit 😉 😉

nelly3
21. sep 2012

@sarasota
presne ako ja, este mi jednu HB zmrazili 😉 baby to cakanie na nervy, ale nas tu pribuda, dufam a pevne verim, ze sa postupne vsetky presunieme do inej temy 😉

holly74
21. sep 2012

@sarasota tak to je super 🙂 Držkaj sa...hlavne oni nech sa držkajú 🙂 Mám taký pocit že o 1-2 týždne to tu bude plné tehuliek 🙂

sarasota
21. sep 2012

@nelly3 mam tam este 2xEB dvojkovej kvality Stelcl povedal ze uvidia zajtra ci to bude na mrazenie.Celkova cena 1396 EUR lieky 10Menopurov a2 Orgalutrany Utrogestan clostilbegyt a estrimax

hora_lka
21. sep 2012

ahojte, tak som volala zase dnes a mame 3-4bunkove, 1-3bunkovu, 5-2bunkovych a 2 sa zastavili ... tie 2bunkace to snad dozenu, vraj este mozu 🙂 uvidime co zajtra zase volam ...

hora_lka
21. sep 2012

@sarasota drzim palce, nech sa pekne uhniezdia 🙂 k comu je ta injekcia?

hora_lka
21. sep 2012

@tinka9075 v utorok by snad mohol, v pondelok vybavi mna a potom mu poviem, ci nezobie maly kseftik na slovensku 😀

rot
21. sep 2012

@sarasota tak nech sa im u teba darí 🙂 . A mala si to rozpočítané ako minimálku? Podľa akého kľúča si to pichala? Mám v tom hrozný hokej, lebo doteraz som mala vždy rovnakú stimuláciu (prvé 4 dni Gonal, potom tri alebo štyri dni po 2 Merionaly a 1 Cetrotide, nakoniec Pregnyl alebo Ovitrelle).
@hora_lka to vyzerá v každom prípade výborne, tak nech rastú 🙂 .

hora_lka
21. sep 2012

rot@ dufam, stale si hovorim, ze staci aj jedno ale poriadne 🙂

hora_lka
21. sep 2012

@rot dufam, stale si hovorim, ze staci aj jedno ale poriadne 🙂

melisska
21. sep 2012

@hora_lka ved aj staci 😉

hora_lka
21. sep 2012

@melisska ja viem ale dufam, ze ich bude viac 🙂

hora_lka
21. sep 2012

@tinka9075 nemali problem, ze chces vlozit 3? nevyhovarali Ti to?

melisska
21. sep 2012

@hora_lka ja som mala predtym tiez tri

tinka9075
21. sep 2012

@hora_lka no neviem čo by ti na to povedal možno by kšeftík aj spravil 😀 😀 no problém mali odhovárali ma velmi vraj po potratoch môže to byt riziko ale ked videli že som tvrdohlavá a hovorím si svoje tak nemali na výber 😀 😀 no čo risknem to ved ked sa aj nepodarí tak už tam nepôjdem 😉 😉

nelly3
21. sep 2012

@tinka9075
a kam ides na KET? ja ked som chodila do gyn-fivu a raz ked som isla na KET tak mi rozmrazili atd. a uz som isla do vnutra a embryologicka, ze rozmrazili sa vsetky tri a ze dame teda tri vlozit? kukam na nu, ze to jedno je aj tak slabsie, a ja ze nie, ze oki ale to jedno sa teda zlikviduje.

tinka9075
21. sep 2012

@nelly3 do gynfiv len zaujímavé ked som šla po opu na vklad tak mi nechceli vložit ani dve vraj je to riziko a bláblá 😉 a teraz som sa nedala som si to vydupala najprv harbulák ani počut nechcel o tom a potom už nemal na výber 😀 😀

e.skovka
21. sep 2012

caaawte zenusky. len som tu v tej diskusii kapanek stratena. dnes som sa dozvedela vysledok tretej iui, neg. tak som sa rozhodla pre ivf, lenze problem je, ze mi uspokojivo nevie nik povedat kde je do*** problem. som z toho zufala nestastna a vsetko do kopy. chodim do gynfiv k drabekovi, hned som sa objednala na konzultaciu.. termin mam az o 2 tyzdne.
stracam ale voci tej institucii doveru..
kolko stoji ivf pre slovenku v brne? a teda vyzera to ze su tam zienky spokojnejsie. ci sa mylim?

horalka79
21. sep 2012

@e.skovka ahoj, na stranke Reprofitu je ceniik, pozeraj ten v CZK, zalezi ci ti zvoli soft, alebo klasicke IVF a lieky ci ti preplati poistovna, alebo nie. Mylsim, ze sa da dostat recept v Brne a vybrat na SK, ale o tom ti povedia viac baby co s tym maju skusenosti. Ja som momentalne v zahranici a tak kedze na SK niesom zdravotne poistena, preplacam vsetko v plnej sume.

tinka9075
21. sep 2012

@e.skovka ahoj ja som tiež stratila dôveru voči GF len tam ešte musím íst na vklad mám tam mrazákov tak si vieš predstavit s akou nechutou tam idem ked som už bola na konzultácii v brne tak môžem porovnat 🙂 no žienky sú určite spokojnejšie v brne lebo slovenská realita centier je len sa čo najviac nabalit ........ kolko ta bude stát ivf to si preberieš s dokim na prvej konzultácii ale určite budeš spokojná 🙂 🙂

horalka79
21. sep 2012

baby, volala som mojej gynde a dohodla som si termin na test bud. piatok. 🙂 Rano pridem, po obede bude vysledok a viem na com som/sme.

nelly3
21. sep 2012

@horalka79
takze zacinas ako prva v piatok a musi to byt pozitivne lebo ta budeme nasledovat 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre