Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

ria191
3. okt 2012

@nelly3 a neopýtaš sa na to? Bola by som zvedavá čo ti povie. A Anopyrin si mala? Prepáč, že ťa takto bombardujem, ale by ma to zaujímalo, lebo ja to mám v protokole.

ria191
3. okt 2012

@nelly3 a ešte potrebujem poradiť koľko potrebujem orgalutranu a prednisonu. Zajtra idem gynďákovi predpísať lieky tak potrebujem tvoju pomoc 🙂

sarasota
3. okt 2012

ahojte chcem sa spitat ci bude vadit ked si dnes vecer nedam estrimax zabudla som si ho v praci

rienok
3. okt 2012

@sarasota nebude 🙂

rienok
3. okt 2012

@sarasota a ty sa uz aj chystas na KET? fuha to je rychlosť 😉

sarasota
3. okt 2012

@rienok teraz neviem preco sa mam chystat na ket

rienok
3. okt 2012

@sarasota no že užívaš estrimax? alebo som niečo domotala? 😕

rienok
3. okt 2012

@sarasota jaj teraz som sa docitala ze mas pozitivny tehu test ... a ten estrimax mas stale uzivat?

sarasota
3. okt 2012

@rienok v papieroch mam napisane ze ak bude pozitivny test tak mam pokracovat v uzivany liekov do 11 tyzdna

rienok
3. okt 2012

@sarasota jaj, tak potom fajn, len ten extrimax ma zmiatol aj ked ja som ho uzivala len 2x a uz si to nepamatam 😅
tak pekne tehulkuj.... ktory den si dnes?

sarasota
3. okt 2012

@ dnes som 12 od ET zajtra poobede idem do Blavy na krv dufam ze bude vsetko v poriadku

sarasota
3. okt 2012

@rienok krasne Ti pribudaju tyzdne coby dup mas babetko domka

rienok
3. okt 2012

@sarasota no super a testuješ denne? lebo ja som testovala až do hcg 😀 a vkladali ti 2 alebo len 1?
ano tie tyzdne teraz nejak rychlo naskakuju a hlavne bruško mám pocit že zo dňa na deň.... budem sa guľať v decembri 😀

rienok
3. okt 2012

@ria191 ahoj ja som absolvovala, môžem odporúčať... ale je to na osobnom rozhodnutí 🙂

holly74
3. okt 2012

Babulky, fakt nikto nemal ten dlhý protokol? 😕

sarasota
3. okt 2012

@rienok testujem kazdy den ale az poobede ked pridem domov z prace odfotim ak pojdu a dam ich sem vkladali 2 celkom by som prijala dvojicky ale budeme vdacny aj za jedneho chrustika, a viete co cakate?

rienok
3. okt 2012

@sarasota ja som tiež chcela dvojičky... ale to jedno zaniklo veeeľmi skoro 😒 ale nevadí naša princezná nám to určite vynahradí 😵 😵 😵 a pre chlapčeka si pôjdeme budúci rok niekedy v tomto čase ( teda aspoň to tak plánujeme ) 😎

rienok
3. okt 2012

@sarasota jaj ja som testovala ako diva az do hcg ... kedze som ho mala dost vysoke tak som s tym prestala 😀 ale potom zase nervačila lebo mne nič nebolo - žiadne tehu príznaky, teda okrem šialenej únavy. spala som vždy a všade 😔

nelly3
3. okt 2012

@ria191
zatial nie lebo idem na KET, teda neviem presne kedy a budem brat klasika len estrofem a utrogestan 😉

nelly3
3. okt 2012

@ria191
orgalutran ti gynekolog nepredpise, teda mne povedal moj, ze mi moze len clostyl, utrogestan, pregnyl 😕

sarasota
3. okt 2012
sarasota
3. okt 2012

su robene az poobede

holly74
3. okt 2012

@sarasota krásne 🙂 🙂

zeina62
3. okt 2012

@sarasota drzim palce aby vsetko dopadlo stastlivo do uplneho konca 🙂

sarasota
3. okt 2012

@zeina62 dakujem verim ze teraz to dame 😀

zeina62
3. okt 2012

@sarasota musi sa to podarit 🙂 toto je tvoj kolki pokus?

tinka9075
3. okt 2012

@sarasota krásne testíky len tak dalej 🙂 🙂

sarasota
3. okt 2012

@zeina62 2 IVF vo Ferticente 1v Gyn Five a toto je 4 pokus v Brne a nelutujem ze sme isli. Nikdy predtim som nemala pozitivny testik. Pred tymto pokusom som sla z vlastnej iniciativy na Imuno do Prahy a brala som 5 tyzdnov pred ET Prednison myslim ze ten pomohol.Verila som ze Brno je to prave bola som ovela kludnejsia ako pri predchazdajucich.A vzdy som bola od kedy som si zacala pichat hormony doma az do testu a teraz nie a je to lepsie aspon som tolko nad tym nerozmyslala.

sarasota
3. okt 2012

@tinka9075 ved ochvilku aj Ty take ukazes 😀

sarasota
3. okt 2012

@zeina62 a Ty mas kolko toho za sebou

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre