Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

holly74
9. okt 2012

Ahojte 🙂 @tea284 držím palce nech je to tam 😉

@dudkav prečo si si vybrala práve len Koudelku, ak sa smiem spýtať?

falin
9. okt 2012

@sarasota @tea284 - drzim palce nech to dobre dopadne 😉

dudkav
9. okt 2012

@holly74 , my sme u neho od zaciatku, uz sme tam absolvovali IVF pre 4 rokmi a uspesne (mame krasneho syna), avsak KETy z tohto IVF-ka boli neuspesne, teda posledne sa vydarilo, ale ako prislo, tak odislo, uz je to oplakane, ale tie dve ciarky boli na teste nadherne, ale co z toho.
Preto Koudelka, ale velmi sa mi pozadava aj Machac, bol super a robil mi aj OPU, ale Koudelka spravil super stimulaciu, vajicok bolo velmi vela. Aby som to upresnila, chceli by sme dalsie babo. Uz toho mame dost za sebou, snad sa konecne podari. To by bolo moje stvrte IVF. Prve bolo mimomaternicove, druhe bola anembryomola z KEtu, tretie sa konecne zadarilo, ale KET z tohto IVF ka, nazvala by som to asi potratom. Mame toho dost za sebou, ale to ma kazda z vas. Teraz sme uz v tretom centre, tym je Reprofit, su tam machri, davaju nadej.

tinka9075
9. okt 2012

@falin krv odovzdaná tak len čakat no testovat nejdem možno zajtra uvidím 🙂 🙂

holly74
9. okt 2012

@dudkav aha, tak to je jasné, že chceš u neho pokračovať 😉

dudkav
9. okt 2012

@holly74 , ty k nemu tiez chodis? Nie si spokojna?

holly74
9. okt 2012

@dudkav hej, chodím k nemu, nie som nespokojná, veď sa naozaj snaží a má záujem riešiť, len že som neotehotnela ani po 1 softe a 1 ivf u neho, a mám pocit, že ani on tomu neverí, že sa to podarí...

dudkav
9. okt 2012

@holly74 , zeby sa tak zmenil? Mne pri IVF-ku povedal, ze je to tutovka, na com sme sa s muzom nanho pozreli a povedali mu, ze to hovori kazdy a nic z toho. Pri KEToch bol taky rozlietany, ale pri druhom KETe mi povedal, zeby to boli dvojicky? Na to som sa zasmiala a povedala, vzdy mi vkladali dve a nikdy to dvojicky neboli a ani nebudu a bol ticho. Machac mi hned povedal, ze by najradsej vkladal len jedno, lebo mame maleho syna, nech mam cas sa mu venovat. Na co som zase povedala, ze je to nemozne, pri tolkych vkladoch nikdy sa nic take nepodarilo. Maly sa podaril az na 6 ET.
Nechce sa mi verit, ze by nebol optimista. Tak prejdi k inemu, k Machacovi, pomohol viacerym a ni je taky ulietany, si myslim.

holly74
9. okt 2012

@dudkav no, možno sa nezmenil, len je úprimný...

jada1
9. okt 2012

@sarasotaten test z RF je nanič. Je nejaký 20-kový, ak nie aj 25-kový. A čo sa týka tých testov, ktorými si testovala teraz, záleží na tom s akou sú citlivosťou, či 10, alebo 20. Pri 20-kových je čiarka slabšia. Nestresuj sa zbytočne testami, treba zájsť na tú krv. Určite je všetko v poriadku 😉

bibi24
9. okt 2012

@sarasota mne uz v tom case bolo vidno dve bublinky 🙂

horalka79
9. okt 2012

@bibi24 ako sa citis bibi, stale vsetko ok? 🙂

horalka79
9. okt 2012

@tinka9075 drzim palce na skvely vysledok krvneho testu !! 😎
ach, ja sa neviem dokimu dovolat. Moja je na dovolenke a zastupujuci ma nejake divne cislo, tak hadam aspon na mail odpise. Skusim este zajtra, nech sa dostanem aj piatok na ten UZ,hm.

Inak u mna nic nove (5tt+6) akurat vcera ma viac bolelo brucho po jogurte, hm.. a rano mi bolo trochu divne, ale inak sa mam fajn, (az na tie bolave prsia)...dufam moc, ze mam v brusku stale mojho drobceka..uz aby som sa mohla o tom presvedcit..uch 😔

fertilitycoaching
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tinka9075
9. okt 2012

@horalka79 dakujem no verím že to bude pozitívne 😉 😉 neboj drobčeka máš stále v brušku sa ti tam začne pekne roztahovat 🙂 🙂

bibi24
9. okt 2012

@horalka79 ahoj, akoze si po mne? Nemala si et skor? Ci uz si zle pamatam?
Citim sa fajn, stale rovnako viac menej, tie prsia a podbrusko a parkrat som mala zaludok na vode, dnes prvykrat isiel von dzus 😀 od dnes som na pn, doktorka odporucila, kedze cakam dvojicky.
A uz im biju srdiecka 😵

horalka79
9. okt 2012

@bibi24 no ja som mala ET den pred tebou, cize 15.9, ale tehu sa rata od prveho dna cervenej..takze tam bude asi ten rozdiel ak teda je. Ale v podstate sme na tom rovnako +/-den az na to, ze ty cakach 2 babenka a ja asi jedno, ty vies a ja este nie.
A ako dlho budes na PN? do toho 12teho tyzdna, ci az do konca?
ano, citala som ,to je supeeeeer, ze srdiecka uz biju! 🙂 😵
drz sa a oddychujte 🙂 🙂 som zvedava ci ten ultrazvuk piatok vyjde alebo ako...uch

sylvilka
9. okt 2012

@rot prosim ta, kto je dr.melickova? vies mi na nu poslat e-mail kontakt. dakujem vopred sylvia

zeina62
10. okt 2012

ahojte baby, chcem sa opytat,niesom si ista ale asi som si zabudla dat jednu tabletku estrofemu, nepametam sa ci som si ju dala alebo nie, stane sa nieco ak jednu vynecham?

falin
10. okt 2012

@bibi24 - blahozelam k srdieckam 🙂 , sa strasne tesim, bibi si pre mna prikladom ze aj po x neuspechoch, predsa len sa stastie usmeje 😵

@tinka9075 - si trpezlivy cloviecik a trpezlivost babätka prinasa 😎

falin
10. okt 2012

@zeina62 - estrofem je na rast sliznice, ak si vynechala jednu, nemalo by to nejako ovplyvnit

tinkatinulka
10. okt 2012

Ahojte, včerajší UTZ v RF dopadol dobre, ževraj som ako korytnačka-folikulov bolo nad očakávanie veľa ale sú ešte malinké a tak si už dopichávam Bravelle a v piatok zas UTZ. Odber budem mať asi nedelu alebo pondelok. Inak bol strašný problém zohnať Pregnyl-ževraj je pozastavená distribúcia na CR aj SR, my sme zohnali v CR náhradu. Obehla som pol mesta 😖.Pekný deň

ria191
10. okt 2012

@tinkatinulka do frasa aj s pregnylom od včera som to tu čítala na jednom fóre a teraz neviem čo mám robiť ☹ ja ho budem potrebovať až v novembri ☹

sarasota
10. okt 2012

Dobre ranko.@bibi24 blahozelam k srdieckam 🙂 .Ja budem vdacna aj za jednu bublinku.

lenusika
10. okt 2012

@ria191 mám Pregnyl, ale dodám len Slovensko

melisska
10. okt 2012

@bibi24 kráááása blahoželám 😉 😀

melisska
10. okt 2012

@falin ahojjjjjjjjjjjjjjj 😀 tesim sa, ze uz viem kto si 😵 😀 😀 😀

melisska
10. okt 2012

@horalka79 jasné, že máš 😉 😵

melisska
10. okt 2012

@ria191 a nemozes stimulovat inymi FSH????

ria191
10. okt 2012

@lenusika jasné chcem teraz som polietala lekárne v Piešťanoch a nulová šanca. Ak by to bolo možné poslať 🙂 .

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre