Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

staga
22. nov 2012

@falin no snad uz mozem povedat ze to vyslo, zajtra idem na krv a uvidim ake bude HCG ale u teba to vyzera na dvojky 😀 daj potom vediet vysledok, ozaj na kolkaty den po ET sa chodi na UZ? kedy je uz vidiet srdiecko?

horalka79
22. nov 2012

@staga tak drzim palce na krvny test 🙂 14 dni po ET na prvy ultrazvuk, u mna to bolo 6+4 a to sme uz poculi srdiecko 🙂 (v albume mam foto z prveho) takze tak cca 6+0 az 7+6 tt by uz mohlo byt vidiet srdiecko, ale u kazdeho to je individualne, na prvom ultrazvuku este nemusi byt vidiet, moze napr. az o par dni nato. 🙂

falin
23. nov 2012

@kika017 - to mi je velmi luto ☹ ☹ ☹

falin
23. nov 2012

@mig219 - nechcem ti davat falosne nadeje, ale treba si dat urobit opakovany odber na hcg s odstupom 2 dni. Hodnota HCG by mala rast

falin
23. nov 2012

@staga - silno drzim palceky a daj vediet ciselko. jasnacka aj ja dam vediet, ten cas ide strasne pomaly, sa uz neviem dockat. Ja ked som sa pytala Stelcla kedy mam prist na utz aby bolo vidno srdiecko tak mi 16-ty ci 17-ty den po ET napisal ze priblizne o 10 dni. Ja idem na utz 27 den po ET

@horalka79 - horalka 14-ty den po ET je este skoro, ved 12-ty den po ET kazu ist na krvicku

bibi24
23. nov 2012

@falin ahoj, ja som bola na prvom utz 15. den po ET, nakolko 14. den bola nedela. To som bola aj na druhej kontrolnej krvi a zaroven mi dr. spravila aj utz, bolo vidiet uz dutinky pekne. A srdiecko som bola o tyzden na to a to som bola 5tt + 6 a uz bolo vidiet ako bije.
Tiez mi Stelcl napisal, ze asi 10 dni po pozitivnej krvi mam ist na sono, no a tak mi to aj vyslo v podstate.

horalka79
23. nov 2012

@staga @falin pardooon, mala som na mysli 14 den po pozit.teste. U mna to tak bolo v papieroch z Brna napisane a na ultrazvuk som sla nakoniec 13.den po krv.teste a bolo srdiecko. Som sa trochu sekla,ups. Tak vela trpezlivosti,verim,ze ten cas sa bude teraz vliect, treba vydrzat,oplati sa 🙂

nelly3
23. nov 2012

baby ja som taka zo vsetkeho nejako znechutena, vsetko sa vlecie, na vsetko musim cakat dost dlho, ach jo ☹ KET bude asi az po novom roku, nechcem tam cez vianoce ist, maju urcite aj dovolenky, ja sa aj tak nato nejako necitim, hlavne zdravotne, musim sa dat dokopy a snad rok 2013 bude ten pravy, no to si hovorim kazdy rok.

bibi24
23. nov 2012

@nelly3 Nebud 😉 Je vela peknych veci, z ktorych sa mozes tesit. Neber to tak, ze sa to vlecie a musis cakat. Ale uplne naopak, ze teraz mas volno, idu vianoce, v klude si mozes upratat a vyzdobit byt, nakupit darceky, tesit sa z vianoc, ist na varene vinko, zabavit sa na silvester. Mesiac ubehne ani nevies ako a ty oddychnuta a plna energie a pozitivneho myslenia sa v novom roku mozes pustit do dalsieho boja 😉 a nikdy nevies, ci uz prave toto januarove KET nebude to prave a uspesne 😉 Aspon ja som vzdy v tom negativnom nasla to pekne a dobre a sustredila som sa na to. Na co by mi bolo plakat a smutit? Radsej som sa tesila z toho co mam a z dalsich peknych veci, ktore ma cakali 😉

mig219
23. nov 2012

@falin urcite pojdem. v pondelok aj tak "musim" ale nevidim to ruzovo - ani modro, brucho ma boli menzesovo cim dalej tym viac. no nic otrasieme sa, dam sa hormonalne doporiadku a sups do brna.

holly74
23. nov 2012

@bibi24 Veľmi pekne napísané 🙂

nelly3
23. nov 2012

@bibi24
ale ved ja viem, som rada, ze som ako tak zdrava, mam uzasneho manzelika, fakt su aj horsie veci, ale ved ty vies ake je to, presla si si tym tiez, hlavne ze to uz vyslo, cakas bejby, hned dve, keby to boli chlapcek+dievcatko, juuj brala by som hned. mna to prejde, len stale na nieco cakam (aj na manzelika som cakala a vyplatilo sa) 😵

mig219
23. nov 2012

@nelly3 joooj tento pocit "stale na nieco cakam" je strasny, poznam ho velmi dobre 😒 😒 😒

falin
23. nov 2012

@mig219 - prajem ti vela sil, poznam to, zazila som podobne ...

falin
23. nov 2012

@bibi24 - dikes, ja by som mala byt 6tt+4

speranza1
23. nov 2012

@nelly3 nezufaj..nie si sama..ja sa citim presne tak isto...a mam pocit, ze sa tak citili aj baby, kym neboli tehu... 😉

speranza1
23. nov 2012

@nelly3 a este co sa tyka cakania...tak to budeme staaaaaaaaaale na nieco cakat.... 🙂 , ci teraz, ked nie sme tehu, alebo ked tehu budeme, taktiez budeme cakat po porode, staaaaale... asi o tom je zivot... 🙂 cmuky.... moja... posielam vela sil...(hoci sama niekedy meliem z posledneho 😀)

nelly3
23. nov 2012

@speranza1
si zlata 😉

mig219
23. nov 2012

@lovela1 Ako sa ma sarasota?? nejake novinky?

lovela1
23. nov 2012

@mig219 zdravím , sarasota vás všetky pozdravuje,drží vám palce,dnes mala další ultrazvuk,stav je nezmenený,plodovej vody minimum,srdiečko ešte stále bije,nedá sa robit nič iné len čakat............čakat na zázrak

tea284
23. nov 2012

@lovela1 pozdravuj prosím ťa sarasotu, veľmi veľmi jej držím palce, je bojovnicka verím ze to dobre dopadne.

zeina62
23. nov 2012

@lovela1 jaj pane boze nech sa stane zazrak anech vsetko dobre s nou dopadne, stale na nu myslim☹

zeina62
24. nov 2012

ahojte baby ako sa mate? ja sa dnes citim uplne pod psa, zle mi je zase od rana☹ ako vy prezivate tehu?

staga
24. nov 2012

@horalka79
@falin takze hlasim moje hcg na 13 den je789 🙂 som taka stastna 🙂 na 5 krat to vyslo 🙂

staga
24. nov 2012

@zeina62 ahoj, no mne zatial nic nie je neviem ci je este skoro alebo mi mozno asi nic nebude...

zeina62
24. nov 2012

@staga super gartulujeeeeeeeeeem velmi sa tesim s tebou a prajem ti krasne tehulkovanie 🙂

zeina62
24. nov 2012

@staga mne tie nevolnosti zacali okolokoncom 5 tyzdna tehotenstva, ale i kazdej je to inak. pocuj a u teba to vyzera aj na dvojcata , ja som na 10 den po ET mala 298,1HCG a cakame dvojcata 🙂

staga
24. nov 2012

@zeina62 ty fakt? my sme vkladali jedno no to by bol gol kedy to boli jednovajecne dvojky 😀 😀 😀 ty nevies nejaku tabulku kde si to mozem pozriet?

falin
24. nov 2012

@staga - supeeeer moja, srdecne blahozelam a prajem krasne a uspesne tehu. Strasne sa tesim. Zazraky sa deju 🙂 teraz to vyslo kolkym dlhodobym snazilkam, waw , parada 😉

zeina62
24. nov 2012

@staga skus si zadat na internet hcg hladiny pri dvojcatach

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre