Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

melisska
12. júl 2013

@vrabcek24 dakujeme 🙂

tinkatinulka
12. júl 2013

@nelly3 takže ty si mi vyfukla ten moj menopur no peeeekkneee 😝

lienka_1
12. júl 2013

@melisska Presne tak 😉

nelly3
12. júl 2013

@dafy
ja som mala naposledy priznaky presne ako 5x predtym (vsetko negtivne) teda priznaky ze ziadne a bolo to pozitivne, sice to neskoncilo dobre, ale tak isto som sa citila ako predtym ked to bolo negativne. takze ja na priznaky vobec neverim 😉

nelly3
12. júl 2013

@tinkatinulka
ty si ich chcela? tak sorry, idem si pre ne osobne, nemame to az tak daleko, radsej verim osobne ako postou, sa bojim. snad 18 ks mi bude stacit lebo ja od 1 DC pichal 150 jendotiek uz. a kedy ides stimulovat? ja v auguste by som mala.

holly74
12. júl 2013

@melisska Meli, gratulka k pipíkovi 🙂 Čo na to mužík? Inak tie výsledky vlastne len potvrdili takú pravdepodobnosť, akú hovorí štatistika? Lebo tiež tomu celkom nerozumiem...Čiže o zdraví konkrétneho tvojho bábetka to nepovedalo nič...tak?

nelly3
12. júl 2013

@melisska
aj ja budem mat chlapceka, nejako verim, ze to bude boy 😵 jasne, ked budem tehulka co budem 😉

vrabcek24
12. júl 2013

@nelly3 a ja budem mať dcéru, len ešte neviem kedy, ale budem mať dcéru a bude nádherná a moja 😵

ria191
12. júl 2013

@nelly3
@vrabcek24 no ja budem mať aj aj 😀 😀 😀 a naraz 😀 😀 😀

speranza1
12. júl 2013

@melisska jeej.. gratulujem... takze pindurik je tam🙂... prajem vsetko dobreeeee..cmuk 😵 ...

ria191
12. júl 2013

@jahoda333 paráda to je krásny testík 😀 😀 😀 gratulujem veľmi 😀

ria191
12. júl 2013

@melisska jééééééj chlapčiatko ty bosorka jedna ako si to vedela hm???? 😀 😀 😀 😀 tiež by som dlabala na ten screening puňto je v poriadku určite 😀 😀 😀

ria191
12. júl 2013

@vrabcek24 veru dala som si vínko a teraz ledva žijem. Trošičku som to přepískla včera, lebo bola maxi depka tak som ju utopila vo víne

ria191
12. júl 2013

@dafy
@lienka_1 tak ja sa dám uspať na 100% teraz to Marcelkovi len tak neprejde, keďže ku mne vôbec nebol jemný 😠 😠 😠 . Presne ako píše lienočka na "rev" máte ešte čas (a propo žiaden nebude jasné) teraz ste potenciálne tehule aj keby tanky padali príznaky nepríznaky ste tehotné a hotovo 😀 😀 😀 a potom nech sa deje vôľa Božia. (teraz som machérka čo???? 😀 😀 😀 a potom budem trapošiť ako sa poznám, ale to patrí k tomu že kočule 😕 😕 😕)

lienka_1
12. júl 2013

@ria191 Mne cervene chuti stale, ael teraz mi vyslovene sedi 😀 😀 😀 😀 .....a to len tak po poldeci srkam po veceroch....zatial bez bolehlavu......a nedepkarci, ved vikend pred nami 😎

ria191
12. júl 2013

@lienka_1 mne chutí biele červené je mi ťažké našťastie, lebo by som toho prcka asi utopila ako sa poznám😀 😀 😀. Depka už nieje nevedela plávať 😀 😀 😀

lienka_1
12. júl 2013

@ria191 Vsetky sme frajekry na dialku 😀 😀 Ja sa neviem zbavit predstavy ako cez skype ukazujem nasim a segre pozitivny tt. Ta predstava sa mi taaaak paci 🙂 🙂 🙂 🙂
Marcelko si mozno nabuduce da zalezat. Ked mi teraz Koudy robil vklad, tak sa nejako nevedel dostat dnu a museli embrusko poslat spat do inkubatora. Som ho s taaaaakymi velkymi ocami prosila, nech nezastikava krcok....tak nakoniec vymenili kateter za tensi a ten uz tym mojim krckom presiel.....o bodaj by bol taky pevne stisnuty dalsich 8 mesiacov a jeden tyzden 😀

ria191
12. júl 2013

@lienka_1 priznaj sa pučila si naňho okále, tak sa feši nemohol sústrediť hm??? 😀 😀 😀 kurňa ani mi to zaštikávanie nepripomínaj zježili sa mi chlpy to zas bude stres.

lienka_1
12. júl 2013

@ria191 Hej, tak tie moje su teda ine mrchy, plavaju v alkohole velmi dobre a este aj nasavaju, tak sa zvacsuju....cize ja depku zasadne nemozem riesit cernevym.....ale sladkeho sa boja, tak im potom dodavam nejaky ten cukor 😀 😀

lienka_1
12. júl 2013

@ria191 Ja na to nemam, ja som bruneta v rokoch, to vy blondynky vychudnute melirovane nanho ocite oci 😀 😀 😀 😀 Ruky sa mu skor triasli zo stresu, ze na nas uplne zabudol a vyrobil taky maler 😀 A ze okrem nas mal este asi 10 dalsich roznych veci rozrobenych. Som ho nakoniec aj lutovala a to som na zaciatku teda mala riadnu nervu 😠

ria191
12. júl 2013

@lienka_1 tvoje vedia plávať "svine"? moje našťastie nie možno preto, že to víno prekladám vždy sladkým 😝

lienka_1
12. júl 2013

@ria191 Vidis, taku kombinaciu som neskusila. 😀

ria191
12. júl 2013

@lienka_1 nie nepučím ja klopím ja sa hanbím 😔 😔 😔 😕 😕 😕 . Musím dať dole tých 5kg nech sa fešimu páčim 😀 😀 😀 horšie je, že to bude robiť asi Marcel 😠 😠 😠 a nie môj krásavec ☹ ☹ ☹ .

ria191
12. júl 2013

@lienka_1 teraz ani nemôžeš a ako vidím ani nepotrebuješ 😀 😀 😀

lienka_1
12. júl 2013

@ria191 Tak na sladke je vzdy dovod.....ci uz z depky alebo od radosti.....dnes skusim cheescake spravit...uz som tu tak dlho a este som ho neskusala, tak dnes je ten den 😀
A ze ty klopis oci? A kto mi to teda radil, ze mam hlavku pridvihnut, aby som dokiho videla??? 😀 😝 Ty to mas premakane a premyslene, ty na to ides rafinovane 😀 .....a co ked ti transfer vyjde na vikend a akurat bude sluzit Fesi....ci uz vies datum a iba mlcis???? 😝

nelly3
12. júl 2013

@ria191
preco myslis, nas fesi ma dovcu, ci? to si ako predstavuje, ze mi neda ani vediet hmmm 😠

ria191
12. júl 2013

@lienka_1 veru premakané ja naňho čumím keď má veľa robotky medzi nôžkami a nemá čas puliť oči on na mňa 😀 😀 😀 . Inak aj ja mám v pláne vyskúšať cheescake mňam prosím ťa len nedávaj sem foto ako minule tie laskonky, lebo mi bude tiecť slina na klávesnicu 😔 😔 😔

ria191
12. júl 2013

@nelly3 nelča to kde si vyčítala hm??? to ja som už myšlienkami v októbri 😀 😀 😀

lienka_1
12. júl 2013

@ria191 😀 😀 😀 😀 uvidime, podla vysledku....ked to bude katastrofa, urcite to sem necapnem 😉

melisska
12. júl 2013

@holly74 tak holly, podľa štatistiky máme také riziko

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre