Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

holly74
25. júl 2013

@nelly3 😀

dalida
25. júl 2013

@holly74
@nelly3 Ahojte dievcata, Koudy ma dovolenku v aguste, v septembri uz bude pripraveny nas oplodnit 😀

nelly3
25. júl 2013

@dalida
a kedy presne? cely august?

dalida
25. júl 2013

@nelly3 no... mne nastavil stimulku tak, aby som ho stihla v septembri, ked uz bude oddychnuty... presne datumy neviem. 😉

nelly3
25. júl 2013

@dalida
aha, ze ci mu radsej nenapisem, co ked potom tam nebude? kto mi posle protokol? len ja cakam este na vylsedky, tak teraz neviem.

ria191
25. júl 2013

@melisska keď ty všetko picneš do jednej vety, tak ma potom zmätieš a dôjde mi to máááááááálinko neskôr, ale dôjde mi to a to je dôležité 😀 😀 😀

dalida
25. júl 2013

@nelly3 skus mu napisat, 😉

melisska
25. júl 2013

@ria191 ved ja som ta pochválila, ze nie si glupa blondína 😀

ria191
25. júl 2013

@melisska veď ja si to cením 😀 😀 😀 pri tebe mi aspoň na chvíľku pracuje mozog 😀 😀 😀. V tebe sa úča veru nezaprie. Nútiš ľudí rozmýšľať.

melisska
25. júl 2013

@ria191 😉

dafy
25. júl 2013

poradí mi niekto kto má problém tiez so sliznicou čo pomoze aby vyrástla??....zacala som pit alchemilku,jest chilli a snažím sa vypit aspoň liter a pol vody 😀 😀 plus kyselina listová a extrimax 😀 😀 😀 😀 😀 😀

holly74
25. júl 2013

@dalida
@nelly3
aj ja by som to potrebovala vedieť presne....tak ak ,nelly, zistíš, hoď to sem plís..

ria191
25. júl 2013

@dafy ja som počula super recept. Keď sa postaviš na hlavu (tzv. stojka) a zotrváš aspoň jednu hodku s roztiahnutými nohami tak sa jej lepšie rastie 😀 😀 😀

dafy
25. júl 2013

hned som si myslela ze sa mi ozve ako prvá tramtarááááááám
@ria191 !!!!!!!!!!............. 😠 😠 😠 😠 😠 daj si foto bo inač s tebou nebudem komunikovať!!!! 😠 😠 😠 😀 😀 😀

ria191
25. júl 2013

@dafy copaňa sa ti nepáči ??? Vychlonci aspoň pol litra červeného vína denne a zaručujem ti, že ti bude jedno či rastie alebo nie. To propagujem ja 😕 😕 😕 a zaberá to

ria191
25. júl 2013

@dafy a ty si si zase vydupala estrimax (v tvojom prípade extrimax 😀 😀 😀 ) Marcelko je predsa za natur. Ja na tvojom mieste by som sa riadila ním. Teraz nemáš clostyl možno nepotrebuješ estrimax.

nomxxx
25. júl 2013

@dafy ...to čo užívaš je dosť, len to červené tam chýba 🙂 ...ja to tak robím 🙂 ...alebo zaberá aj to železo, čo k tomu užívam? 🙂

dafy
25. júl 2013

@nomxxx jááj jasné zabudla som plus aj cervene vinko pijem vecer len neviem teraz ci je lepsie pit prevarene alebo normálne???

dafy
25. júl 2013

@ria191 sa ti povie ked más sliznicu jak slonica 😕 😀 😀 😀 vydupala som si estrimax ..tak je to uz správne teta?? 😝 😝

dafy
25. júl 2013

@ria191 ale uškodiť mi neuškodí či?? myslím ten estrimax 😕

ria191
25. júl 2013

@dafy nie neuškodí ti a čo si pipi piť v takom horku varené vínko 😝

nomxxx
25. júl 2013

@dafy podľa mňa normálne, nevarené, ak môžem poradiť tak nad 12,5% 🙂 ...to železo máš v poriadku?

dafy
25. júl 2013

@ria191 vieš čo mne to uz je jedno čo budem pchať do seba 😀 len nech mi nieco pomoze k tomu aby som otehotnela 🙄

lienka_1
25. júl 2013

@ria191 Keby len ikeu sme tu mali, tu mame onakvejsie obchody a ked tak rozmyslam, som asi najzapadnejsia vychodniarka tu 😀 ale uz nie nadlho, uz to zase bude naporiadku a podporim @dafy nie len pisomne ale aj geograficky 😀

dafy
25. júl 2013

@nomxxx vies co ani neviem ci zelezo je ok ale ked som bola u hemat..na testoch tak vsetko bolo ok tak zrejme oni aj na to zelezo robili či?no idem ja pozriet ci je nad 12,5% 😀 lebo toto som nesledovala 😕 inac mohla by som si zohnat aj domace cervene to by bolo este lepsie nie?? 😀 len to by som vypila dc a bola by som pod stolom kedze ja alkohol nemusím tak ako
@ria191 ona alkáčka je 😕 jej uz len lievik do gágora vtedy je spokojná 😀 😀 😀 😀 😀

nelly3
25. júl 2013

takze mail odoslany koudelkovi 😉

dafy
25. júl 2013

@lienka_1 lienočka nedaj sa vyprovokovať riuškou
@ria191 😝 😝 je viac ako zrejmé ze ona uz o takomto čase je sčapaná 😀 😀

lienka_1
25. júl 2013

@holly74 Som si vedoma, ze sef Koudak ma estr milion inych povinnosti, trpezlivost asi nie je moja silna stranka 😀

nelly3
25. júl 2013

@lienka_1
presne, aj mne niekedy odpisuje neskor a tak jednym slovom, ze nerozumiem, dalsia blondinka 😀 a niekedy aj o 10 minut. ma toho vela, preto ho nejako moc nechcem ani otravovat 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre