Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

hora_lka
13. sep 2012

@nelly3 parada, len tak dalej 🙂

ria191
13. sep 2012

@hora_lka chcel aby som si pichala ako na slovensku 225 jednotiek, ale potom povedal, že aj podľa toho, koľko menopuru zoženiem 🙂 🙂 🙂 , ale nakoniec sme sa dohodli, že si dám spraviť AMH ovariálnu rezervu a potom sa uvidí, len ja som si to dala spraviť u môjho gynďáka, aby som to mala cez poisťovňu a zatiaľ márne čakám na výsledky, tak dúfam, že to do októbra budem vedieť 😠. Inak Menopuru som si zohnala aj na 300 jednotiek 🙂 🙂 🙂 ale do Brna som išla, aby som si tak veľa nemusela pichať a opak je pravdou ☹ ☹ ☹

falin
13. sep 2012

@nelly3 - super, to je paradna spravicka. Nech sa im pekne dari 😵

falin
13. sep 2012

@horalka79 - horalka, ved tych 5 je uplne krasnych, hlavu hore. Neboj bude to dobre, vyberu najkrajsie dve na vklad a ostatne by mohli byt i na mrazenie 😉

holly74
13. sep 2012

@nelly3 Super správička! Len tak ďalej 😉

holly74
13. sep 2012

@horalka79 Horalka, ved to sú dobré správy,tých 5 embryjok 😉

horalka79
13. sep 2012

@hora_lka @holly74 @falin dakujem dievcata 🙂 🙂 🙂 kludne by som aj preskocila piatok, len aby uz bola sobota 😀 😀

melisska
13. sep 2012

Ahojte 🙂 nelly uz pisala, ze sme boli spolu na izbe 😉 mala som 12 vajicok, z toho 8 zrelých a aj sa oplodnili 😀

holly74
13. sep 2012

@melisska Paráda!!!

hora_lka
13. sep 2012

@melisska same dobre spravy, tak nech sa im dari 🙂

zabka1124
13. sep 2012

@horalka79 chlapi si veci okolo svojich spermii vzdy beru velmi osobne🙂🙂🙂!!Mam takeho doma🙂!Tiez si myslel , ze pojdeme len na IUI a ja ze neeeee, rovno na IVF, tak to bolo rodeo,ale za den to spracoval🙂.

zabka1124
13. sep 2012

@nelly3 kraaasaaa🙂

zabka1124
13. sep 2012

baby ja sa tak s vami tesiiiiimmm🙂🙂🙂🙂!!!Drzime prsteky vasim chrustikom🙂

rienok
13. sep 2012

@ria191 no ja som mala v Brne aj nizku stimulku a aj s vysokymi davkami... a je pravda z s menopurom a vysokymi davkami som mala najviac vajok a aj sa všetky oplodnili ... ono to zalezi aj od toho ako reagujes, nie kazda moze ist na minimalku 😅

holly74
13. sep 2012

@zabka1124 Ahoj, Zabka, a a ako sa tebe darí? Nejako to uteká, kukám, že 15. týždeň??
@rienok Čauko, ty si už za polovicou 🙂 Rienok, chcela som sa ťa spýtať, či si po tom úspešnom poslednom vklade, mala nejaké iné pocity, príznaky ako pri tých neúspešných...? myslím samozrejme predtým ako si si urobila na test.

melisska
13. sep 2012

@zabka1124 Dakujeme 😉

zabka1124
13. sep 2012

@melisska 😉 😉 😉 😉 😉 😉

zabka1124
13. sep 2012

@holly74 uteka to, ani neviem ako!!Chvalabohu, uz mi zostava lepsie🙂!!Vzdy som si hovorila, ze mozem prve 3mesiace lezat nonstop na zachode, ale tie 4tyzdne stacilooo nad zachodom!!!No ale co mi zeny nespravime pre nase babatka!!!!

Stale netrpezlivo cakam na vas babenky!!!

rienok
13. sep 2012

@holly74 nie nemala, len den pre testom ma zacalo brucho bolieť ako na mrchu a .... toto je z ineho sveta sa mi tesne pred prebudenim snival test s // tak som si ho spravila a boli tam 😉

holly74
13. sep 2012

@zabka1124 No, hlavne keď nemáme na výber 😀

holly74
13. sep 2012

@rienok waw, tak to je úžasné 🙂

tinaorchid
13. sep 2012

@rienok no neuveris, ale mne sa tiez v noci pred testovanim snivalo, ze tam su krasne // kolajnice a rano som mala na teste sice nie az take silne //, ale co je hlavne boli tam 🙂
@zabka1124 ako sa mate spat doma 😉 , uz aj chodis do prace?

@melisska Gratulujem, opat krasna uroda, tak nech sa tentokrat bublinky poriadne zahryznu a pridas sa k nam, teraz je tu ta spravna tehu vlna 😵 😵 😵 .

hora_lka
13. sep 2012

@ria191 mne rovno povedal, ze bez konskych davok to nepojde, to iste mi povedal aj tu v ba, takze som to brala ako hotovu vec ..nemam ani tusenie co to je AMH ovariálna rezerva, o niecom takom sme sa ani nebavili, idem si to pozriet na googli ...

veracruz
13. sep 2012

@mirinda10 ahoj. Vcera si pisala, ze si mala problemy do 12tt. To si mala nafuknute brucho aj s tym tlakom v bruchu?

veracruz
13. sep 2012

@horalka79 ja som ta v ciernej koseli🙂

horalka79
13. sep 2012

@veracruz vazne? 😀 jejo a ako? v pohode po pondelku? ta nechali pekne dlho cakat. Tiez mas divne pocity v bruchu a take nejake vacsie? kedy mas transfer a ako embryjka? 🙂

veracruz
13. sep 2012

@horalka79 tiez mam divne pocity v bruchu, asi najintenzivnejsie zo vsetkych ivf, ale zase som mala aj najviac folikov...

veracruz
13. sep 2012

@horalka79 transfer mam v sobotu, tak sa mozno zase stretneme... Dnes sme mali 2x8b, 3x6b a este nejake 5b...

mirinda10
13. sep 2012

@veracruz ano, mne sa este vytvoril aj velky myom mal 8cm a tlacil takze sa to este viac skomplikovalo ale po 12tom tyzdni sa aj myom trosku zmensil aj vajecniky, ja som v Iscare mala stale nabeh na hyperstimulacny syndrom vela som pichala a mala som tolko vajok ako v Brne s 1/2 davkami ale vajecniky dostali zabrat

horalka79
13. sep 2012

@veracruz je to divne s tym bruchom, moje prve IVF,tak neviem posudit, ale obcas mi az zavadzia mam pocit 😀
Mne dnes povedali 3x8b, 1x7b, 1x6b (a tiez jedno 5 a3.) Takze sme na tom skoro rovnako. Sobotu mam termin 12:40.
Sa nam to krati. Drz sa, nech to vyjde! 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre