Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

veracruz
14. sep 2012

@tinka9075 myslim, ze aj pri dvojkach by si potrebovala pomocnika jak sol:-d

hora_lka
14. sep 2012

@tinka9075 uz len to si predstav, ze 3 deticky a 2 ruky mas 🙂 nastastie manzel ma dalsie 2 ruky, mama dalsie ... bude to kriku ked budu naraz vsetky hladne 😀

veracruz
14. sep 2012

@tinka9075 ja som tuzila po dvojickach. Ale keby mali byt dve take, ako ta moja, tak amen tma😀

tinka9075
14. sep 2012

@veracruz
@hora_lka ale fakt babenky sa smejem ale aj doki mi povedal že som odvážna že do toho idem 😀 😀 ale ja som si povedala že už bojujeme dlho tak z troch sa už musí aspon jedno uchytit 😉 😉 no manželík mi už teraz hovorí že on sa odstahuje do vedlajšej izby 😀 😀 ked budú všetky kričat že sú hladné ešte že bývame v dome 😉 😉

tinka9075
14. sep 2012

@veracruz muž sa smeje že ked budú po mne tak sa máme na čo tešit ja totiž velmi neposedím 😀 😀

veracruz
14. sep 2012

@tinka9075 my sme boli s manzelom kludne deti, ratala som, ze aj nase take bude. Poviem ti, bola som strasne prekvapena... 😀

hora_lka
14. sep 2012

@tinka9075 presne 3 su viac ako 2, vacsia sanca, tak preco to neskusit .. manzel nech sa nikam nestahuje, minimalne jedno bude drzat na rukach on 😀 inak aj kamoskin priatel, hned ako sa dozvedel o dvojickach, tak hned "popresuval" postele, a mamicke a detom nechal spalnu 😀

tinka9075
14. sep 2012

@veracruz ked tie moje budú po mužovi tak prvé slovo nepovedia mama ale počítač a narodia sa s myšou v ruke 😀 😀

tinka9075
14. sep 2012

@hora_lka tak som rozmýšlala aj ja je tam vačšia šanca ako vkladat jedno 🙂 🙂 no môj ten velmi presúvat postele nebude my máme takú velkú možno sa tam zmestíme všetci piati 😀 😀

nishka
14. sep 2012

@hora_lka no mna sa dnes doki tiez najprv velmi opatrne opytal, ci chceme dvojicky. trochu som zirala, lebo podla hcg mi bolo jasne,ze su dve, ale asi je zvyknuty na vselijake reakcie 🙂

veracruz
14. sep 2012

@tinka9075
@hora_lka
Muzi dokazu velmi dobre filtrovat detsky plac, ani postele nepotrebuju presuvat🙂

tinka9075
14. sep 2012

@veracruz presne tak a dnes som sa nasmiala lebo sa pýtal že či už mám mená pre bábetká a ja samozrejme pre dievča aj chlapca tak mi povedal že ešte ti chýbajú 2pre chlapcov a 2pre dievčatá no môj muž je iná sranda 😀 😀

hora_lka
14. sep 2012

@veracruz tiez si myslim .. a nielen detsky plac 😀

veracruz
14. sep 2012

@tinka9075 len nech mu tento pristup dlho vydrzi...

tinka9075
14. sep 2012

@veracruz ved on je samá sranda no neviem bez neho ako by som stále bojovala 🙂 🙂 ja som velmi rada že ho mám 😉 😉

hora_lka
14. sep 2012

dievcata idem kuk chvilu na telku a do postele, nejako ma boli brucho ..pekny vecer

tinka9075
14. sep 2012

@hora_lka pekný večer pekne oddychuj 🙂 🙂

nelly3
15. sep 2012

pekny vikend 😉
dneska den 3: moja embrya:1 -10 bunkove, 3 - 8 bunkove, 1- 2 bunkove, takze tak 😵

tinka9075
15. sep 2012

@nelly3 krása gratulujem 🙂 🙂

nelly3
15. sep 2012

chcem sa opytat ten utrogestan v den vkladu vkladam alebo nie? lebo na SK sme ho v den vkladu zapijali a maju tam terminal vsak? lebo budem platit platobnou kartou.

sarasota
15. sep 2012

@bibi24 ahoj o kolkej mas zajtra vklad

ria191
15. sep 2012

@nelly3 super 🙂 veľa šťastia na pondelok 🙂

ria191
15. sep 2012

@nishka to je fakt úžasná správa pre také ako ja, lebo ja som naposledy mala iba 3 oocyty a revala som ako tur ☹ a tiež mi nereagoval jeden vaječník, ale nevzdám to vďaka vám a vašim príbehom 🙂 🙂 🙂 . Hlavne nech ich je čo najviac 🙂

ria191
15. sep 2012

horalky ja mám z vás gulášik v hlave, ale každopádne jednej držím palce pri ET a druhej šťastnú cestu na zajtra 🙂

ria191
15. sep 2012

@bibi24 veľa šťastíčka na zajtra 🙂 🙂 🙂

hora_lka
15. sep 2012

@ria191 ja mam zajtra ultrazvuk .. este len, a uvidime podla toho co bude dalej .. dneska uz som dopichavala orgalutran, a brucho ma priserne boli cely den ..uz nech to mam za sebou ...

nelly3
15. sep 2012

horalka79 tak ako? uz mas po vklade? ake ti vkladali? mas aj nejake na zmrazenie? pytala som sa ci v den vkladu si vkladam utrogestan alebo zapijam? da sa aj plat.kartou platit? kolko si platila? kto ti robil vklad? nejako som sa rozbehla he-he 😀

horalka79
15. sep 2012

Ahojte,
po dnesnom ET mam 2 embryjka v brusku a velmi dufam,z e sa im tam bude pacit..
Zvysne tri su este otazne,lebo dve znich sa pomalsie vyvijaju a tretie zistia zajtra akej je kvality, takze mi daju mailom vediet ci dali 0, 1, 2 alebo3 zmrazit, hm. Inak manzel bol pri tom. Som mu povedala ze nemusi, ale ked chce tak moze. Myslela som ze nebude chciet a on ze, ked sa oplodnenie dialo bez neho..tak asponpri vklade chce byt, hah. Tak fajn. Ukazali nam na monitore nase dve oplodnene vajka a potom ich zaviedli dnu.
@nelly3 super nelly, vidim ze emryjka sa maju k svetu ! drzim palce dalej. 🙂 🙂 Ja som si rano utrogestan nedala a vlozila som si ho az okolo druhej po ET a doki mi povedal, ze to je tak najlepsie. Da sa platit kartou. My sme platili polku vhotovosti a na polku mame fakturu, zaplatime prevodom, splatnost do 14dni.

nelly3
15. sep 2012

@horalka79
oki takze si nevlozim, lebo nikde som sa nedocitala ci ano alebo nie. a aka bola suma?

nelly3
15. sep 2012

@horalka79
teraz ma napadlo, ze ja pridem domov az podvecer lebo idem sama busom, asi tam zavolam.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre