Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

zeina62
4. nov 2012

Dobre ranko Babenky aj posielam vsetkym cakatelkam tehu virus 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐

nelly3
4. nov 2012

@natalia80
2 krat urcite musis ist - na odber a vklad, na utz mozes ak k svojmu gyn. a potom im zavolas ze co a ako, odbery byvaju rano a vklad ja som si trosku prisposobila ak sa da, ja som mala okolo obeda 😉

natalia80
4. nov 2012

@nelly3 dakujem pekne 🙂 na sono chcem ist urcite radsej do brna len som chcela vediet ci sa ide raz alebo dvakrat.prosim ta a odber bol rano o kolkej???dakujem 😉

hora_lka
4. nov 2012

@natalia80 ak to nemas daleko radsej chod do Brna, budes pokojnejsia, ked Ta skontroluju tam, ja som tam bola na konzultacii, pred opu 3 x na utrazvuku, potom opu a vklad, ale nevyslo nam to, teraz uz som bola na ket, na ultazvuk som isla k svojmu doktorovi, takze v Brne len na vklad.na opu som isla na 8,00 zobrali ma na sal po 9tej, domov som odchadzala o 12tej, 2 hodiny povinne lezis.. vklady som vzdy mala po obede, o 14, o 15 .. ale urcite sa da dohodnut.

hora_lka
4. nov 2012

@falin drzim palce 🙂

natalia80
4. nov 2012

@hora_lka dakujem aj tebe 🙂 na ultrazvuku pred opu az trikrat?aj pri softe?dakujem za tie casy 🙂 pytam sa preto lebo manzel robi mimo sk 😒 😒 😒 😒

hora_lka
4. nov 2012

@natalia80 no ja som to tiez mala v tomto zlozite, manzel je kamionista .. ano isli sme tam 3 krat, prvy krat som mala vela folikul, ale vacsinou male, tak sme cakali este 2 dni, dalsi ultrazvuk a potom este 1, ten nam vysiel na vikend .. v podstate na ultrazvuk mozes ist aj sama, manzel musi byt pri opu, vtedy aj jemu robia odbery a pri vklade tiez byt nemusi, aj ked je to samozrejme lepsie ked idete spolu .. ale na ten ultrazvuk sa mozes dohodnut o svojho gynekologa, v Brne Ti to aj navrhnu, ale ja som radsej na prvy krat chodila tam, teraz pri KETe som isla k svojmu a dost som mala obavy, ci dobre odmera sliznicu, a myslim, ze aj on bol trosku v strese ... kedy zacinate?

tinka9075
4. nov 2012

@hora_lka ahoj no čo ako sa cítiš ? 🙂 🙂 mna brucho bolí ako na mrchu ale tá ma príst až za týžden tak sa tam asi niečo deje 🙂 🙂

hora_lka
4. nov 2012

@tinka9075 ahoj, no dufam, ze sa nieco deje .. mne je praveze dobre, nic ma neboli, tak uvidime ... ak to my byt, tak to bude, v piatok mozem testovat, tak uvidim, ci sa odhodlam .. drzme si palce 🙂

tinka9075
4. nov 2012

@hora_lka neboj bude dobre mna včera večer napínalo a taký divný pocit som mala no uvidíme 🙂 🙂 ale budeme mat pozitívne testíky a hotovo 🙂 🙂 uvidíme či mal Štelcl presné ruky 😀 😀

hora_lka
4. nov 2012

@tinka9075 verim, ze to bude pozitivne .. uz by bolo nacase, aby nam to vyslo 🙂

tinka9075
4. nov 2012

@hora_lka ved aj ja verím iné si ani nepripúštam 🙂 🙂 a možno budeme mat obe dvojky ja som mala dva folíky tak možno budú 🙂 🙂

panarka
4. nov 2012

Ahojte kočky, keď mám ísť vo štvrtok na krv po 2 týždňoch od IVF, doktor mi hneď povie výsledok alebo budem musieť čakať nejaký čas? Ďakujem. Už sa neviem dočkať, ale stráááááášne sa i bojím 😉

hora_lka
4. nov 2012

@panarka bojime sa a nevieme sa dockat, to tu mame kazda .. u mojho gynekologa, cakam do poobedia, niekde to trva viac .. neskusis sama testovat? ja teda tiez nemam odvahu aj by som chcela, aj nie.. drzim palce, aby to bolo to co chces 🙂

hora_lka
4. nov 2012

@tinka9075 bolo by to fajn, mat hned dve .. bola som akurat v piatok pozriet kamosku, chuda, uz je 6 tyzdnov v nemocnici, od 28 tt ma kontrakcie, vyzera ze uz mozno tento tyzden bude Misko a Petka na svete 🙂 tak by bolo super, keby mali kamaratov .. ale ked sa podari jedno, tak budem veeeelmi stastna ...

horalka79
4. nov 2012

Dievcata, ktore cakate na ET, vela statia a trpezlivosti a cakatelky po ET ...@tinka9075, @horalka @stastenka42 @falin pripadne dalsie.. pekne kolajnicky coskoro prajem 🙂
Chcelo by to uz zaktualizovat zoznam, nech maju prehlad aj ti, co sem uz nechodia kazdy den..
Pekny den. 😎

tinka9075
4. nov 2012

@hora_lka ja by som tiež brala dve no uvidíme 🙂 🙂 alebo jedno a po roku pôjdem po druhé tak som si to vymyslela 😀 😀

hora_lka
4. nov 2012

@tinka9075 presne tak to mam aj ja vymyslene, bud hned 2 naraz, alebo teraz jedno a buduci rok pojdeme pre surodenca 🙂 🙂 vcera som kupila kamoske, teda jej detickam take krasne overaly, ruzovy a biely, nevedela som odist z toho obchodu, keby ma manzel nebol odtial vytiahol, tak som tam asi este teraz .. strasne vela veci tak mali a tak krasnych, som sa tam rozplyvala 🙂

tinka9075
4. nov 2012

@hora_lka no bude sranda ked nám to vyjde tak ako to máme vymyslené 🙂 🙂 ja tiež obkukujem vecičky pre bábetká len ja budem kupovat až ked budem v 7 mesiaci vždy som kupovala skôr a nedopadlo to dobre 😒 tak som sa trošku poučila 😉 😉 ale zase naši to vymysleli tak že čo sa im bude páčit tak mi kúpia a potom donesú 🙂 🙂

hora_lka
4. nov 2012

@tinka9075 ja si tiez myslim, ze netreba hned vykupit obchody, urobit si prehlad co kde maju a potom ku koncu nakupovat .. aj ked teda niekedy sa da dopadnut ako kamoska, je v nemocnici, tak musia nakupovat rodicia a priatel, jej uz len nosia ukazat co nakupili alebo posielaju fotky 🙂 stale tiez hovorila, ze ma cas, ze je skoro nakupovat

tinka9075
4. nov 2012

@hora_lka presne tak ved načo nakupovat hned 🙂 🙂 ja ani kočík nechcem pred pôrodom doma aj to som už vymyslela si pôjdem vybrat ukážem mužovi že tento a ked porodím tak ho môže íst kúpit 🙂 🙂

hora_lka
4. nov 2012

@tinka9075 tak sa to vacsinou robi, ze si najdes co sa Ti paci a potom je na muzovi, ma na to tyzden, aby vsetko pripravil a aby vsetko bolo ako ma byt ..

tinka9075
4. nov 2012

@hora_lka presne tak ved nech je aj muž v niečom užitočný 🙂 🙂

hora_lka
4. nov 2012

@tinka9075 presne tak 🙂

tinka9075
4. nov 2012

@hora_lka ved všetko robíme pre bábo len my ženy 🙂 🙂 keby mal môj íst na ivf tak sa bába asi nedožijeme 🙂 🙂 on pomaly odpadáva ked mu berú krv 😀 😀

panarka
4. nov 2012

@hora_lka Budem sa určite testovať ale aj to sa bojím, chcela by som vyskúšať zajtra či tam nebude aspoň slabulilinká čiarka 🙂 ty si koľký deň po IVF?

sarasota
4. nov 2012

babenky drzim vam palceky nech su pekne kolajnicky 🙂

nelly3
4. nov 2012

@natalia80
ja som bola 2x na utz, prvy krat v Brne a potom mi kazali prist o dva dni myslim, ale to sa mi uz do Brna nedalo ist, tak som isla k svojmu gyn. a super, presne sa aj trafil kolko mam folikulov atd., ale na druhej strane moj gyn. sa zaobera liecbou neplodnosti takze tak. na opu rano myslim o 8.30 hod. sme tam mali byt.

ria191
4. nov 2012

potrebujem poradiť, lebo som sa zabudla na to opýtať a vlastne ma to ani nenapadlo ako sa berie ten clostyl 3 tabletky naraz, alebo ráno, na obed a večer? A to nie som blondína 🙂 🙂 🙂 kurňa, ale fakt to neviem. Prosím poradte 🙂 🙂 🙂

freeze24
4. nov 2012

@ria191 ano rano na obed a vecer po jednej tabletke 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre