Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

sarasota
20. sep 2012

@hora-lka super gratulujem .Drzim palce nech sa pekne delia .Takze zajtra 9.30 vklad.Drzim nam vsetkym palceky.

sarasota
20. sep 2012

mam otazocku zajtra rano mam dat utrogestan alebo az po vklade

nelly3
21. sep 2012

@sarasota
uz je asi neskor, ale rano som si zaviedla utrogestan. drzim palce 😉

hora_lka
21. sep 2012

@tinka9075 ahojky, tak dnes drzim palce, daj hned vediet ako si dopadla.

hora_lka
21. sep 2012

@sarasota dakujeeem 🙂

melisska
21. sep 2012

Dobre ranko hviezdičky 😵

@sarasota drzime palceky 😵
tinka9075 aj tebe moja 😵

nelly3
21. sep 2012

niekto uz v praci zarezava od rana 😵 ja sa akoze fakt normalne citim, ja neviem ci je to dobre, ked citam, ze tam ma boli, picha, uhniezduje a ja nic ☹

evulatko
21. sep 2012

holky, nevite nahodou, jestli je tam tento tyden Stelcl? Psala jsem mu mail uz predevcirem a jeste mi neodpovedel a normalne odpovi do par hodin... Diky moc🙂))

falin
21. sep 2012

@horalka79 - vysledky krvi byvaju rozne. Niekde mas hned ten isty den, u nasho dr. je to na druhy den (tam je to blbe ked ides v piatok, lebo to pondelka je to straaaasne vela casu 😠 ). A niektore baby pisali ze mali vysledky az za 2 dni.
Zalezi kam to posielaju do labaku a ako to maju zorganizovane
Inak ja tiez zvyknem testnut rano pred odberom aby som vedela na com som

falin
21. sep 2012

@melisska - slovaci by urcite neboli taki ustretovi 😠 , v centrach im islo iba o prachy. A nie len v centrach. Je to smutne ☹

rot
21. sep 2012

@evulatko v stredu bol 🙂

evulatko
21. sep 2012

@rot, diky moc, tak na me pekne kasle🙂

falin
21. sep 2012

@sarasota, @tinka9075 - drzim palceky 😉

falin
21. sep 2012

@nelly3 - nelly neboj, nemusi kazda citit priznaky uhniezdovania a tehu. Ked som zostala tehu s malou, tiez som nic necitila a ked mi oznamili vysledky krvi, tak som bola veeeelmi prekvapena. Samozrejme milo. 😎 . Ked som bola druhy krat tehu, citila som to, ale zial islo o biochemicke tehotenstvo ☹ ☹ ☹

melisska
21. sep 2012

@nelly3 neboj od pondelka zarezavam aj ja 😝 a medzi tymi nasimi roooooooooomami, jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj
ja mam tiez strach 😔

nelly3
21. sep 2012

@falin
ved ja viem, ale teraz sa furt pozorujem, akoze na nervy 😠 a ty ako pokracujes?Nemam prehlad

horalka79
21. sep 2012

@falin @melliska @nelly3 baby, ja som si este raz pozrela spravu a tam je ze na test 27.9! (den 12 po ET) to je uz stvrtok, uj. Som myslela, ze by som sa objednala na piatok, ale keby som mala cakat cely vikend na vysledok, uch..asi sa vazne objednam na ten stvrtok..uz stvrtok.. Neviem ci moja gyna tu aj v piatok vobec robi. Tak sa mi to potom krati.

melisska
21. sep 2012

@horalka79 ano dr. davaju 12 den, ale po KET som si robila 12 den a doktorka ma poprosila, aby som si urobila este ten 14 den, tak asi tak 😀

horalka79
21. sep 2012

@nelly3 nelly, od kedy mi odpuchlo brucho a prestali tlaky dva-tri dni po ET, citim sa uplne normalne, ako vzdy, hm, som doma a mam chut niekam vyrazit..len teraz by som si mala dat so sportom pohov, tak len to ma akosi nuti citit sa inak..hm. Takze niesi sama, co sa citi netehu a mozno o tyzden zisti opak. Takze klidek, nepozoruj sa tolko, to nic nezmeni. 🙂 verme dalej..

horalka79
21. sep 2012

@melisska hm, tak som z toho jelen. Este mozem ist piatok, aks a da a pockat do pond/ut. na vysledky, hm..ale to je tak dlho.

melisska
21. sep 2012

@horalka79 ja som i len chcela povedat, ze sa stava, ze test ukaze neskor

nelly3
21. sep 2012

@horalka79
jasne, verime dalej, musime, presne ja uz druhy den po vklade som isla do mesta vybavovat kopec veci, vecer som zehlila a tak, ale ved koudelka hovoril, mam fungovat normlane, tak aj fungujem 😉

melisska
21. sep 2012

@nelly3 ja tiez vsetko robim doma co treba aj vybavujem 😉

falin
21. sep 2012

@nelly3 - to poznam, ja sa po vklad tiez stale kontrolujem, aj ked si vtlkam do hlavy ze nech to neprehanam, nejde to 😔 . Tie 2 tyzde od ET po test su strasne a cas ide strasne pomaly vtedy 😒 .
Ja som teraz v "oddychovej" faze a vyckavacej. Buduci cyklus by som chcela ist na KET, len este mm musi ist na kontrolny spg a akosi sa mi ho nedari nakopnut 😠 😠

melisska
21. sep 2012

@falin ale na KET mozete ist, takze mm ma cas na kontrolny spg 😉 🙂

melisska
21. sep 2012

@nelly3 vsak dnes je piatok 😀 😀 😀 mas dva dni vikendu pred sebou 😉

tinka9075
21. sep 2012

@melisska
@horalka79 babenky sono ok vraj všetko vhodné na vkladanie v utorok je den D tak uvidíme ako to dopadne 🙂 🙂
@hora_lka ty mi pošli Štelcla do Blavy na vklad ked už má také presné ruky 😀 😀

sarasota
21. sep 2012

@evulatko dnes tam Stelcl bol robil mi vklad

ria191
21. sep 2012

@sarasota veľa šťastia 🙂

melisska
21. sep 2012

@tinka9075 supeeeeeeeeer 😀 drzime palceky nadalej 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre