Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

tinka9075
10. okt 2012

@ria191
@nelly3 babenky ja tomu coachingu velmi neverím 😒 a tá cena na jeden den je velmi prehnaná mne to pripadá ako zarábanie na ludskom neštastí a to mi je proti vôli 😠 tak sa to zdá mne a pochybujem že by to pomohlo 😕 😕

ria191
10. okt 2012

@nelly3 nie mne ho dal až od OPU, ale plánujem si ho nasadiť aspoň o dva týždne skôr, ale neviem neviem či robím dobre 😖 risknem to. Fíha 170€ to je dosť 😠 aj pre mňa a to jedno sedenie určite nestačí 😠

nelly3
10. okt 2012

@ria191
ta cena je 189€, prave to kukam na tej zochovej chate, akoze fakt dost, ved kolko platime za IVF boze, ja tak zavidim zenam co prirodzene otehotneju, ach jo 😔

nelly3
10. okt 2012

@ria191
ta cena je co je na tej zochovej chate, normalne, neviem kolko berie za sedenie.

ria191
10. okt 2012

@nelly3 tak ja zatiaľ nad tým ani neuvažujem, len ma zaujímala cena. Ja by som na tvojom mieste asi nečakala s tým Ketom dôležité je, že je nanučik a určite sa rozmrazí toho sa vôbec neboj. Musíme tú endošku poraziť 🙂 🙂 🙂

holly74
10. okt 2012

@nelly3 Čauko, Nelly, nie, nevidno to na ultz. Mne kvôli tomu robili hysteroskopiu, aby zistili/ vylúčili že ho mám.

nelly3
10. okt 2012

@holly74
aj mne robili minuly rok hysteroskopiu a mam ju v poriadku, nic mi v maternici nenasli, ja si myslim, ze hysteroskopia sa robi na zistenie ci je oki maternica ci? 😕

holly74
10. okt 2012

@nelly3 áno, ale vedia pri tom kuknúť, aj ten sakto...

dalida
10. okt 2012

Ahojte, reprofitacky. Nepotrebuje niekto bravelle? Mam 5 amp. exp. do 11/2012... ja totiz do toho obdobia stimulku nestiham... 😒 Srdce ma boli, ze to musim odsuvat... 😔 Skusime to az vo februari, marci... Ak mate zaujem kontaktujte ma cez IP... Kupovala som ich priamo z RF.

jada1
10. okt 2012

@holly74 @nelly3 sactosalpinx nemusí byť vidieť UTZ. Dá sa sa zistiť hysteroskopiou, či sú vajíčkovody priechodné a či nie sú rozšírené práve dôsledkom toho, že sa tam tvorí tekutina.

horalka79
10. okt 2012

@sarasota ahoj, ako dopadol ultrazvuk, co ti povedal doki? dufam, ze vsetko ok! 🙂

melisska
10. okt 2012

@ganesh to ti povedia v centre, ale vzdy beru dievcata do 12tt 😉

ganesh
10. okt 2012

@melisska no v centre len povedali, ze ak sa potvrdi tehotenstvo mam ho brat aj nadalej... a tym sme skoncili. nevraveli mi, ze este spolu nieco budeme riesit 🙂 ani, ze dokedy ho mam brat.

melisska
10. okt 2012

@ganesh ja mam napisane v protokole ze v pripade tehu tehu brat do 12tt 😉

melisska
10. okt 2012

sarasota?

holly74
10. okt 2012

@jada1 No, šak presne to píšem 😉

jada1
10. okt 2012

@holly74 áno, áno, blbo som to napísala 😀. Písala si, že na UTZ sacto nevidno, preto som napísala , že na UTZ nemusí byť vidieť, ale aj môže. Mne ho môj dr. zistil na UTZ. Potom následne som išla na hysteroskopiu, kde mi to potvrdil. Takže nasledovala laparka, odstránenie vajíčkovodu a potom IVF.

holly74
10. okt 2012

@jada1 a vidím že sa podarilo? Tak gratulujem dodatočne 🙂

zabka1124
10. okt 2012

@horalka79 zlaticko ,pockaj ked prides do 18tt ako ja a budes mat mdloby(vraj je to normalne), potom kolko kofeinu je kde ani nebudes pocitat 😀 😀 😀 !!!Kavu to teda nie, ale coluuuu-mnammm!!!

horalka79
10. okt 2012

@zabka1124 sak hej, ale zatial som v obdobi dlheho cakania a uz som tolko info o prvom trimestri precitala, ze uz by som mala vazne prestat, hah... a pokial nieje dane, ze nemozeme vobec kofein, tak obcas trochu kofeinu nemoze uskodit. No bodaj by som uz bola aspon za 12tt! 😀 pekny vecer zabka 🙂

jada1
10. okt 2012

@holly74 ďakujem 🙂 .Občas sem ešte z nostalgie nakuknem, poväčšinou sú tu nové kočky. Ale ajtak vám všetkým držím palce, aby ste sa čím skôr dočkali vytúžených dvoch čiarok na testíku 😉 .

zabka1124
10. okt 2012

@horalka79 ja som pila v 1 trimestry colu, strasne mi robila dobre na odgrgnutie si aj na travenie, ale nie vela, tak 2dc denne!!Potom prisla na rad fanta a teraz znova cola!!Neboj, zachvilocku budes po 12tt, uleti to ako voda!!!

zabka1124
10. okt 2012

@horalka79 😀 😀 😀 😀 😀 a krasny vecer 😀 😀 😀 😀

zeina62
10. okt 2012

@tinka9075 ja som to iste hovorila,, zarabaju na nasom nestasti....

tinka9075
10. okt 2012

@zeina62 presne tak toto je tiež môj názor no je to smutné 😒 😒 ja keby také niečo robím tak pre to aby som pomohla a nie také pálky za jeden den no hamba tej pani.....

zeina62
10. okt 2012

@tinka9075 ja som par dni dozadu pisala na to svoj nazor, ze keby ze chcu pomoct tak nech robia nieco ako dobrocine posedenie!

tinka9075
10. okt 2012

@zeina62 presne tak ked chcú pomôct tak nech pomôžu 🙂 ale nie takto a velmi pochybujem že by to pomohlo 😒 ved pani sama písala že sa jej nepodarilo mat dieta tak prečo nešla tiež na také sedenie ked to tak strašne pomáha 😠 😠

zeina62
10. okt 2012

@tinka9075 je to divne, a vobec ci je aj pravda co pisala o sebe ta pani...

tinka9075
10. okt 2012

@zeina62 ved to možno ani pravda to nie je 😒 ja si myslím že nám viac pomáha že si píšeme a radíme si navzájom 🙂 🙂

zeina62
10. okt 2012

@tinka9075 presne to som vtedy pisala ze aj toto ze si tu piseme a pomahame a presne vieme cim prechadza kazda jedna s nas je tiez druh terapie ako to znasat vsetko co sa nam deje.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre