Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

tinka9075
30. dec 2012

@sarasota ahoj musíš bojovat ked bojuje drobček musíš aj ty ja viem že je to tažké ale zvládneš to 🙂 🙂 velmi ti budem držat palce aby si to všetko zvládla zaslúžiš si to 🙂 🙂

tinkatinulka
30. dec 2012

@jania023 komplet, lieky som mala z centra, aj zakrok 🙂 v celku

jania023
30. dec 2012

@tinkatinulka aha takze ja ak budem mat lieky svoje tak to az take drahe nebude ze?mozno aj polka?uz mam 2 cele balenia gonalu pripravene..spotreba do jun 2014 tak ma pockaju,mam decapeptyl,pregnyl a ovitrelle..treba mi este jedno balenie injekcii a mam tusim vsetko..hej a trsogestam mam tiez a aj estrofem keby po pripade trebalo..nemas niekde ich cennik?

tinkatinulka
30. dec 2012

@jania023 na ich stranke www.reprofit.cz sa da stiahnut komplet
ja mam tiež už kúpený menopur, utogestan, clostil a este zozeniem zvysok, tu na nete sa to da lacnejsie zohnat..tak sa tiež pripravujem..s doktorom sa da dohodnut, brala som síce Bravelle ale podla hodnoty hormonov je to to iste ako Menopur

jania023
30. dec 2012

@tinkatinulka nejak som tam ale cennik nenasla..nemozes mi skopirovat adresu priamom z cennikom?..ja ma super to vo svajci ze tu nam hradia rok stimulacie a max 3 iui takze ja si viem lieky takto pomaly naskreckovat a budem mat aspon na 1 ivf ked nie aj na 2...ake davky si si pichala ty?225-300 denne ci aj viac?nech si to pomaly rozpocitam

jania023
30. dec 2012

@tinkatinulka uz som nasla moja 😅 inak tam pisu ze ivf normalne stoji 26tis to je samotny vykon atd ci aj lieky? 😕 ja si dam asi len ivf soft..nechcem nic mrazit a ani ab nieco u nich ostalo len nech sa vytvori cca 6 vajok max a nech sa oplodni do sa da a vlozi sa co ostane

tinkatinulka
30. dec 2012

@jania023 Ja som bola tiež na softe pretože som nechcela riskovat ohss, nakolko mama PCO. Mali sme 4 vajka ale iba jedno to dotiahlo na 1 triedu a to sme aj vložili. Softko stojí 13000+lieky+ICSI.Pichala som 150 jednotiek 6 dni a predtým 5 dni clostil.Teraz neviem co vymyslí dr.Macháš u nás, kedže máme nové výsledky vyšetrení, inak už sa tam teším pretože ten odbornost klud pohodicka personalu a fesi doktor, no co si vian mozes priat 😉

jania023
30. dec 2012

@tinkatinulka jooj ti zavidim 😀 ja som pozerala a praha je odomna 1200km co je velaaaa 😕 som myslela ze to bude menej

tinkatinulka
30. dec 2012

@jania023 No Zeina tu na fore to mala este dalej, a už čaká dvojičky 🙂

gerdusha
30. dec 2012

@jania023

Do reprofitu chodia baby z usa, francuzska, velkej britanie, arabskych emiratov, talianska, spanielska... Casto byvam jedina cechoslovacka v cakarni...

jania023
30. dec 2012

@gerdusha
@tinkatinulka ja si len nedokaze mredstavit ako to urobit ..tu sa budem napichavat a tam pojdem iba na 2-3 dni ci tam musim byt celu stimulku?a kde sa tam byva?su tam nejake hotely alebo nieoc take?

gerdusha
30. dec 2012

@jania023

Maju tam koordinatorov. Skus im napisat mail a opytat sa ich na to, som si ista, ze ti vsetko podrobne vysvetlia. Oni to vedia lepsie ako my... Je to v ich vlastnom zaujme 🙂

cora41
30. dec 2012

@sarasota ahoj moja, pozeram Ta zdialky a obdivujem ta..si skvela, uzasna a drobcek to vie a preto bojuje.. Nevzdavaj a bojuj aj ty do konca. Zazraky sa deju a uz toto je jeden z nich... Zvladnete to, uvidis, len mu ver, daj mu sancu a vrati ti to.. Straaasne Vam drzim prsty, vsetko bude dobre, len oddychuj. Drz sa ....

tinkatinulka
30. dec 2012

@jania023 Veru skús sa s nimi poradiť, neviem presne ako to riešila Zeina ale teoreticky je vlastne možné aby si priletela v den ked das pregnyl, pockas na OPU s manželom a vklad za 3-5 dni a pockat na uhniezdenie a szup domov, takto by to asi 2 tyzdne trvalo a to len 3 kontroly v RF.MOzno si to predstavujem jednoducho ale je to možné.

sarasota
30. dec 2012

@babulky dakujeme vam vsetkym za povzbudive slova 🙂

zuzu1122
30. dec 2012

ahojte moje reprofitacky 🙂 som tu nebola cele sviatky... chcela som vas len pozdravit a zapriat do noveho roku vsetko len to najlepsie, hodne zdravicka, lasky a hlavne snazilkam aby nas uz konecne tento rok navstivil bocian a tehulkam bezproblemove tehotenstvo.... jednoducho, vsetkym nam zelam krasne a zdrave babenka 😉

zuzu1122
30. dec 2012

a este nieco, neda mi nevlozit sem jeden vtip 😉 snad potesi a trosicku vylepsi naladu

Nad mestom leti bocian, v zobaku zviera plienku, v ktorej lezi 75-rocny starcek. A takto hovori bocianovi:"Hej bratku, ked sme to doteraz nenasli, nevykasleme sa na to?" 😀 😀 😀

stastenka42
30. dec 2012

@sarasota dievca zlate,moc moc ti drzim palceky,nech vsetko dobre dopadne,ale bud psychicky v pohode aby babenko citilo ze bojujete spolu. Urcite bude vsetko ok

falin
30. dec 2012

@stastenka42 - dakujem , veru vyzeralo to nadejne, ale zial zivot je niekedy taky. Musime ist dalej, mame 2 mrazacikov. Dr. nam dovolil najskor v marci. Drzim ti palceky, aby bolo toto kolo uspesne

falin
30. dec 2012

@sarasota - drz sa moja a bojuj. Velmi myslim na teba i drobciatko a drzim vam palce

horalka79
31. dec 2012

Ahojte babule
Posledne 2 dni uz citim ako male kope!! 🙂 🙂 tesime sa

@sarasota drz sa moja.
@jania023 Napisem ti neskor spravu. Tiez som v CH 😉

jania023
31. dec 2012

@horalka79 ok moja cakam 😀

sarasota
31. dec 2012

Stastny novy rok zelam kazdej dobrej dusi na MK.Nech sa Vam splni vsetko po com tuzite a ste cely rok 2013 zdravi,stastni a milovani 🙂

tinka9075
31. dec 2012

Babenky prajem Vám Štastný Nový Rok 2013 tehulkám pekné tehulkovanie a čakatelkám bábetká v brušku 🙂 🙂

falin
31. dec 2012

Do Nového roku veľa štastia, lebo je krásne,
veľa zdravia, lebo je vzácne,
veľa lásky, lebo jej je málo
a veľa všetkého, čo by za to stálo

Babulky prajem vam stastny novy rok, maminkam a tehulkam zdrave babätka a cakatelkam nech sa im splni najkrajsi sen. Posielma vsetkym velke objatie a cmuk 😵

hencidlo
31. dec 2012

Prajeme Vám, nech sa zažne láskou a nehou srdce každé, nech ste všetci doma spolu, nech nechýba nik u stola, nech prežijete všetký budúce dni v šťastí vospolok po celý rok.
Nech Silvestrovský prípitok Vám je na úžitok, nech sa smútky, trápenia na radosti premenia. Nech Vás bolesť nezraní, to je mojim želaním. Šťastný nový rok…Vám prajem dievčatá 🙂

staga
1. jan 2013

@sarasota Drzim ti moc moc palceky

staga
1. jan 2013

@horalka79 jej to je krasne gratulujem 🙂

horalka79
1. jan 2013

@staga dakujem 🙂 velmi sa z toho tesim, uz aj manzel citil ked mi dal ruku na brusko 😎 A uz to nieje take, ze mozno sa nieco dnu pohlo..ale naozaj citim kopancek 😀 zatial najmä rano a vecer ked som uz/este v klude v posteli ..hned sa mi lepsie vstava, ked ma rano stuchnutim pozdravi 🙂 ultrazvuk mam az o tri tyzdne, hm..som velmi zvedava ake je male uz velke 😎 Este ze Bibi ma skor, aspon zistim ake cca velke je teraz aj moje..tie webove stranky pisu rozne cisla, niekde 12cm, niekde az do 18cm..tak sa nechame prekvapit, zatial nech kopka dalej 😉
pekny dnik vsetkym 🙂

zeina62
2. jan 2013

ahojte holky tak bola som na kontrole s tym cukrom merala som si to tyzden ako som bola na diete a zapisovala, a vysledok, nizky cukor a ina dieta ☹( ach jaj☹( ale miminka su v poriadku chvala bohu rastu🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre