Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

lusipe
7. dec 2013

@schatje6 no moja isla som spat o 1 v noci a hore od 5.30.mam nadchu a neviem dychat a neviem co si okrem solnych kvapiek mozem dat....
Ale to je super 😉 nech len pekne boli 😉 aspon sa nieco deje 😉 moc drzim palceky🙂

lusipe
7. dec 2013

@buba08 je to z casopisu vitalita.pozriem ake cislo a poslem 😉

nomxxx
7. dec 2013

ahojte babenky, v pondelok mám plánované KET, ale mám strašnú nádchu :( ...ani neviem, či tam ísť, je to ešte 2,5 dňa, tak sa snažím z toho dostať, ale poradíte nejaký urýchľovač budem vďačná 🙂 ...tie klasické veci mám už zmáknuté, ale nezaberajú :( ..ďakujééém

lusipe
7. dec 2013

@nomxxx ahoj aj ja som mala a mam aj teraz ked sme uz tehotni...asi len nadparovanie,vitamin c,a ja som si robila vitaminove bomby- odstaveny citron s lyzicou medu a trochou vody.a to asi 5krat denne.

lusipe
7. dec 2013

@buba08 je to decembrove cislo a vola sa to vedome pocatie dietata 😉

slniecko34
7. dec 2013

@miskanr1
@zibi
@gaga83
@schatje6
@jalaura Dievčata a prosím Vas neviete, ako sa da zohnať mail na doktorku Kurecova Barbora? Ona tam zastupovala na miesto Otevrela a potrevovala by som jej napísať čo najskôr... Lebo som ho hladala na ich stranke, ale akosi sa v tom neviem vyznať 😕 Ďakujem Vam za všetko 🙂

miskanr1
7. dec 2013

@slniecko34 tak tam zavolaj ne tu infolinku . 🙂

monikak1
7. dec 2013

@lusipe ahoj tehulka;) neckalo sa Ti vcera 😉 ja som na Teba stale myslela, vydrzis-nevydrzis, ale verila som Ti 😀. Joga Ta musela pobavit 😀 😀 😀. No ja sa mam nijako, prsia bolia ale to ma aj pred menzesom, do vcera ma sem tam pichlo, ale inak nic podozrive. Mala bola cely tyzden chora s teplotami, popri tom som makala do prace, tak som sa nestihla ani pozorovat. Dnes som sa aj ja zobudila s nadchou a celkom slusnym kaslom, vidim ze nas tu je viac chorlavych. Mam pocit ze uz som aspon tyzden po vklade a ono ze len 5den. Zlaticko na nadchu som v tehu preplachovala nos slanou vodou a pomohol. Krasny vikendik zelam a som na teba pysna, ze si vydrzala;)

jjajka
7. dec 2013

@monikak1 a kolky den si od vkladu - kedy mas oficialne testovat.
@miskanr1 @schatje6 a ostatne co cakate na výsledok zhrnte to tu, zase neviem kto je ako na tom.
ja - 4.12 vklad 2 dnove embryjko - oficialny test 19.12. zatial bez priznakov (ale len zatial) 🙂

buba08
7. dec 2013

@lusipe dakujem 🙂, vitalitu obcas kupujem, tak v pondelok kupim decembrovu 🙂

kako23
7. dec 2013

@nomxxx neviem čo myslíš tými klasickými...ale mne najviac zaberá čaj z čerstvého zázvoru a citróna (aj polovicu citróna do jednej šálky) niekoľko krát denne. akonáhle cítim, že niečo začína, hneď pijem a vždy mi to prejde. tak držím palce, aby si sa z toho dostala 🙂 inak aj ja idem v pondelok do RF ale len na vyšetrenia.

kako23
7. dec 2013

@slniecko34 ahoj, tým, že všetci doktori tam majú maily meno.priezvisko@... tak predpokladám, že aj ona bude mať email: barbora.kurecova@reprofit.cz.
Držím palce. 🙂

slniecko34
7. dec 2013

@kako23 Dakujem skusim jej napísať 🙂

horalka79
7. dec 2013

ahojte.
par mesiacov / 300 stran som tu nebola..cas let, drobec rastie.
neviem koho tu z nasej starsej partie zastihnem, mozno este @melisska, @sarasotka, @speranza, @nelly3, @tinka ci @falin mozno sem @bibi24 este obcas nazrie-ako sa mate a chlapci? ..
Este len nedavno sme tu riesili vyvoj vajicok, ratali dni a stresovali sa testami..o necely tyzden ma uz nas drobcek pol roka, vcerajsie miery : 7600g a 70cm, nas maly velkac! 🙂
Ockovanie zvladol dobre, vecer bol trochu umrncany zlatusik nas a nadranom dasienka boleli. Inak sa mame fajn, drobec je velmi aktivny, dava pokusy o lezenie, zdviha s na styri, otaca sa na brusko, otacanie na chrbatik mu este moc nejde, to si buchne pri tom hlavicku :( a je velmi komunikativny a vysmiaty..ked ho prave dasienka nebolia. Radost nasa najcacsia.
Snazilkam nadalej prajem trpezlivost a coskoro radfost z pozitivneho testu a tehulkam pekne tehulkovanie 🙂 je to krasny pocit,mat v sebe novy zivot 🙂

Pekny dnik prajeme! 😉

schatje6
7. dec 2013

@jjajka ja vklad 5.12. Oficialne testovanie 17.12.
Kedze toto zďaleka nie je moje prve ivf, prave som sa pohrabala v starych diaroch a presla si moje pozorovania sa 😀 štatisticky mi to vychadza ze ak 14dni od pregnylu nepride ms, tak by som mohla byt optimistka.

jjajka
7. dec 2013

Cakatelky na //
@jjajka 4.12 vklad 2 dnove embryjko - oficialny test 19.12. zatial bez priznakov (ale len zatial)
@schatje6 vklad 5.12. Oficialne testovanie 17.12. - asi 5 dnová B
@miskanr1
@monikak1
a kto este

bradik
7. dec 2013

Dievcata dakujem za srdiecko co mi niekto poslal 😉 . My sme to uz vcera oznamili rodicom ako Mikulassky darce a nasi boli strasne moc prekvapeni a poteseni @lusipe

zibi
7. dec 2013

@slniecko34 neviem moja..my mame teraz pauzu ohladom ivf tak neviem fatk

monikak1
7. dec 2013

@jjajka ahojte spolucakatelky 😉 vklad 2.12. testovanie 14.12. 😉, vsetkym zo srdiecka drzim palceky 😵

jjajka
7. dec 2013

@jjajka 4.12 vklad 2 dnove embryjko - oficialny test 19.12. zatial bez priznakov (ale len zatial)
@schatje6 vklad 5.12. Oficialne testovanie 17.12. - asi 5 dnová B
@miskanr1
@monikak1 vklad 2.12. testovanie 14.12.

miskanr1
7. dec 2013

@jjajka ja vklad 5.12. Blastocysta najlepšej kvality tiez 5 dnova a oficiálne testovat budem 17.12.

schatje6
7. dec 2013

@jjajka ano 5dnova jednotkova blastocysta 🙂

jjajka
7. dec 2013

jajka 4.12 vklad 2 dnove embryjko - oficialny test 19.12. zatial bez priznakov (ale len zatial)
schatje6 vklad 5.12. Oficialne testovanie 17.12. - 5 dnová jednotková B
miskanr1 vklad 5.12. Blastocysta najlepšej kvality tiez 5 dnova a oficiálne testovat budem 17.12.
monikak1 vklad 2.12. testovanie 14.12.
a este bol niekto s nami???

ludinka
7. dec 2013

@jjajka ja mam zajtra odebr vajcok, tusim som tu ostala posledna ☹ za mnou uz nejed ziadna kocka ani na ketko.....
baby ako ste sa citili po pregnyle? ja som si prestala citit vajecniky 😒 pichali sme ho vcera o desiatej, dufam ze to nie je zly znak

miskanr1
7. dec 2013

@jjajka este @jalaura je trosku pred nami s vkladom 🙂

ludinka
7. dec 2013

@miskanr1 a ty sa ako citis?

schatje6
7. dec 2013

@ludinka neboj vajka su tam ci ich citis alebo nie.uvidis ze rano ich zase budes citit 😉 mne sa zvyskz pregnylu prejavu po viac ako tyzdni 😅 nezmestim sa velmi do podprdy a rano nemam chut nanic, zato poobede zhltnem vsetko co nezhltne mna 😀
@miskanr1 veru ako dneska?

ludinka
7. dec 2013

@schatje6 dakujem za povzbudenie, ja som v strese z toho ci teda nakoniec vydrzia alebo tam pojdeme zajtra len na vylet 🙂

miskanr1
7. dec 2013

@schatje6
@ludinka baby ja to ani neviem. Od kedy som začala stimulovat mám problem ísť na veľkú potrebu. To mám do teraz. Od OPU ma pobolieva brucho. A to cítim stále rovnako. A to neviem ci mám pripisat utrogestanu, ale asi áno. Prsia necítim vôbec, len ich mám trocha vyhadzane. Po pregnyle som nemala žiadne zvláštne pocity, takze ver tomu ze ich drží po kope a tým, ze vajecniky nebolia tak vajka uz prestali rast 🙂

ludinka
7. dec 2013

@miskanr1 ja ked som uzival utrogestan pri iui tiez som bola,, zapecena,, z toho, neda sa nic robit ale skus jest co najviac zeleninya ovocia, ziadne sladke a pi vela vody
hadam ti to povoli lebo to nie je nic moc 😒
a dakujem aj tebe za povzbudenie, hadam mas pravdu ze su pokope 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre