Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

yanka1
23. sep 2013

@miscok tak potichucky blahozelam 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 a to ostatne, suvisiace s ohss, vydrzis .. neboj : ))

buba08
23. sep 2013

@miscok drzim palce, aby ti to vsetko dobre dopadlo, my sme ani k et nedosli ☹
Tebe pred stimulkou nekazali brat prednison?

zibi
23. sep 2013

@manita no mne dal ciplox ale moj gyndos a pisala som otevrelovi ci to staci alebo mam este preliecit lebo ti nasi obvodni gyndosi su dakedy ..no je to divne 😀

zibi
23. sep 2013

@gaga83 mna to uz tak strasne nebavi stale daco preliecovat a same neuspechy ach jaj ..ked si predstavim ze zasa odznova mne sa balia len kg a tehu nikde som na nervy z toho uzz 😀

miscok
23. sep 2013

Ta zo vcera nejak zoschla,tak neviem,ci ju je dobre vidiet. Myslite,ze je to ok?Robila som dnes aj jeden 20-kovy a boli tam tiez //.

melisska
23. sep 2013

@miscok no jasne inak by nebolo nafuknute brusko 😀 😀 😀 😵 😵 😵 🤐 🤐 🤐

lusipe
23. sep 2013

Dievcata dnes sme boli na prvej konzultacii u stelcla...dal nam soft stimulaciu len s merionalom 2 ampulky denne...prosim vyslo tu niekomu soft ivf v brne?...lebo v poslednom case som citala same neuspechy...trosku potrebujem povzbudit.... 😉

zibi
23. sep 2013

@yanka1 moja to mi je luto... cele je ot o nicom a nespravodlive 😖 ale musime dalej bojovat... ked si predstavim ze znova cela stimulka keby som aspon KET mala inak by som to brala ...no ja uz mam 3 ivf toto dalsie bude 4 ..muz ma nervy ze dokedy budeme skusat ci 10 krat ved to je cele chore... nechapem preco tolko neuspechov

miscok
23. sep 2013

@lusipe Pozri na foto vyssie 🙂 Ja som mala soft.Clostil a merional.

ikuska
23. sep 2013

@miscok gratulujem 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 tesim sa s tebou a drzkam palceky nech OHSS coskoro pominie

zibi
23. sep 2013

@miscok super moja to je uplne jasne ... blahozelam ..
ty mas dva testy z RF?

zibi
23. sep 2013

baby kuknite co som nasla..ja mam silne zrazavu krv tak asi ten prednison vynecham..nevyslo to s nim tak mi ani nepomohol a nemam potvrdenu imunitny problem bolo to skor preventivne

ÚČINOK WARFARÍNU ZNIŽUJÚ: lieky proti žalúdočnej kyslosti (Rennie, Gasterin gel,
Anacid), lieky proti alergií, glukokortikoidy (Prednison, Hydrocortison), lieky na liečbu
schizofrénie a psychózy (haloperidol), koenzým Q10, lieky na tlmenie úzkosti a strachu
(Meprobamat), lieky na zabránenie počatia, antibiotiká pri liečbe tuberkulózy (Rifampicín),
vitamín K, vitamín C

wafarin je to iste co heparin alebo clexane fraxiparine len v liekovej forme a tehu ho nesmu brat ...
dokonca koenzym ho znizuje a ja som ho brala na lepsie vajka, plus vitamin c takze asi na dalsiu stimuliku okrem materskej kasicky nebudem nic brat 😝

gaga83
23. sep 2013

@miscok tesim sa stebou;);) drzkaj sa, ja som to vedela ze tebe to vyslo;)

stella25
23. sep 2013

@timona ja k nemu chodim a som spokojna. Super pristup, pocuva ta. Ale tam su zlati vsetci. Budes spokojna.

gaga83
23. sep 2013

@zibi. Mne hustu krv nezistili ale bolo mi to odporucene na hematologii, anopyrin i fraxik. A vien so svojej skusrnosti ze ked som zacala brat anopyrin tak som vzdy otehotnela do 2 mesiacov. Takze si myslim ze ju mam asi hustu.
A prosim ta neanalizuj uz tolko co si zle spravila lebo sa s toho cvoknes. Nemozes si vsetko vycitat , pekne sa na vsetko vykasli a nehaj to na osud. Urcite sa nevzdavaj a bojuj dalej😀

miscok
23. sep 2013

@zibi Iba jeden,toto su mama testy.

miscok
23. sep 2013

Dievcata dakujem vam velmi,sle uskludnim sa az ked budem po odbere krvi a ta to potvrdi 😉

miscok
23. sep 2013

Dievcata dakujem vam velmi,ale ukludnim sa az ked budem po odbere krvi a ta to potvrdi 😉

gaga83
23. sep 2013

@mimika1973 no toto absolvujem ked dorazi mrcha a malo by to byt 20 dc.

sarasota
23. sep 2013

@miscok super a je to tam ruzove na bielom tesim sa s tebou 🙂 🙂 🙂 🙂

zibi
23. sep 2013

@miscok hej take som nevidela este 🙂 a blahozelam este raz

zibi
23. sep 2013

@gaga83 sak to .... ale asi nebudem brat ten prednison od istoty..
tak vies 3 ivf ..tak uz to je trochu na nervy ... 😖

mimika1973
23. sep 2013

@zibi moja, presne citim co tu pises! uplne je to to iste u nas! Ze, dokedy este XXXX-krat skusat ked sa nikdy nedari... 😔 kto zaruci, ze dalsi boj bude ten posledny? 😒
Keby sa aspon vedelo, ze preco...to nefunguje ani s pomocou mediciny a s kadejakymi variantami dokonca!

mimika1973
23. sep 2013

@zibi aj ja by som uz rada zacala cvicit a zhadzovat kila! z tychto hormonov! 😉
Ale este musim pockat.

lusipe
23. sep 2013

@miscok super velmi pekne dakujem 😉 a gratulujem aby bolo vsetko v poriadku 😉 a kolko vajiciek sa ti urodilo a kolko oplodnilo takto? 😉

izzie27
23. sep 2013

@miscok potichucky gratulujem 🙂 🙂 🙂

zibi
23. sep 2013

@mimika1973 no mna boli teraz ruka ale stiahla som si pites na nohy aspon a brucho tak budem cvicit to plus nejaka lahsia strava vela zeleniny
nezda sa ale ja z hormonov priberam hrozne...vidno to najma na tvari ...sa normalne hanbim 😔

a presne same neuspechy..
kolko ivf si absolvovala?
a k tomu prednisonu som si myslela ze mi pomoze nepomohol...a necitala som skor o tom znizovani ucinku liekov na riedeniekrvi tak nechapem preco ti doktori na to neupozornia..ako niekedy to fakt nechapem 😝

mimika1973
23. sep 2013

@miscok super spravicka! 😵 He he, som ti vravela, ze bolesti bruska nie su pre nic za nic! 😀 😉
To sa bublinka uhniezdovala pekne krasne a kvoli tomu aj ten mierny OHHS sa rozbehol, kedze HCG je pritomne. 😉
Ty si cim stimulovala, aj clostyl? jednu ci dve ampulky ti dali, a kolko vajok z toho?
Uz si moc nepamatam a nechce sa mi to hladat tu na MK, kedze by som musela prelistovat strany! 😀

sarasota
23. sep 2013

@dnesne kontrolne Hcg je nieco cez 1000 potichucky sa tesime 🙂 🙂

gaga83
23. sep 2013

@sarasota tesiiiim sa moc potichucky, ptajem ti to;)

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre