Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

pufa
4. okt 2013

@sarasota chcem ti dodatočne zablahoželať 🙂 nebola som na konovi keď si testovala, tak sa s tebou teším až teraz. Kedy ideš na usg? Je šanca ze sa ujali obe?

miscok
4. okt 2013

Ahojte dievcata,tak uz mame aj my nas prvy obrazok 😵

speranza1
4. okt 2013

@miscok jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej.......................naaaadherna... 😵 😵 😵 😵 😵

speranza1
4. okt 2013

@nelly3 super..pojdeme spolu 😵 😀

ikuska
4. okt 2013

@miscok super, tesim sa s tebou 🙂 a kolky den odET si? 😉

krchnacka
4. okt 2013

miscok ale ak sa da sprav si tehu test ja som si robila test na 10 den po KET a bol tam duch aj pri prvom aj pri druhom tehu tak skus.

krchnacka
4. okt 2013

@miscok Aha tak uz si test robit nemusis mas to tu a gratulujem.

mirkakn1
4. okt 2013

@speranza1 susedia maju 4 deti a su fakt hlucne, este toho roku im kupili trampolinu, tak paneboze a my mame uzke dvory medzi sebou, takze si to vies predstavit 😀

miscok
4. okt 2013

@krchnacka Ja som to mala uz 2x z krvi potvrdene (hcg rastlo).Ale kym som to nevidela takto ako dnes,bolo to pre mna este take abstraktne 🙂

sarasota
4. okt 2013

@pufa dakujem na ultrazvuk som objednana az 16.10.,ale mozno na tajnasa v utorok.Nechame sa prekvapit 😉 len nech je vsetko v poriadku.

sarasota
4. okt 2013

@miscok gratulujem a bilo uz aj srdiecko?

miscok
4. okt 2013

@ikuska Dakujem,som velmi stastna 🙂 Od ET som dnes 20. den 😉

speranza1
4. okt 2013

@mirkakn1 nooo...mne nevadia hlucne deti.... ale my mame susedovcov, ktori maju asi hyperaktivneho chlapceka a ten dostava take ataky zlosti a normalne vrieska..az do nepricetnosti a oni ho vyvedu z domu a postavia pred dvere a ten cjlapcek tam vrieska... naozaj..niekedy neviem, ci mam plakat alebo byt nazlostena, pretoze viem pochopit, ze to nemaju jednoduche..ale na druhej strane... postavit ho pred dvere a vymknut...no neviem...ja sudit nikoho nemozem a ani nechcem....

miscok
4. okt 2013

@sarasota Dakujem,nie,este nebilo.Mam ist zasa o dva tyzdne.

krchnacka
4. okt 2013

@miscok Presne suhlasim aj ja som bola presne na tom tak isto pokial nevidim neverim xixi.

dafy
4. okt 2013

@bergalm aj my sme mali 8 septembra 12 výročie 😀

mirkakn1
4. okt 2013

@speranza1 tak to je fakt ine, nezavidim. Ja tiez nesudim, ale tak by to asi riesit nemali, no co uz 😒

strapula27
4. okt 2013

ahojte babulky, vcera u dr dalsia kontrola,nastastie dopadla dobre..drobci su v poriadku a ja zatial tiez..az na to,ze som stale viac nemotornejsia🙂 vsetkym drzim palce!!!!!!!

tinna13
4. okt 2013

@dafy my 11 septembra 9 vyrocie 🙂

sarasota
4. okt 2013

@strapula27 super spravicka 🙂

melisska
4. okt 2013

@strapula27 super moja, no ja som pre mna vynalozila dost velke usilie ked som strihala nechty na nohach 😀 tazsie sa mi dycha, mam upchatý nos 😝 , menej vladzem , cize sa nam to pomalicky bliži 😵 😵 😵 😵 ja idem ku dr. 9.10. a vypise mi uz matersku 😉

dafy
4. okt 2013

@tinna13 😀 🙂

melisska
4. okt 2013

no my sme mali 29.6. uz 17-ste výročie 😉 😎 😎 😎 😎 😅

melisska
4. okt 2013

@miscok 😵 😵 😵 😵 🤐

amali
4. okt 2013

@melisska a my máme 20.10.....7 výročie 😉

falin
4. okt 2013

@speranza1 - uz som to nasla na nete, poslala som ti do IP 😎
@speranza1 - aj ja pozeram ze sa to te hemzi svadbami sept. - oktober. Oktober je moj mesiac, uz 3 x som zostala tehu prave pri stimulke v oktobri, iny mesiac zatial nic. Takze baby co sa chystate na oktober, tak uvidite ze to konecne klapne 🙂

@nelly3 - nelus, ked si uz tolko cakala, ten mesiac vydrzis, ale viem ze je to na porazenie 😠

argenti
4. okt 2013

@speranza1 No my budeme mať 3. vyrocie 16.10. Na babatku intenzivne pracujeme od svadby takže tiež 3 roky. Najprv sme tomu nechávali volny priebeh ale ked sa nám nedarilo tak som osla k mojmu gyn., ktorý má vzhladom na moj vek,aby sme nestracali čas poslal do centra. Chodili sme do GF v BA. Tam som absolvovala laparku, kde mi zistili, že mám nepriechodny vajcovod a druhý len malinko priechodny a k tomu PCO. Hned má šupli na moje 1. a zatial posledně IVF, ktoré nedopadlo dobre. Dali sme si vložit 2 embrya, a to som sa pytala ci mi odporucaju 2, bez problémov mi povedali,že v pohode. Nikto má neupozornil, že při PCO sa nemají vkladat 2, až mm si to precital v brozurke, ktorú cital kým som bola na ET. Ked to nevyšlo a nemalá som žiadne zmrzlinky, tak sme museli mať před dalším IVF pauzu. Zkusili sme chodit k jednemu liecitelovi a teraz sme sa rozhodli zkusit RF. Kamaratke to v RF vyšlo na 1.x a to do BA chodila asi 3 roky.

speranza1
4. okt 2013

@argenti verim ze budete spokojni a ze sa Vam to podari na x v RF🙂... drzim Vam velmi palce 😉 🙂

manita
4. okt 2013

babule, v RF majú aj celkom peknú úspešnosť IUI
už nejaký čas intenzívne rozmýšľam, že skúsime ešte toto pred tým naším 4. IVF, aby sme nestrácali čas čakaním na výsledky tých všetkých vyšetrení, čo som dávala teraz robiť
@tinka9075 má takto dvojčatá od štelcla z IUI (po 3 neúspešných IVF), dokonca bez clostilu, len tak naprírodno, z dvoch folikulov, povzbudila ma v IP, tak ma to máta, že čo ak...
a veľakrát som už čítala, že pri nízkom AMH je lepšie skúšať veľakrát IUI ako trápiť vajcia na IVF

speranza1
4. okt 2013

@falin tak toto bude tutovka... myslim vsetko dopkopy 😀 😀 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre