Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

argenti
14. nov 2013

@speranza1 @mirkakn @bradik Ahojte. Tak som opat tu, aby som podala info. Skor sa nedalo. Bola som nervozna lebo v nedelu som malá ist na vklad. Ráno mi volali, že si embrijko nechaju u seba a budu ho sledovat,lebo sa cchvíli přestalo vyvíjať a potom naskocilo. V pondelok 4.den nehodnotia vývoj ale malá som si zavolat. Doktor mi vracel, že zavolá v utorok doobeda ci bude Et alebo nie. Zial embrijko bolo pomalé a prestalo sa vyvíjať . Včera som bola v RF na konzultacii, takže to rozbehneme v januari 2014.
@speranza1 Velká gratulacii, zase o jeden krocik bližšie k vysnivanym babatkam. Drzkaj sa.
@bradik Aj Tebe moja Gratulujem a držím palce, nech to dotiahnete do úspěšného konca.
@mirkakn Je mi luto že sa Ti to teraz nepodařilo, viem ako sa citis. Verim že to dáme v roku 2014.

ikuska
14. nov 2013

@falin dakujem, mam sa dobre ani neviem ze som tehotna, dnes som si dokonca nevedomky pobehla po schodoch 😉 😉 😉 😉 , ale vsetko je o.k., 21.11. mam prvu poradnu tak som zvedava ako narastlo nase baby, brusko mi uz vyskocilo 🙂 🙂 , stale som na PN ale chcela by som ist este do prace, tak sa musim dohodnut s dokym, ci ma pusti, lebo doma je dlho predlho ale ked to bude treba ostat doma tak samozrejme ze pre nase vytuzene baby to spravim a ty ako pokracujes, nestiham citat vsetko co tu dievcata popisu 🙂 🙂 🙂

speranza1
14. nov 2013

@argenti ahoj draha.... myslim, ze ti zmenia aj stimulku v roku 2014...ze? teraz si mala len clostyl? dobre si pamatam???? ty si mala ake AMH? a mas aj PCO?

bradik
14. nov 2013

@argenti Ach jo,skoda, ze nezabojovalo. No ja uvidim ako do tentokrat dopadne,ale tak ak by to aj nebolo uspesne, tak pojdeme dalej zaciatkom roku 2014... My to isto vsetky dame,len skoda,ze to tak dlho trva.. Drzim palce

lienka_1
14. nov 2013

@melisska Meli, raz ked dame reprofitacke stretko na vychode, tak veru ze tie veterniky spravim a Riuske @ria191 aj parizske rozky pripalim, ked si bude zelat 😀 😀
Ako sa ma Janik? 🙂

argenti
14. nov 2013

@speranza1 Stimulku mi moc menit nechce, len namiesto merionalu budem brát Puregon. Dávky mi zvyšovat nechce lebo mám PCO. Dobře si pamatas😀😀😀 Tie Amh neviem aké mám, musím pozrieť v papieroch.

lienka_1
14. nov 2013

@falin Ani si radsej take velke balenie nepredstavuj 🙄 Je to na maslu 😝 V utorok som sa skoro rozrevala, lebo bordel neskutocny vsade, neviem, co skor zacat, kde pokracovat, co najskor dokoncit. Este ze ten moj chlap je taky flegmos 🙂 a humorista 😀 No a do toho nam tu nabehli realitni agenti a ze treba im urobit podorys a odfotit interier a exterier, aby to mohli dat do ponuky. A tu krabice a vselico a vsade. Sa tvaria tak otravene, ked vidia ten neporiadok. Hlavne, ze to uz vedia mesiac, ze ideme, sa spamatali teraz, ked balime. Ale ja, s kludom Anglicana sa usmejem a poviem soooory! 😀 😀 😀

gaga83
14. nov 2013

@argenti moja je mi zo moc luto ze drobec nebojoval☹☹ ale v roku 2014 bude tolko tehuliek verim tomu, pojdete ako husicky za sebou do vlaciku 😀😀😀😀😀

lienka_1
14. nov 2013

Inak, baby, co citam, tak v zaciatkom 2014 to budu mat v RF nabite. Drzim NAM VSETKYM silno palce! 😉

argenti
14. nov 2013

@bradik No přiznám sa že som sa aj bála, ak by mi aj chceli vložit embrijko, ktoré má problémy hned od začiatku ci by to nemálo aj neskor nějaké následky. To by som trpla celých 9 mesiacov ci je všetko Ok. Asi som hnusná ale asi to tak málo byt.

argenti
14. nov 2013

@lienka_1 No v namísto to budu mať huste. Radsej som si rovno včera zajednala termín🙂🙂😀

zibi
14. nov 2013

@gaga83 cize mate embryjka darcu ? hej .no mozno aj ta hystero..
som rada ze ti to vyslo 🙂
ja ten prednisono nemozem tak dlho brat mne nerobi vobec dobre
ty si z neho nepribrala? a do tvare?

zibi
14. nov 2013

baby prihlasila som sa do tej studie ivf kde skusaju nejaky novy preparat na lepsie uhniezdenie embryja a ze ivf by bolo zdarma co je pre nas sanca lebo uz fakt nemame penaize..akurat ezby sme do prahy museli castejsie chodit ale ot by nebol problem 🙂

argenti
14. nov 2013

@gaga83 Tebe Gratulujem a prajem krásné tehulkovanie. Dúfam, že bude v tom tehuvlaciku dost miesta. Lebo ked nie tak budeme musiet připojit další vagon, pretože ked Tí naší reprofitaci fesaci nastupia v januari do robotky tak budu taky oddychnuti, plni síly , že tu bude jedna těhotná za druhou.

argenti
14. nov 2013

Baby kde ste si dávali robit genetické vysetrenia?

bradik
14. nov 2013

@argenti Vobec nie si hnusna, je to pravda. Radsej si pockaj na to najsamlepsie a zdrave embryjko,ktore to dotiahne do uspesneho konca. A netreba nejaku vacsiu pauzu medzi IVF? Ak by nam to nevyslo tak tiez chcem na to vlitnou hned v januari.... nech sa na nas vsetky tesia 😉. Ja mam testovanie este daleko,dnes som len 3.den 😖

falin
14. nov 2013

@ria191 - jej , to mas pekny datum, synovec ma vtedy narodky 🙂
No a potom konecne pocuvni toho Marcelka, ved ti chce dobre. Alebo sa ti tak paci, ze ho chces stale vidiet? 😀 😀 😀

bradik
14. nov 2013

@zibi To bola ta Praha co tu raz jedna holka hodila link? Mas nejake blizsie info kolkokrat tam budes musiet ist a tak?

speranza1
14. nov 2013

@zibi aj ja som nad tym uvazovala....aby som sa tam prihlasila..ale to by som musela dat asi vypoved v robote... 😖

speranza1
14. nov 2013

@bradik ty si mala et12steho??? tak dnes si 2 den 😉 🙂 ... to len ak si dobre pamatam...ale ked si bola 11steho, tak si treti😀

speranza1
14. nov 2013

@argenti mne robili genetiku este v IS v MT..ale tam to chodil robit volajaky docent z BA

falin
14. nov 2013

@ikuska - jeeej, to je super, ze mas takeho pohodove tehu. Ja som prve tiez take mala 😉 Uvidis s tou pracou, co povie doky, verim ze ti je doma dlho, v praci by ti ubiehal cas rychlejsie, ale murdo hovoris, tak ako bude najlepsie pre baby. Ved ste nan tolko cakali.
Ja som teraz moc neprispievala, my sme teraz na mrtvom bode, mne sa nechce do dalsej stimulky 😖 a ten nas spg cim dalej tym horsi ma od toho uplne odradza 😝
Pohladkaj babulko odo mna 😉 a prajem ti aby aj nadalej tehulkovanie prebiehalo takto hladko

zibi
14. nov 2013

@bradik dam info ked sa ozvu..som zvedava ..
u nas by to pripadalo az na rok ked mm bude mat viac volna
ale myslim ze nejako extrav vela nie... podla mna skor tak ako na ultravuky plus et a opu asopn dufam ... byvali by sme na cechach mame tam rodinu tak by to bola pre nas asi 1 hodka vlakom do prahy a spat to by sa este dalo a hccem vyuzit ze je to zadramo aj lieky vsetko to by bolo fajn 🙂
@speranza1

zibi
14. nov 2013

@bradik a kto tu daval link? ja som nepostrehla..a ta kocka tam bola? ja som to info mala z druhej ruky 😉

ria191
14. nov 2013

@falin nóóóóóó skôr mám pocit, že on sa chce zbaviť mňa pretože naposledy bol zo mňa zúfalý a ja z neho tiež 😀 😀 😀 . Bežne transfér trvá zhruba niekoľko minút a u mňa je to dobrá pol hodka, tak si to vieš živo predstaviť 😔 😔 😔 . A nečítala si náhodou môj príspevok ako sperče opisujem myómktómiu ??? pretože ak to budem musieť podstúpiť znova, tak ma asi "ejbne" o zem 😕 😕 😕 😝 😝 😝

falin
14. nov 2013

@argenti -mne robili v iscari v BA, chodil im tam rtaz za tyden jeden lekar, ale meno uz neviem 😖

falin
14. nov 2013

@ria191 - nic prijemne veru 😖 , treba tu potvoru dat prec. Nie necitala som co si sperce pisala, je tu vela novych prispevkov, nestiham to preluskat spätne

falin
14. nov 2013

@lienka_1 - mas teda o "zabavu" postarane. , ale paci sa mi ten klud Anglicana, to si sa naucila v UK alebo si aj predtym bola kludas?

bradik
14. nov 2013

@speranza1 Mala som ho 11.11, takze som 3.den, aj ked najradsej by som uz bola aspon 10.den s // 🙂

bradik
14. nov 2013

@zibi Ked budes mat info tak posli, hodim ocko... Ta holka tam nebola, len hodila ten link ze ak by niekto chcel, len uz si nepamatam v akej teme to bolo 😉 ,len skoda,ze je to v Prahe

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre