Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

miskanr1
4. dec 2013

@jjajka jeeej tak to je super pristup. Vazne sa tesim, ze sme si na prvy krat vybrali toto centrum. Do poistovne som si dnes volala a kazali mi rstiahnut si tlacivo o refundaciu z ambulantnej liecby. Mam doveru. Baby ked sa nam narodia babatka tak sa musime vsetky stretnut 🙂 co vy na to?
@jalaura
@schatje6 @lusipe, @ludinka

miskanr1
4. dec 2013

@jalaura j dakujem ti velmi pekne 🙂 urcite dam vediet hned ako prideme domov. A do poistovne to urcite posli. Mne povedali viac krat, ze to netreba mat dopredu schvalene a mozem si vybrat centrum kde kolvek v ramci EU. Nemas co stratit, len ziskat. Mame na to narok zo zakona. Tak sup zajtra na postu 🙂

miskanr1
4. dec 2013

@schatje6 tak to mi je luto, ze budes sama. Odkial vlastne si?? Mas to daleko? Ale hlavne sa dobre drz a pozor na cestach 🙂

bradik
4. dec 2013

@jjajka Ja som posielala tuto,ale su to len 2 tyzdne takze ziadna odpoved 🙂

lusipe
4. dec 2013

@miskanr1 moja mooc drzim palceky nech to vsetko dobre dopadne a nech sa babusku paci....tfuj tfuj pre stasticko 😉

ludinka
5. dec 2013

@jjajka tak nech sa malemu u teba paci dalsich 9 mesiacov 🙂
dakujem za povzbudnie, uvidim dnes ako tie 9mm podrastli 😉

ludinka
5. dec 2013

@miskanr1 ja suhlasim rada sa svami stretnem aj osobne 🙂
len dufam ze sa nam to vsetkym podari 😵

jalaura
5. dec 2013

@miskanr1 @schatje6 @lusipe, @ludinka s tym stretkom suhlasiiim🙂..mozno ze by bolo aj zabavne skor potom s bruchami🙂...to bude asi vacsi klud ako ked uz budeme mat tolko deti vedla seba - a to uz budu ine starosti🙂

jalaura
5. dec 2013

@miskanr1
@ludinka
@lusipe baby vy to vsetky idete poslat do poistovne? Miska tebe to fakt povedali ze si mas poslat refundaciu? Hmmm tak to teda skusim aj ja...Peniazky by sa urcite zisli. Len ja mam VSZP a oni su asi v tomto doslednejsi...kedze to ide zo statu🙂

ludinka
5. dec 2013

@jalaura ved za to poslanie nedame nic....je to tiez zanesiem a uvidim....mozno by sme mohli k tomu este pridat nejake odovodnenie-preco sme to nemali schvalene dopredu.....napr. to ze vyhlasku vydali v case ked sme uz mali dohodnutu stimulku a nemali este tlacivo na schvalenie ivf v zahranici....co poviete ?
@lusipe
@miskanr1

lienka64
5. dec 2013

ahojte baby! ja asi odpadnem!!! ja som dnes rano testla (15 den), a mam // 🙂 🙂 🙂
este nikdy, nikdy som nemala na svojom teste // Boze baby, som taka stastna!!! este sa velmi bojim tesit, ale
tajne sa velmi tesim 🙂

ikuska
5. dec 2013

@lienka64 potichucky gratulujem 🙂 🙂 🙂 🙂 , tfuj tfuj tfuj nech prezijes krasnym 9.mesiacov.... drzkaj sa

lienka64
5. dec 2013

@ikuska dakujem ti krasne 🙂

falin
5. dec 2013

@lienka64 - srdecne blahozelam 🙂 🙂 🙂 to je krasna spravicka na rano, drzim palce nech je vsetko ok 😉

bradik
5. dec 2013

@lienka64 Velka gratulka,super sprava,sa to tu pekne rozbieha 😉

lusipe
5. dec 2013

@lienka64 moooc gratululujem 😉 ..drzkaj sa a nech je vsetko uplne v poriadku a mozes si uzivat krasne dni 😉 nadherny darcek k Mikulasu 😉

ludinka
5. dec 2013

@lienka64 gratulujem aj ja-pekny darcek na vianoce 🙂

lusipe
5. dec 2013

Dievcata, je som nemala odvahu urobit rano test....spinenie prestalo a aj brucho uy neboli...prsia ano, ale to mna bolievaju pred menzesom....jaj ako mam nabrat odvahu....pomoooooc 😀

ludinka
5. dec 2013

@lusipe neboj, ja verim ze tam tiez budes mat 2 ciarky, testni zajtra

krakulka
5. dec 2013

Ahojte,
chcem sa spytat. Ku komu ste sa objednavali v RF myslim dr.? Alebo ako to funguje? Dr. mi vyberu sami?
Dakujem.

bradik
5. dec 2013

@lusipe Aj ja si myslim,ze si jasna tehulka a zajtra ocakavam dobre spravy...tfuj tfuj

lusipe
5. dec 2013

@ludinka si mila, dakujem za podporu....ja nechapem, co som taky bojko...ja co som priebojna a zvladam vsetko, tak nemam odvahu...

lusipe
5. dec 2013

@bradik jaj no neviem neviem...uz mi nic nie je...akurat mi zacal tiect nos, no asi nie je priznak vsak? 😀
len to spinenie bolo naozaj pol dna a bolest brucha tak den a teraz to uplne ustalo.

ludinka
5. dec 2013

@krakulka ja ked som tam volala tak sa my pytali ci uprednostnujem lekara alebo lekarku a potom mi dali sami lekara, ale ak chces mozes kludne povedat konkretne ku komu chces ist a daju ti termin k nemu
inak vsetci su tam vraj super 😉

bradik
5. dec 2013

@lusipe Bude to tam,neboj 😉 Drzim palce

ludinka
5. dec 2013

@lusipe necudujem sa ti ze sa bojis sklamania ale ono si ta to aj tak pocka ci uz dobry alebo zly vysledok
takze jediny rozdiel je, ze to budes vediet skor, a kolko mas po vklade? uz som to presne zabudla
drzim ti silno palce nech oznamis stastnu spravu 😵

lusipe
5. dec 2013

@ludinka no som dnes 8 den po vklade....ja viem, ze si ma to pocka... 😉
@bradik dievcata mate uplne pravdu...asi potrebujem takto ukludnit, lebo zosaliem...to spinenie mi urobilo nadej, ze sa nieco deje a preto sa viac bojim vysledku.

jalaura
5. dec 2013

@lienka64 Krasna sprava - sa nam to tu rozbieha...len tak dalej🙂
@lusipe teraz cakame na tvoje dobre spravy🙂

ludinka
5. dec 2013

@lusipe ja ta chapem,su to strasne situacie
pametam si ked som bola po iui-testy som mala biele, tak uz som bola zmierena s vysledkom a potom mi v heliose povedali ze testy klamu a ze na sone mam krasnu sliznicu......tak som potom trpla samzrejme do poobedia az kym mu nezavolali ze krv je negativna-som si aj poplakala potom
je to ako na hojdacke s nervami

krakulka
5. dec 2013

@lusipe ja by som tak skoro netestovala. zbytocne ta to vystresuje este viacej. Podla mna najskor 10 od vkladu budes vidiet vysledok.
Mam za sebou 3x IVF + cca 6 KET.
Dievcata a vy ku ktorym dr. chodite. Ja som im pisala mail a odpisala mi dr. Pospisilova. Mam sa objednat k nej?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre