Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

rebeka33
30. máj 2014

@argenti gratulujem ,ktory den po vklade je ten krasny vvysledok. JA by som uz testila. 😀

argenti
30. máj 2014

@rebeka33 To je na 12. den, ako mi kazali v RF, chcela som skusit aj skor, ale bala som sa ze ked tam este Nic nebude tak to bude este horsie cakanie. Ved v RF vedia preco sa ma testovat as o 12 dni. A ty máš kedy testovat?

ludinka
30. máj 2014

@kako23 a ty ides kedy do toho? a aku mas stimulku?

ludinka
30. máj 2014

@argenti blahozelam a nech je vsetko ako ma byt -krasny pocit najst //

rebeka33
30. máj 2014

@argenti och joj az 6.6 co sa mi zda strasne daleko. Kedy ides na krv.

kako23
30. máj 2014

@ludinka ja sa najskôr musím vyhrabať s tých cýst, pretože aj po punkcii zatiaľ stále nemám menzes...a manžel bol včera u urológa, ktorý len zalamoval rukami, že ako je možné, že ho v CAR neliečia, zobral mu krv a ešte chce spraviť nejaké ďalšie podrobnejšie vyšetrenia a pravdepodobne mu doporučí nejakú špeciálnu nemeckú liečbu, ktorá by mala zlepšiť morfológiu, plus čakáme na výsledky genetiky, hematológie a z časti imunológie...takže u nás bude aktuálny buď júl, august alebo až september...
stimulku idem mať len injekcie, clostyl už v živote nechcem vidieť.

ina7
30. máj 2014

Kocky, mam dilemu. Isli by ste do stimulky ked 9dc mam ist na svadbu? Tancovat aj tak moc nebudem lebo mam problem s kolenom. Dnes som 1 dc a mam cas rozmysliet do zajtra. Fakt neviem.

tlucka
30. máj 2014

@ina7 ja by som určite išla, aspoň sa psychicky odreaguješ 😉

ludinka
30. máj 2014

@ina7 aj ja by som sla 😉

rebeka33
30. máj 2014

@ina7 jaby som sla len bysom nepila velmi vela alkoholu.len cervene vino na sliznicu. 😉

speranza1
30. máj 2014

@argenti ... no ja nevíem co so mnou je..ale ja normalne placem od stastia.... som volajaka precitlivelaaaa 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ... naaaaaaaaaaaaadhera .... take krasne rano som uz davno nemala.... tak velmi prevelmi som Ti to priala... tak velmi prevelmi som sa za Teba modlila.... Drahusik, neskutocne ti (vam) prajem nech ciarocka silnie a nech ide vsetko tak ako ma.... cmuuuk 😵 😵 😵 😵

tinkatinulka
30. máj 2014

@speranza1 he hej teta ty si už tehula to preto si precitlivená 😀 😀 😀 kedy ides na sono?

speranza1
30. máj 2014

@sarasota krasa..nadhera.... blahozelam mojka.... nech ste vsetci zdravi a stastni cely zivot 😵 😵 😵 😵

speranza1
30. máj 2014

@tinkatinulka ale kdeze..to ja mam taku blbu povahu, ze "citlivka"... velmi som na to nastvana, ze nie som ako iní ludia....bez chrbtovej kosti..ale co uz....
na sono by som mala ist 04-06....
...zeny teraz utekam..ale ja este pridem...cmuky vsetkym

tinkatinulka
30. máj 2014

@sarasota je užasný, hooodne zdravíčka želám 😝

mimika1973
30. máj 2014

@sarasota a aky smejko z neho, jeeeda! 🙂

janedoe
30. máj 2014

Baby, prosim Vas neviete ci robia v Reprofite sono i cez vikend kvoli IUI? Na pondelok mi sice vychadza 11 DC, ale minule mi uz na 11 DC robili IUI, tak nechcem dojst neskoro.

tinkatinulka
30. máj 2014

@janedoe jasne aj cez vikendy ale ak ti robili už 11dc sono tak chod radsej 9dc teraz aby ti stihli dat pregyl a to je sobota..

janedoe
30. máj 2014

@tinkatinulka Dakujem za odpoved. Vtedy som bola tak ze 10 DC na sone a na druhy den som hned letela na IUI a bez pregnylu 🙂

tinkatinulka
30. máj 2014

@janedoe isla by som radsej s pregnylom je to istota

argenti
30. máj 2014

@rebeka33 Vydrz. Viem ake je nekonečné a dlhe to cakanie ale ja som si stále doma niečo robila, aby som si zamestnala mysel niecim inym a aby mi to rýchlejšie ubehlo. Najhorsich bolo poslednych pár dní lebo som vedela že je to už blízko. Držím palce aby ti to rýchlo ubehlo a pozitivně dopadlo.

argenti
30. máj 2014

@ludinka Je to krásný pocit, tesim sa ale aj tak opatrne.

speranza1
30. máj 2014

@ina7 svadba urcite nie je ziadnou prekazkou ... pokojne sa zabav, odreaguj sa... aj co to popij... absolutne normalne sa spravaj, ako keby si ani nestimulovala....(tot moja rada) 😉

argenti
30. máj 2014

@speranza1 Vedela som, že aj Tebe urobim radost, ja mám ešte stále hrcu v hrdle a plačem od šťastia. Je to také neskutočne, že som vytiahla aj manžela z postele, že či dobre vidím a či si to len nenamyslam alebo nesnivam. Ani neviem co mám robit. Mám ist aj na krv alebo sa len objednať na UTZ o 14 dní. Moja ale teraz ocakavam ja od Tebe, že mi to vratis a potesiš ma Tvojimi kolajničkami. Modlim sa za Vás, aby to konečně vyšlo aj Vám. <3<3<3<3<3

speranza1
30. máj 2014

@argenti 😵 😵 😵 😵 Dnes si 12sty den po ET? Tak ak uz nemozes ist dnes na krvicku, tak chod na krv v pondelok...a krv rozhodne ako postupovat dalej moja.... 🙂 🙂 🙂 A aj ja dakujem za vsetko 😵

tancik
30. máj 2014

Ahojte baby,tak sme v 9 tom týždni,srdiecko včera krásne bilo,len spojom som.z toho trošku nešťastná včera som dostala aj injekciu.Mam sa toho spinenia obávať?mali ste to niektora?

jahoda333
30. máj 2014

@sarasota straaasne krasny chlapcek matejko je proste uzasny 😉

speranza1
30. máj 2014

@tancik naaadhera...same krasne spravy.... tesim sa a neboj sa.... tehulky, ktore to same prezili, ze spinili ta upokoja, ze je to normalne a uplne bezne.... 😵 🙂 🙂 🙂

lienka_1
30. máj 2014

@sarasota Krasny smejko! 🙂

mimika1973
30. máj 2014

@tancik ahoj, a ako spinis? na hnedo, ruzovo?
To moze aj o prekrvenie maternice ist, a aj tym, ze sa babulko pekne zavrtava, co Ti lekar na to povedal? videl pricinu spinenia, ze z coho, ci ani nie? Srdiecko bije, to je hlavne! 🙂
Neboj, len klud, a ak treba tak aj PN, kludne! ;) Treba predsa chranit co najviac tento maly zazrak! 😵 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre