Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

korenka17
24. jún 2014

@ludinka nepotrebuješ predpis,poisťovňa ho už neprepláca vôbec,dá sa volne kúpiť,ty si utroš už nedávaš?Ja od OPU si dávam 4-0-4,je to dosť a hlavne ked som teraz v práci,musím dáva 2 slipovky,nie na seba,ale pod sebou,lebo mi to vyteká kadetade,hehe 😝 ...a nooo,presne tak,test ešte nič neznamená,jasné,že sa človek tomu poteší,ale aj ja som opatrná,mám za sebou 2 potraty,takže ma čaká veľký boj a už nieosm najmladšia,asi som tu z vás najstaršia,xixi

korenka17
24. jún 2014

babuľky,tak vo štvrtok ráno idem na krvičkuuu,bože,aj sa teším,aj bojím...

ludinka
24. jún 2014

@korenka17 ja davam tiez utors 2-0-2, no po opu som mala 4-0-4 je to neprijemne ale vydrzime 😉
ja idem na krv uz zajtra to budem 12 dni po ket, ty budes vo stvrtok uz 14 den vsak? 🙂
no tak ja si teda obvolam lekarne a kde bude najlacnejsi tak tam pojdem kupit

ina7
24. jún 2014

Baby ja nejako zacinam pochybovat. ☹ Brucho ma boli akoby som mala dostat kramy a podla kalendara by som mala dostat zajtra. Dnes som 8. den po ET.

ludinka
24. jún 2014

@ina7 aj mna zacalo brucho boliet 8 den po ket 😉 to moze byt dobry znak, neboj sa.....a co prsia? ja som ich zacala mat take naliate vtedy

gagirl
24. jún 2014

@korenka17 vsetko bude vporiadku..drzim palce🙂

gagirl
24. jún 2014

@zabka1124 drzim palce nech ciarka pekne silnie..🙂

rebeka33
24. jún 2014

@korenka17 neboj najstarsia asi ni si 😀 😀 ua potraty mam 3 takz som ti tvrda konkurencia. Ale zvladneme to. Dufam 😵 😵

ina7
24. jún 2014

@ludinka Prsia ma bolia odkedy uzivam Crinone. :-/ Neviem ci mam skusit zajtra testovat ale ked bude negativny tak budem asi len viac pochybovat.

Ten mamatest co chvalite maju len lekarnach alebo aj drogerke?

ludinka
24. jún 2014

@ina7 ja som ho videla len v lekarni ,ale malo kedy ho maju, minule som mala test dr. Max a ukazal este skor ako mamatest 😉
este pockaj s tym testom najlepsie aspon do 10 dna

zibi
24. jún 2014

@korenka17 to ho ako fakt nikde nemaju ? ja mam este jeden plat doma..a nemaju ho ani v cesku? alebo ? lebo som pocula ze nahrada utrosu je strasne draha 😖

zibi
24. jún 2014

@rebeka33 no nepotesili ste ma velmi

zibi
24. jún 2014

baby nepotesili ste ma s tym utrosom ..nie dost ze clovek plati vela za ine lieky este aj toto 7 eciek za utros? sila

ludinka
24. jún 2014

@zibi urcite ho maju v lekarnach vedla carov, napr v heliose v MT na 100 percent ,a v brne tiez 🙂 ved inac by ho nepredpisovali
tusim tu niekto hovoril ze v brne sa viac oplati 😉

zibi
24. jún 2014

@ludinka mne sa zda tiez ze v brne sa oplati za 6 krabiciek tusim som tam platila cca 30 eur alebo tak nejako ale to pred rokom

ludinka
24. jún 2014

@zibi no moze byt...

melisska
24. jún 2014

@ria191
@falin čakáme na vas 🙂 😉

zibi
24. jún 2014

@ludinka vobec sa mi nejako nechce ist do toho ivf...stale mam strach z toho ze to nevyjde aj mm stale ze to je nase posledne ivf ze on nebude do toho vrazat tolko prachov no o nicom to je 😖

ludinka
24. jún 2014

@zibi ja ta uplne chapem je to frustrujuce strasne.....ale ved ty si este celkom mlada, este nalam palicu nad tym, hlavne musis ist s tym ze ti to pomoze-nevzdavaj to dopredu.
Inac a ty si nerozmyslala nad tymi Luckami? do 38 rokov mas nato narok 😉

skaredekacatko
24. jún 2014

@zibi ako keby som pocula mojho chlapa on by najradsej nic neriesil. Otras 😒

zibi
24. jún 2014

@ludinka ked ja nemam diagnozu neplodnost...... u nas ju ma mm takze mne to asi nikto nepreplati
@skaredekacatko ved to .... a vy ste na tom ako?
inak idem na ten intralipid nech mi klesnu tie nk bunky
dohodla som sa s otevrelom nech mi pichne medrol len jednorazovo
aspirin ani nebudem brat rovno fragmin lebo fraxiparine ma tupe ihly a clexane vyssia davka nie je v obehu
a potom bud ta hysteroskopia asi na to pojdem ... ako na ten odber len cisty uz ked ist tak nech mi aj pozru maternicu ci nemam nejake zrasty a nech mi to aj odstrania nech mam pokoj
otevrel povedal ze viac nemozu spravit ako soft ivf, intralipid, medrol, a hysteroskopia tak uvidime 😝 ved to do kelu raz musi vyjst nie? 😝

ludinka
24. jún 2014

@zibi ver tomu ze ano!!! ked mas neuspesne ivf tak isto by ti to preplatili!
a nepametam sa ale nemala si nahodou aj nizsie amh? nato by ti tie lucky isto pomohli

skaredekacatko
24. jún 2014

@zibi to iste som mala aj v plane hsk bolo medrol otrasny som brala a svinuse vajka praskli. Idem do kupelov a potom vsetko od znova

ria191
24. jún 2014

imunológia objednaná uff mňa "ejbne" až 2.9. ale čo už toľko som na to kašľala, že tak mi treba, ale toto si chcem dať urobiť 😀 😀 😀

ria191
24. jún 2014

@melisska ja keď vidím tie krásne fotky reprofiťáckych miminiek tak ja by som do toho išla aj hneď fňuk fňuk fňuk ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

ria191
24. jún 2014

@falin ráčika chcem veľmi preveľmi ale teraz to vyšlo tak náhodou, že to bude ráčik ja som presvedčená, že teraz je to tutovka 😀 😀 😀 . Tinča mi už radila ružovú centrofixku keby náhodou ale ja ju nebudem potrebovať 😀 😀 😀.

falin
24. jún 2014

@ria191 😀 🙂 🙂 jasnacka ziadna centrofixa nebude potrebna. Racici su super (ved sme to uz preberali 😎 ) len niekedy idu dozadu 😀 😀 😀

ria191
24. jún 2014

@falin áno áno to je staré známe nie nadarmo sa im (nám) hovorí spiatočníci 😀 😀 😀

zibi
24. jún 2014

@skaredekacatko no mne medrol chce dat len injekcne pred odberom kedze ho nemozem brat dlhodobo tak to tak chce vyriesit..ja som mala praveze krasne embryjka stale ...problem bola imunita asi a nk bunky alebo stitka...fakt neviem lebo sa to neuchytilo 😒
a platis daco za tie lucky?

zibi
24. jún 2014

@ria191 a kde si sa objednala na imuno? do medirexu? alebo?
lebo klasicku celularnu imnitu aspon tie nk bunky ti vie spravitr aj obycajny imunolog ...aspon budes veidet na com si ..a ci ti to treba liecit

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre