Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

speranza1
27. jún 2014

@gagik nezufaj draha... raz bude dobre..potom este horsie.... potom znova dobre..potom znova zle.... ale vies, co je dolezite.... ze v tych zlych chvilach si vieme uvedomit, ze bolo aj dobre... 😉 😉 😉 a ak su tie dobre, tak sa z nich tesme...aspon na tu malu chvilocku 😉 😉

dalida
27. jún 2014

@tinkatinulka
@speranza1 dievcata, mnohe ciele sa mi v zivote podarilo dosiahnut... , mnohe ciele mam, na kt. pracujem... uvedomila som si, ze "tento" ciel ovplyvnit neviem, mozem urobit max. preto, aby som ho dosiahla, no predsa len v istej chvili prebera vladu nad situaciou priroda a nam neostava nic ine, ako sa zmierit s jej rozhodnutim...
P.s.zajtra uz testnem

speranza1
27. jún 2014

@dalida tesim sa , ze testnes..ktory den uz budes,???

ria191
27. jún 2014

@speranza1 nó nó nó lásko keby som mala aplikovať tvoju radu na mojom, tak by som teda dopadla jemu by to totižto nedocvaklo nikdy 😕 😕 😕 😝 😝 😝 ja mu skrátka musím riadne kopnúť do členka, aby sa zobudil 😀 😀 😀 . Chudák je to skrátka "týraný" muž 😀 😀 😀 . Ale máš pravdu každý jeden chce milú, krásnu, vždy usmiatu a pohodovú žienku domácu za každých okolností, ale je tu to ale 😀 😀 😀 ja by som si musela stráááááášne kúsať do jazyka vlastne pri mojom by som ho už nemala 😀 😀 😀

ria191
27. jún 2014

@tinkatinulka tinča a myslíš, že keď ho budeš mať tak budeš šunky váľať??? hi hi hi 😀 😀 😀

ria191
27. jún 2014

@dalida aj také chvíľky musia byť, presne ako píše sperča, aby sme si potom mohli vážiť tie pekné veci. Takže všetko zlé je aj na niečo dobré. Skrátka nás to posúva dopredu. Veľa šťastia na zajtra tfuj tfuj tfuj 😀 😀 😀

ludinka
27. jún 2014

Ahojte kocky tak dnes som este testla ciarka uz bledne....takze utros som si uz ani nedala poobede mam vysledok krvy, potom sa ozvem ostatnym kockam drzim palce a velmi im prajem uspech 🙂

speranza1
27. jún 2014

@ludinka 😔 😔 😔 je mi to luto....

speranza1
27. jún 2014

@tinkatinulka tinus...dobre robis, ze si ides nieco na seba kupit pekneho... a ak by sa ti malilo..tak kup nieco aj mne 😀 😀 😀 😀 😀 cmuuuk

dalida
27. jún 2014

@speranza1 speri, budem 10 den po ET

speranza1
27. jún 2014

@dalida .. citim z teba preveliky smutok...co to???? mas strach??? je ti luto, to vsetko s mm??? alebo???

ludinka
27. jún 2014

@speranza1 dakujem ,ale zivot ide dalej je to pre mna lepsie ako stale biele testy 4 roky vkuse, aspon vidim nejaky pokrok a nadej do buducna, len neviem ci mozem ist na dalsie ivf uz o mesaic alebo mam teraz pockat....

ina7
27. jún 2014

@ludinka ☹ To je mi luto.

gagik
27. jún 2014

ja to katastrófa, dovie ako to všetko dopadne s nami...

dalida
27. jún 2014

@speranza1 neviem, speri... som velmi unavena. Chcem ist na dovolenku, uzit si sex s muzom.... Rozmyslala som nad tym, ake by bolo krasne, ak by som otehotnela pri keksiku... ak by to prislo prirodzene, bez toho, aby som sa sledovala, aby som sa obmedzovala... aby som riskovala svoje zdravie... (este stastie, ze Koudy je skutocny odbornik a ja som neskoncila s OHSS...). Uvazovala som nad tym... a... prislo mi to luto... 😔 Dost uz... podme na veselsiu nôtu... Idem si dat kavicku... idem pracovat... aby som zarobila peniazky na uhradu FA za surodenca v mrazaciku 😀

dalida
27. jún 2014

@ludinka je mi to luto. Prajem ti vela pozitivnej energie.

gagik
27. jún 2014

Inak baby, co ste chodili do CAR-u v SR, do ktorých ste chodili?Nakolko teraz z mojho okolia boli tri baby na IVF a dvom to vyšlo na prvýkrát a jednej na druhý, vsetky boli v Gyn-five.

speranza1
27. jún 2014

@ludinka nooo... skus napisat lekarovi.... niekedy, ak nie su ziadne komlikacie a ty dostanes normalne menzes, tak Dr. suhlasi aj s tym, ze mozes ist hned do IVF...ale to ti musi odsuhlasit lekar... skus napisat email....

gagik
27. jún 2014

@dalida ja si ani neviem predstavit ake by to bolo otehotnet normalnou cestou , presne ako si napisala bez stresu, bez obmedzovania, riskovania zdravia, skusania kade-čoho donekonečna...

speranza1
27. jún 2014

@dalida draha...ty presne premyslas nad tym, nad cim som pred casom premyslala aj ja.... a vravela som si...ako je dobre tym, ktorí si "namiesaju" bambulku prirodzene a ani nevedia ako...a kolko usetria €.....ALE... kedze my nie sme v ich kozi... tak nemozeme sa zamyslat nad tym (hoci je jasne a normalne a prirodzene, ze nas taketo myslienky obcas napadnu)....ty teraz "dumaj" nad bábätkom v brusku 😉 😉 😉 ...cmuk...posielam pohladenie po brusku 🙂

speranza1
27. jún 2014

@gagik ja osobne Helios MT+Iscare MT

gagik
27. jún 2014

ja Iscare Ba, asi zlé rozhodnutie...

speranza1
27. jún 2014

@gagik tak to nevieme..ake to boli rozhodnutia... ale zrejme mozno aj dobre...pretoze nas posunuli dopredu a my sme si vybrali nateraz to najlepsie centrum.... 😉 😉 😉
a ty draha... ty si teraz v akom stadiu? po tych hormónoch mi troska "hapruje" pamat 😀

rebeka33
27. jún 2014

@speranza1 ja dufam,ze sa ma dobre. A neviem sa prestat bat kazdu hodinu🙂 na sono idem az v stredu tak chcem verit ,z bude o.k. Ja si to tehu neviem uzivat, ja sa stale bojim az ked je na svete a vlastne potom tiez🙂🙂🙂

ludinka
27. jún 2014

@gagik aj moj lekar mi hovoril nedavno, ze momentalne na SR je najlepsi GYNFIVE, no a ked ti sadne stimulka tak aj helios ma myslim dobrych embriologov, dost mojich znamych tam malo uspech

ludinka
27. jún 2014

@speranza1 a ty si bola v is care MT za cias Tomasa ci uz Galla?

gagik
27. jún 2014

@speranza1 ja som v štadiu , že mam za sebou 2x IVF v Iscare, kde bol nulový výsledok , na jeseň sa chystam do Brna na IVF, mam ťažku endometriózu, takže so mnou je to ťažké....

speranza1
27. jún 2014

@rebeka33 ved praaave.... toto je na nasej "situejsn" najhorsie...ze my si nevieme uzivat este ani to tehotenstvo, pretoze po nasich skúsenostiach...nie velmi dobrych... sa nevieme uvolnit a prezivat "vraj to najkrajsie" obdobie tak pohodovo.... ja si viem zivo predstavit seba... kedze som neskutocny chodiaci stres 😲 😲 😲 😲 😲, ako by som sa bala vsetkeho ja....

gagik
27. jún 2014

@ludinka aj mne sa zda že gynfiv, vela ludom sa to tam podari na prvý pokus.

speranza1
27. jún 2014

@ludinka ja som tam presne bola este za Tomasa....ale uz ked som mala ist na"vec" tak ho presne odvolali a ja som z centra odisla.... mne pristup p. Dr. Gala nevyhovoval....kedze som ho poznala uz z Heliosu... hoci ako odbornik, je iste skvely...ale ked pracuje s ludmi, tak by mal byt aj troska ludskejsi....(samozrejme moj nazor) a ty? ty si tam kedy bola?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre