Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

skaredekacatko
22. okt 2014

A je to dobre. Lebo neviem ci doky na to zabudol, ale nespomebul to tak teraz neviem.a kolko to stoji? Ja beriem medrol. Na ultrazvuk neviem kedy este len rano mam volat ci ma zoberu. Ak nie idem do nemocky ale tam robia az po pol 12.

ivka3901
22. okt 2014

Baby viete mi niektorá vysvetliť alebo aspom priblížiť prečo dávajú v reprofite estrofem aj po ET ved je na rast sliznice?crinone alebo utroš chápem 🙂

skaredekacatko
23. okt 2014

@baby tu vzduchovu bublinu co je v orarutlane tu neodstranujen pred pichanim? V navode to neni .

ria191
23. okt 2014

@skaredekacatko nie picháš to aj s ňou aj keď človek nemá z toho dobrý pocit že? 😀 😀 😀

crazybabenka
23. okt 2014

baby tak zabudla som Vám napísať.....že duphaston zabral....a krvácanie sa zastavilo 😉

skaredekacatko
23. okt 2014

@ria191 veru hej blby pocit. Minule stymulky pichala kamoska sestra tak som to moc nesledovala ale uz sa mi nechcelo zakazdym niekam trepat tak si picham sama a mam obavy ci dobre.

lemoni86
23. okt 2014

@haimi ahoj ano bola to hb jednotkovej kvality ten 10 bunkac 🙂.. no a som zvedava kolko ich ostane .. a dakujem, dufam ze to tentokrat vyjde, nemam este porobene imuno ani hematosku ci gentiku, ak by toto nevyslo, dala by som sa asi uz vysetrit :/ inac, co som odsledovala normalny cyklus a ked som otehu, tak sa to skoro vobec neodlisovalo.. aj ma prsia boleli a prestali pred ms boliet, zacala som spinit a mala som pocit ze sa to kazdu chvilu spusti... vsetko bolo rovnake... ani som skor netestova lebo som sa bala.. na 10 den po et som sla na krv, bol piatok, daco sa im tam popsulo, tak som musela cakat cely vikend na vysledky.. si vies predstavit ten stres... nevydrzala som a v sobotu som testla, bola tam uz celkom pekna ciarka..v pondelok vysledky hcg 58 . len na ten 10 dn som uz aj spinila, az do toho 21 dna po, kedy som zacala krvacat 😢... na 20 den sice bolo este hcg 900, ale aj tak.... jedna vec co som citila cudne bolo take akoby tahanie v podbrusku, ani nie bolest..no ci to bolo z tehu ?? to nik nevie..uz som si teraz povedala ze kaslem na tie priznaky.. bude jak bude...asi ani pre teba nema vyznam sa sledovat, mozno je niekedy aj lepsie ked sa s tym dopredu zmieris ze to nevyslo... mozno potom budes velmi milo prekvapena 😉 drzim ti palce silno

lemoni86
23. okt 2014

@ria191 @skaredekacatko mne tu bublinu mm vytlacil.. a bolo vsetko ok 🙂

lemoni86
23. okt 2014

@ivka3901 tiez som si davala tu otazku este pri prvom ivf co som brala estrimax.. sa v letaku pise dokonca ze tehotne by to nemali brat, cize uz ani cakatelky na dve... no vraj pri ivf to je ine.. hmm

ria191
23. okt 2014

@lemoni86 ale nemá sa vytláčať lebo ani v návode to nie je má sa to pichnúť aj s tou bublinou. Aj na yotube to nevytláčala takže som z toho jeleň 😝 😝 😝

skaredekacatko
23. okt 2014

Tak folikumetria u nas nedopadla dobre doktor pomeral len jeden dominanrny a potom 5 a 12 mm co v brne ked som bola v pondelok boli tie dva vacsie. No asi sa potrepen do nemocky tam to robia ale az od pol 12 ale vedia to. A este som u tohto nechala 10 eciek zobral by 15 ale som povedala ze nam len 10

zulla
23. okt 2014

Ahojte, chcela by som sa spytat ci u niektorej z vas pri iui, et alebo ket alebo inom zakroku museli pouzit americke klieste? Mam uz 5-ty den dost neprijemne bolesti a neviem posudit ci je to este ok:(. Vdaka za kazdu info.

haimi
23. okt 2014

@skaredekacatko normalne ked citam tie tvoje zazitky s folikumetriou vzdy sa naseriem. Podla mna by si mala vymenit gynekologa, ved to nie je normalne. Do Brna na sono to mas asi daleko, ze? Ja chodim do brna vzdy, ale mam to z trnavy, resp z blavy z roboty relativne blizko

skaredekacatko
23. okt 2014

@haimi no nebola som u mojej kedze ta to nevie. Ale u nieakeho araba on to mal v zozname vykonov takze tak. Ma len nasral a este mi nukal sono ked budem tehotna no 😖 no uz ma vidi 😀 cakam na dokiho este nevolal

lemoni86
23. okt 2014

@ria191 hm....nj ...tak ale zijem a stimulka dopadla super, cize asi to mozno nema ta bublina nejaky vyzmam..jaa ti neviim karle

ria191
23. okt 2014

@lemoni86 tak ešte raz som to pozrela na youtube a má sa to pichať aj s tou bublinou 😀 😀 😀

lemoni86
23. okt 2014

ria191 🙂

skaredekacatko
23. okt 2014

@ria191 mne kamoska sestra ba gynde povedala ze to sa neodstranuje ze to tam mysi byt preci som sa nedizvedela lebo nemala cas. Tak aj dnes som pichla z bublinou

bergalm
23. okt 2014

dievcata,zajtra drzte palec,smer Brno kontrola vysky sliznice 😉 nech je optimalna boooze.I ked otehotniet sa da aj so 7mm 😀 😀

ina7
23. okt 2014

Dievčatá, trocha motivácie 🙂 - boli sme včera na morfologickom utz a vyzerá to, že z RF sme si v júni odniesli zdravého chlapčeka, na ktorého sa moc tešíme.

skaredekacatko
23. okt 2014

Baby ktore ste boli na folikumetrii doma kedy sa vam ozvali zbrna. Ja som o 10 davala na recepcii vysledky a doki ze sa ozve a este nic som uz ba nervi.

kama2
23. okt 2014

@ina7 drzim palce, mna to caka buduci tyzden 😉 tiez este nevieme. U koho si bola na morfo?

mimika1973
23. okt 2014

@ivka3901 ano tie krce mylia, to som mala aj ja! myslela, ze kazdu chvilu to pride, aj spinenie bolo, je to dost stresove toto cakanie, viem viem....clovek sa boji este aj potom do toho kritickeho 3.mesiaca....vlastne zakazdym ked ide na kontrolu ci vsetko klape....
Drzim palcoky na hcgt!!! 🙂

ina7
23. okt 2014

@kama2 u môjho gynekológa, on to robí pre svoje pacientky a má super mašinu 🙂

mimika1973
23. okt 2014

@ina7 jeeej, dalsi junacik z RF! vacsina chlapciatkov je odtial! 😵

mimika1973
23. okt 2014

Babule, Dylanko ide na druhe ockovanie o chvilku, drzte palce nech to dobre dopadne, lebo ten plaaaaccc!!!! Joooj tieto vakciny, nelubim!

ivka3901
23. okt 2014

Ahojte bbaby moja situacia je zla nizke hcg a zacinam slabo ruzovo spinit☹ len vtedy ked sa utriem na wc a lisala som aj stelclovi zatial neodpisal☹

mimika1973
23. okt 2014

@lemoni86 super urodicka! 😵 😵
Neboj, to potriasanie po ceste vobec neuskodi! Ja som sla takou dakou starou Karosou z Brna do BB a to dokonca dedinami, hrozna hrbata cesta aj autobus! a syncek mi tu kopcuje vedla mna o sto sest! 😵 Takze zen, co sa tyka cesty 😉
Tak na mrazenie budu surodenci potom! 😉
U vas bol kde problem? ty ci muz, ked ste sli cez IVF a mate krasne oplodnene embryjka? dobre si musela reagovat na stimulku potom a aj spermiky museli byt tip top! 😵

mimika1973
23. okt 2014

@ivka3901 kolko mas to hcg???? lezkaj zatial, oddych, uvidis ako sa situacia vyvinie, ked tak zavolaj tam!

nelly3
23. okt 2014

@mimika1973
to je super, ze robia prevazne chlapov, lebo ja chcem syncekaaaaa 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre