Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

skaredekacatko
25. okt 2014

Tak mam tri kusy aspon nieco

skaredekacatko
25. okt 2014

@haimi tri kusy mam ty ako? Dufat ze krami nedosli.

lemoni86
25. okt 2014

cafte baby,
@haimi @lenka54321happy no ako to vyzera s vami babule? urcite tam potajme robite testy a za chvilku to tu na nas uvalite co? 😉 😀

no a baby... 😅
mam na vas taku otazku... som z toho celkom v strese uz odvcera, tak kazda skusenost vasa sa zijde.. tyka sa to ale viac menej tehuliek, no kludne odpovedzte aj ostatne ak daco viete.. dnes som 3den po et, vcera som bola na velku ale nejak to zo mna neslo, potom aj nejak hej ale sa to zaseklo 😅 😅 sorry za vyrazy ... pokial to zo mna vyslo tak som musela aj zatlacit, snazila som sa co najmenej, no ony svaly aj same pracuju, ved viete ... 😝 nakoniec to zo mna vyslo, po 5 minutach 😀 😕 .. myslite si ze som tymto nejak mohla bublinke uskodit ? 😕 🙄 😔 ... ale vedzte ze bez potreby sa to neda a ked je zapcha tak duplom.. no 🙄

lemoni86
25. okt 2014

@skaredekacatko jeej paradicka...tak drzim palceky silno nech sa oplodnia vsetky krasne .. 🙂 🙂

skaredekacatko
25. okt 2014

@lemoni86 dakujem

evadek
25. okt 2014

@skaredekacatko drziiiim palce nech je vela peknych a zdravých vajok 🙂

skaredekacatko
25. okt 2014

@evadek vdaka

tinkatinulka
25. okt 2014

@bergalm treba pekne pit..ja som sa na to ani nepitala pri ET a doktorka hned jasne a manžel 2 dcl 🙂

lemoni86
25. okt 2014

baby fakt ziadne skusenosti? joooj... no co uz... snad to bude dobreee 😝

lenka54321happy
25. okt 2014

@lemoni86
Urcite na 10000% to neuskodilo xxx

lenka54321happy
25. okt 2014

@lemoni86
Ja sa sama cudujem ze som vibec netestovala, ja sa tak bojim toho sklamania ze to nedokazem...
Pobolieva ma brucho...citim ze kramy pridu som sklamana a bude to hrozne hrozne.....

lemoni86
25. okt 2014

@lenka54321happy ach... citim to az sem ... viem presne ako sa citis... momentalne sice nie som v takom stadiu, ale pri prvom et som bola uplne ze och... strasne som sa bala... ale kedze na 10den som sla rovno na krv a vysledky mi v ten den nedali ze az v pondelok, lebo sa im daco pototo, tak som uz musela testnut v sobotu, nedalo sa uz dalej cakat.... a vykukli na mna dve... akurat ze to potom za 10 dni odislo 😢 no testiky som uz mala kraasne 😠

lemoni86
25. okt 2014

@lenka54321happy tak teda dobre... nebudem stresovat 😀 😀 😀 😝

lemoni86
25. okt 2014

@bergalm no ja som pila kazdy den od 1dc az po den v et vecer... tak som prestala ... jedla som aj chilli papricky do toho dna ... 🙂

ina7
25. okt 2014

@lemoni86 Jááj moja, to by každá tehotná potratila. 😀 Zápcha je normálna a niekedy treba potlačiť. 😉

haimi
25. okt 2014

@skaredekacatko tak to je super. V brne dobre videli 😉 dufam, ze sa trochu tesis a teraz cakame, ako to bude pokracovat. Dufam, ze sa vsetky oplodnia 😉 Dali ti pk? Ja som mrchu este nedostala, ale uz mam 4 dni pocit, ze mi vybuchne brucho. Ozaj a bola si zo zibi na izbe?

lemoni86
25. okt 2014

@ina7 dikiii 😀 😀 len vies to ti hloda v hlave ze netreba sportovat a tak a tam sa pucis jak toto 😕 a ze to je ivf ... 😝 no snad to bude dobree 😀 😀

haimi
25. okt 2014

@lemoni86 zatial mrcha neprisla, ale uz mam 4 dni pocit ze mi vybuchne brucho. Testujem az v pondelok, pokial to mrcha neukonci skor. A uz ti napisali mail z rf ohladom mrazacikov?

ingrid0105
25. okt 2014

@haimi no ako moja? budes testovat? krv mas kedy?

lemoni86
25. okt 2014

@haimi takze neni este svinucha... a si pisala ze si zatial stale aj napriek hormonom dostala vcas .. to je velmi velmi velmi nadejnee 🙂 🙂 drzim ti strasne silno palce.. ja by som to uz nevydrzala teda 😝

haimi
25. okt 2014

@zibi sme tu vsetci vo velkom ocakavani, ako si dopadla 😉

haimi
25. okt 2014

@ingrid0105 zatial mrcha nedosla, rano ma bolelo brucho a dala som progesteron. Tak telo asi bojuje. Testovat budem az v pondelok, ked bude dovod.

ivka3901
25. okt 2014

Ahojte baby tak robila som si ten reprofiťácky test a zdása mi,že je čiarka silnejšia 🙂 a ešte clerablue a ukázal mi + 1-2 no tie týždne mi moc nesedia aj ked v návode je že by som mala byť 3-4 týždni či?

ingrid0105
25. okt 2014

@haimi tak ti veeeeeeeeeeelice drzim palceky 🙂

ingrid0105
25. okt 2014

@ivka3901 boze babo! kasli na tyzdne hlavne ze ti ukazalo nejake, si tehotna tak sa tes 😀

lemoni86
25. okt 2014

@haimi zatial mi mail z rf nedosiel ... tiez si to stale checkujem ze kedy hmmm ...

lemoni86
25. okt 2014

@ivka3901 pocuj, to na tom teste ti zobrazuje dpo cize ty si 1-2 tyzdne dpo 🙂) nestresuj.. si tehula tes saaa 🙂🙂...

ivka3901
25. okt 2014

@lemoni86 jáj to tak vychádza inak som 14 deň po vklade vlastne 🙂 len ono to ešte stále trápi to špinenie zaťiaľ to na krámy neni tak sa potichúčku teším 🙂

lemoni86
25. okt 2014

@ivka3901 a akej farby mas to spinenie? privsetkom ale lezkaj kludne a bude to dobre ;)

lenka54321happy
25. okt 2014

Ahojte baby, preco niektore baby po KET dostanu mrchu ked stale beru progesteron a niektore az ked ho vysadia??

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre