Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

gagirl
14. júl 2015

@mimika1973 dakujem moja za povzbudenie..teraz nerozmyslam zatial nad tym kedy a co najblizsie..musim si od vsetkeho oddychnut..uvidime za par mesiacov co a ako.ci nativ alebo soft..normalne ivf uz nie..uz mi poistovna nepreplatimTato silna stimulka kvoli pgd nebola moc stastliva..:(.Ale Machac mi uz odisiel..neviem koho si zasa vybrat..Myslis mu mozem este napisat ako to skoncilo na meil?aj mam byt uprimna najvia ma zo vsetkeho stresuje moj vek..za par tyzdnov 39..a stale babo nikde.neviem to nejak vypustit z hlavy ..:(Som rada ze vas mam..ze sa mozme takto podporovat...)

gagirl
14. júl 2015

@kako23 dakujem pekne Katka..si zlata..prajem ti to iste zo srdca🙂

bergalm
14. júl 2015

Kocky tak od vcera bacujeme uz doma s Nelkou sme ok aj ja po SC fajn...Vsetkym novym detickam a maminkam zelam hlavne zdravicko a trpezlivost a jasne ze cakam kto vsetko nastupi na novy tehu vlacik

crazybabenka
14. júl 2015

tak sa hlásim ...oddýchnutá a plná energie.....rozhodli sme sa s Michalom....že nejdeme "nikam" myslím tú hematologiu......ideme to ešte raz skúsiť v septembri a uvidíme......ak by sa to nepodarilo......tak pôjdeme do tretieho pokusu cez poisťovňu.....a potom by sa to všetko "vyšetrilo" .....ja proste verím....že ten september je náš.....a podarí sa to 😀

crazybabenka
14. júl 2015

@gagirl moja....to mi je ľúto 😒

crazybabenka
14. júl 2015

@gagirl nejak nie som v obraze....kde je Macháč?

gagirl
14. júl 2015

@crazybabenka dakujem moja..Machac vraj uz nebude v Brne len v Olomouci..pisala som mu ak som zvedava co nato napise..potom dam vediet..

ina7
14. júl 2015

@speranza1 ja som čítala článok, že najviac pomôžeš bábätku keď necháš pupočník dotepať, aby mu všetko krv dotiekla. že je to vzhľadom na množstvo krvi v tom malom telíčku dosť veľa a spraví to dosť rozdiel, keď ju nebude musieť znova vytvárať. lebo tá krv patrí do jeho krvného obehu, to tam nie je navyše. tvoja doktorka neviem či to má naštudované. našla som niekde štatistiky, že tuším "až" 6 vzoriek sa použilo zo sl. banky a aj to išlo 5 do zahraničia v rámci verejného registra

@bergalm gratulujem 😀 takže Nelka 😀 veľa šťastia prajem

ina7
14. júl 2015

Kočky, nestíham vás sledovať, len takto nadiaľku držím palce. 🙂
Náš reprofiťáčik má už 4 mesiace a 8 kg a robí nám nesmiernu radosť každý jeden deň. Nevzdávajte sa a bojujte. Ja som pred dvomi rokmi nemyslela že sa niekedy dočkám dieťatka, neverila som tomu a teraz premýšľam, že kedy skúsiť súrodenca. 😉

scheflera
14. júl 2015

@lienka_1 Myslím,že to nemusím tajiť.Dr. sa škeril,že chalanisko,ked je spredu,mu tam trčí,aj z profilu,aj ked sa otočilo riťkou,to trčí.Na tom až tak nezáleží,podstatné je,že má dve rúčky,dve nôžky,výsledky a merania v poriadku 😉 A nech tam vnútri vydrží aspoň do Vianoc a nech krásne rastie. 😀

benny11
14. júl 2015

Tak baby pridavam sa mame krasneho Tomaska narodil sa v nedelu o 9.17 vazi 3040 g a meria 49 cm 😀 sice sme mali problem s papanim, ale uz ficime na mliecku

benny11
14. júl 2015

@speranza1 vsetko je ok, dakujem uz na druhy den som behala po sekcii ako lan 😀

gagirl
14. júl 2015

@benny11 blahozem k syncekovi a prajem vam vela zdravicka..)

benny11
14. júl 2015

@gagirl dakujeme pekne

sasa1983
14. júl 2015

@benny11 ahoj mamička! gratulujeme obom a všetko dobré celý život a pevné nervy najbližší čas. S.

tinka9075
14. júl 2015

@speranza1 super ešte dva týždne vydržíš a pekne v 37tt porodíš budem moc držať palce 🙂 🙂 sekciu zvládneš ja som mala ráno a poobede som už chcela vstať ale primár zakázal keď som mala tie problémy a dávali mi transfúziu,,ale na druhý deň ráno o 6 som už vstala a v pohode všetko bolelo ale dalo sa to vydržať 🙂 🙂 máme sa dobre len teraz je obdobie že len maminka aj keď varím tak sú stále pri mne tata na chvíľu a mamina celý deň 🙂 🙂 a Marko ten keď len na chvíľku odídem už plače ten je taký mamin cecok už od bábetka 😀 😀

silvia545
14. júl 2015

@gagirl ahoj Maji 😉 zatiaľ nemám nič nové,,len teraz sa cítim fakt dosť unavená,behám s mamou po doktoroch a neviem čo nás čaká ☹ ty si teraz patrila Macháčovy tuším ? ak sa nemýlim ,aj si rozmyšlala ako dalej ? 🙂

silvia545
14. júl 2015

@gagirl moja až teraz som si prečítala,že zase šťastie sadlo na niekoho iného ☹ je mi to veľmi ľúto ☹ ☹

silvia545
14. júl 2015

@evadek
@tlucka aj ja aj jááá sa chystááám na jeseň 😀 verím,že to teraz roztočíme 😀 🙂

crazybabenka
14. júl 2015

@silvia545 aj ja verím, že to bude plodná jeseň 😀

tinkatinulka
14. júl 2015

@crazybabenka kludne možeš isť za Macháčok do Olomouca..mas to aj bližšie 😉

crazybabenka
14. júl 2015

@tinkatinulka od nás ani nie 😉 ja nepatrím k Macháčovi....len na zaujalo....že kde aj ten zmizol.....dlhšie som tu nebola 😉

tinkatinulka
14. júl 2015

@crazybabenka jaaj tak..no su v poslednej dobe dake" čachre machre" v RF.. 😉

lienka_1
14. júl 2015

@benny11 Blahozelam! 🙂 Vela zdravicka obom prajem!

benny11
14. júl 2015

@lienka_1 dakujeme, uz sa nam dari ovela lepsie

benny11
14. júl 2015

@sasa1983 dakujeme

evit81
14. júl 2015

Ahojte baby, tak včera mi prišla schválená žiadosť od poisťovne na prvé ivf v Brne. Budúci týždeň idem na konzultáciu pred stimuláciou a pre lieky. ..a v augustovom cykle ideme na to 🙂) Neviete náhodou poradiť, či si môžem lieky vyzdvihnúť aj v Reprofite s tým, že mi ich vo faktúre rozpíšu, aby mi to poisťovňa preplatila? Alebo to musím vyzdvihnúť v lekárni v čr? Poraďte, je to súrne. A gratulujem všetkým novopečeným maminkám a tehulkám 🙂))

lilitela
14. júl 2015

@evit81 Lieky ti daju v RF a rozpisu na fakture.

evadek
14. júl 2015

@tlucka tak ja v imunovitale mam uplne ine skusenosti..mudr. je mila...zoberie nas vzdy plus minus 10 minut....a vysledky z kontrolnych odberov su do tyzdna...A vzdy sa s nou nasmejeme 🙂
Ma podobny humor ako moj muz🙂
Ja tiez uz rozmyslam nad Otevrelom...
A ja verim,ze pojdes s nami🙂aku davku medrolu beries???

evadek
14. júl 2015

@majinka81 no mne mudr. zakazala..ze vznikaju z toho nadory koze....Bola som tiez na dovce...ale 100-ka faktor...a cely cas dlhe sukne a tricko....a hned do tiena...s dovci som sa vratila asi este belsia ako som tam isla 😀
V auguste idete nas prvu konzultacku?..potom pis infosky...som zvedava🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre