Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

lemoni86
18. nov 2014

Caf @bambulka2015 @diska @haimi @bergalm a ostatne babulky , v nedelu co mi odoberali krv bolo hcg 27 000 🙂 no a dnesny velky utz dopadol dobre 😀 ..mimi odpovedalo 6+1 a som dnes 6+2 ..srdiecko pekne bil o a je vsetko ok...velmi sa tesim baby, hnedy vytok presiel a zajtra ma pustia domkov 🙂...

bergalm
18. nov 2014

@lemoni86 som rada,ze je vsetko o.k.drzte sa 😉

bergalm
18. nov 2014

Baby,mna zase rozbolelo brucho ako na menzes jujha co to?je to normalne?

gagirl
18. nov 2014

@lemoni86 super teda..drzte sa🙂

tixx
18. nov 2014

@gagirl ja som ti aj odpisala,ale zrejme sa to neodoslalo... Lucka vtedy mala kopiu mojej karticky,takze by bolo fajn,keby ju crazybabenka mala so sebou 🙂

benny11
18. nov 2014

@falin aj ja ďakujem 😉

tixx
18. nov 2014

@gagirl ja som zo dna na den vysadila crinone a uplne v pohode 🙂 Stelcl mi povedal, ze do konca 10tt a potom uz netreba, tak som ho posluchla a je to uplne ok 🙂
@lienka_1

ingrid0105
18. nov 2014

@lemoni86 super 😀 😵 😀

benny11
18. nov 2014

@bergalm aj mňa brucho bolí...... ☹

vernazza
18. nov 2014

@lemoni86 super sprava, len tak dalej! 🙂 a jaternicky prenechaj radsej drahemu.. 😉

freyahope
18. nov 2014

@ivetahe recept ti z Reprofitu pošlú mailom, vytlačíš si ho a v lekárni ti ho vydajú, väčšina lekární s tým nemá problém, lebo si aj tak platíš celú sumu. Ja som tak fungovala.

ivetahe
18. nov 2014

@freyahope

Dakujem za odpoved .

lemoni86
18. nov 2014

Dakujeml vam 😉 ako sa inac mate? @benny11 @bergalm @bambulka2015 bruska vas bolia hm? Tie na mrchu prejdu a ostanu len take pnutia a pichnutia kde tade, uz budete musiet teraz na noc davat nieco medzi nosky stale,vankusik a tak...vsetko taha a len sa prevalujem..@vernazza ako sa mas ty? No a po tom stvrkovom vyplachu jaternicou som uz na velkej nebola :-/ takze ma len nafukuje...mm mi dnes donesie acidko, lanove semiacka a susene slivky a figy, nech sa to uvolni uz :-/ @haimi @gagirl vy ako tehule?

bergalm
18. nov 2014

@lemoni86 no ja celkom dobre akurat ma pobolieva brucho a uz ma aj prehnalo znova!!!Ale inak fajn aj vecer je pohoda akoby som ani tehu nebola no 26.11.sono kvoli srdiecku tak som zvedava ci tam bude,teda mam aj troska strach,ze co ak nebude 😔

skaredekacatko
18. nov 2014

Draculova sedi na kramaroch?

lemoni86
18. nov 2014

To brucho..nj s tym vela nespravis... ale na to ze ta prehana...papaj babanik, cucorieky 🙂 ktory tt si vlastne? Ono mozno sa ti aj zda ze ta boli brusko ako na ms..ale to a ti v crievkach aj posuva vseliak...to tie hormony

vernazza
18. nov 2014

@lemoni86 no praveze mna brucho vobec neboli, v noci spim ako zarezana, potit sa nepotim, chute nemam, ani napinanie, stolica trosku tvrdsia, ale zvysila som si jacmen a chlorellu, takze aj to ok, som z toho normalne v strese, ze nic necitim. keby ma neboleli prsia (aj to hlavne z utrosu podla mna), tak ani neviem, ze som tehotna. jedine zachvaty hladu mavam cez den, velmi rychlo mi vytravi. a este rano neviem vstat, spala by som aspon do 12tej (lenze to som ja vzdy aj bola, v noci cula, rano hotova..). a dalsi utz az 1/12, dovtedy ma asi vykoti... 😖

lemoni86
18. nov 2014

@bergalm som ti pisala tu spravu hned ..som zabudla tebe poslat

lemoni86
18. nov 2014

@vernazza pozri, brucho ta moze boliet, nemusi.. Ale viem ze radsej chces priznaky aby si vedela ze je to ok..1.12. Nj to je este daleko :-/ to ti verim ... Ktovie kedy pojdem ja na kontrolu..musime to ale nejak prezit..stresya strach ale asi k tomu patria

ingrid0105
18. nov 2014
bergalm
18. nov 2014

@lemoni86 no ok teraz cca 5tt podla posl.menstruacie a podla tehu kalkulacky 😀

bergalm
18. nov 2014

Baby,ja idem na sono 26.11.ale to bude asi skoro budem asi 6tt+1 to tam asi este nic neuvidi 😕

michelitta
18. nov 2014

Kočky je tu niekto kto si dal spraviť predimplementačnú diagnostiku v Repre? Kolko vas to vyšlo, prípadne nemyslíte si že to ovplyvní kvalitu embrya ak sa odoberá o bunky? :-/

lemoni86
18. nov 2014

@bergalm ja som dnes 6+2 a srdiecko bilo 😉

bergalm
18. nov 2014

@lemoni86 no tak snad aj u nas bude to stastie...neviem,uvidime

dorotka66
18. nov 2014

@bambulka2015 no bambulka, ja mám pre istotu herpes pod nosom (to mávam stále) a okrem toho poriadne som sa už dlho nevyspala. to aby som prezliekala periny každý druhý deň 😠 ešte mi aj ten kotník debilne napuchol. ale zajtra idem na krv, tak som zvedavá 😉

haimi
18. nov 2014

@lemoni86 ahoj, dnes vecer som zacala krvacat dost silno 😢 som v nemocnici a bojujem. Doktor videl na sone 2 srdiecka. Jedno zodpoveda 7+1 druhe 7+2. tak verim, ze zachrania aspon jedno. Je to taky zazrak ze su dve. Vkladali mi jedno. Druhe je asi zazracne prirodzene. Doktor hovoril ze je to strasne velka nahoda. Som rada, ze u teba je vsetko ok. Mozno aj ja som mala ist ked som mala to hnede spinenie.

gagirl
18. nov 2014

@lemoni86 ahoj..ja celko dobre..brucho zato citim..raz viac inokedy menej..a prsia tiez..ale inak zatial nic..som zvedava ci pridu aj nejake nevolnosti..verim ze nie..🙂vo stvrtok mam kontrolu u mojej doktorky..ale srdiecko este urcite nebude vidiet..este bude skoro..

gagirl
18. nov 2014

@bergalm
@benny11 ahojte kocky..vam uz robili sono?

ina7
18. nov 2014

@haimi Držím palce aby to dobre dopadlo. Určite si nič nevyčítaj, že si mala prísť skôr. U nás ťa hospitalizujú tzv. "preistotu", ale keď si zistíš reálne informácie, aj tak si doktori myslia, že v takomto skorom štádiu je to jedno kde ležíš. Proste ak sa má stať, tak tomu nič nezabráni, ani pobyt v nemocnici. Čo som zisťovala, tak na západe to neriešia. Je to na prírode, buď alebo. 😒 Verím že tvoje dvojky to zvládnu. Sú jedno alebo dvojvaječné?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre