Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

niveagirl
12. jan 2015

@candour Nie moja, dobre si trafila. Myslela som na imuno 🙂

evadek
12. jan 2015

dievcata...konecne mam dobru stitku..a tym,ze dnes mam prvy den cyklu..zajra zacinam stimulovat🙂Otazocka...staci sa zajtra objednat na kontrolu k Steclovi?..a clexane mam pichat od zacatia stimulacie??

speranza1
12. jan 2015

@tinkatinulka ja som bola taka nervna..tak som sa bala... Ani si nevies predstavit... Milion zien tu pise, ze bombulkam prestali bit srdiecka.. A ja som sa toho tak velmi bala.... Aj sa budem bat... Je to normalne... Ale tak cca 2dni budem v pohodke... A potom budu tri dlhe tyzdne cakania na dalsiu poradnu 😲 😵

ingrid0105
12. jan 2015

@speranza1 viem ze ten strach tam je stale, bude cele tehotenstvo a potom uz na celý život, však ale od toho sme tu ako maminy aby sme sa strachovali a lúbili zároveň 🙂 ach musí to byť úžasný pocit, želám ti to z celého srdiečka 😵

tinkatinulka
12. jan 2015

@speranza1 moje budes sa bat do porodu a potom este cely zivot tvojích detí..ale za tie roky driny to stalo, vidis už si to chcela vzdať a šla si dalej..len vyloz labky aby sa aj ten mrchan maly stratil a neohrozoval babo..bububu žiadne take..juj som taka happy akoby som ja bola tehula, ale ty si nasa nadej pre korčule že to ide..síce to chce kopec, casu, energie, penazi ale hlavne treba vidiet ciel..a kedy mas TP?

speranza1
12. jan 2015

@ingrid0105 no poviem ti pravdu ze si ten pocit neviem naplno uzit... Po tych 8 rokoch cakania a vsetkych zakrokoch... Mi to stale pride ako nieco neuveritelne

tinkatinulka
12. jan 2015

@speranza1 a manžel videl sono? mas foto?

speranza1
12. jan 2015

@tinkatinulka takto... Ked som otehotnela ja..... Tak na milion percent otehu vsetky "nase" kocky tu z partie... Pretoze inak to ani nejde... Len ziadna z nas nevie kedy.... To naozaj nevieme,.... ( aj tak si myslim, ze otehotniete vsetky az vtedy, kecsa ten hore tak rozhodne)... A my s tym nic neurobime... Musime len cakat, skusat a verit... A je to sakris tazke 🙄

speranza1
12. jan 2015

@tinkatinulka mam a videl... Bol na makko ako gumeny medvedik 😀 😀 😀 ... A taky frajer to je inak 😀 😀 😀 a ked mi foto z utz odfoti mm tak ho tu pridam... Ok?

silvia545
12. jan 2015

@speranza1 teším sa s tebou,že je všetko v poriadku a že drobčekovia sú OK 🙂 😉

lina129
12. jan 2015

@niveagirl no mne odporucali tiez Imunovital v Ba, dr. Bergendiova, ze je najlepsia... ale tiez, ze mi povedali, ze ak ma riesia v car, tak ze chlap netreba... a potrebujes k tomu vymenny listok od gyn.?

tinkatinulka
12. jan 2015

@speranza1 sak to len kedy..no sme nedockave ale kedže sme v tomto okolotoci roky a vieme o com to je je a je to asi aj o nahode a stastí kedže liekovo pre až moc pripravene, genetiku neobabreme..ale nakopla si ma..ja to dam..a basta amoj povedal že aj dvojicky..stale sa branil..ale mne postačí jedno, na začiatok 🙂

tinkatinulka
12. jan 2015

@speranza1 no tesim už teraz...dam si motivacnu..na plochu..že cica nežer a bude babo 🙂 😀 😀 😀

silvia545
12. jan 2015

@gennara ahoj 😉 no mne prišla ms o 3 dni skôr,,tak od zajtra začínam s liekmi 😉
to jak naschvál,svinucha jedna mešká,lebo vie,že už tak ľahko nepríde 😀 😀

speranza1
12. jan 2015

@tinkatinulka no to ja som stale vravela... Ze staci aj jedno zdrave.... Ale teraz ked budu dve... No sice si to este dobre beuvedomujem..... Ale viem, ze ich milujem a urobim pre ne vsetko na svete

speranza1
12. jan 2015

@tinkatinulka 😀 😀 😀 ... Papat mozes vsetko... Ziadne hlupe stresovacie diety!!!

tinkatinulka
12. jan 2015

@speranza1 ja a dieta? haha..no jasne len zdravo žiť alebo zdravšie, len popri pmojej praci sa to tažko kombinuje..

niveagirl
12. jan 2015

@lina129 V Imunovital mi povedali, že netreba výmenný lístok, nakoľko je to súkromná klinika. Ale v Nitre vraj potrebuješ. Žena môže mať výmenný od gynekológa, albo od imunológa a muž od obvodného alebo od urológa.

speranza1
12. jan 2015

@silvia545 ty od zajtra stimulujes?????

gennara
12. jan 2015

@silvia545 :D asi tak, ale ja si pockam, aj ked trpezlivost nezvykne byt mojou silnou strankou. Drzim silno palce, nech to dobre dopadne 🙂

haimi
12. jan 2015

@speranza1 super, ze vsetko dobre dopadlo 🙂 🙂 to morfo sono je ze vraj najlepsie robit v 12tt, cize do 11+6, tak sa objednaj co najskor 😉 ja som mala z 12tt uz aj 3d fotky.

lina129
12. jan 2015

@niveagirl aha, dakujem 🙂 a objednala si sa v Ba alebo v Nitre? ja sa tam chcem objednat bez vymenneho listka, takze mi to v Ba vyhovuje 😉 nevies kolko to stoji, kedze je to sukromna klinika?

renitr
12. jan 2015

@tlucka a tie protilatky robia na imunologii alebo na genetike? Ja som z toho uz fakt cvok 😉

speranza1
12. jan 2015

@haimi waw ... Ok tak si to vypocitam a potom skusim kuknut tu jeho stranku.. Len mi napiste aka je to stranka a tak

tlucka
12. jan 2015

@renitr Na imunológii 😉

niveagirl
12. jan 2015

@lina129 ja som sa objednala do Nitry. V Ba sa tusim plati 50 eur ale radsej sa spytaj jed sa tam budes objednavat.

silvia545
12. jan 2015

@speranza1 áno od zajtra,už som mohla stimulovať koncom decembra,len Inofolic mi rozhádzal cyklus,tak som musela počkať na daľšiu ms 😉 už som mohla mať aj po OPU 😀 zatiaľ mám len clostil,neviem,či mi dá ešte niečo,uvidíme podľa uz 😉

silvia545
12. jan 2015

@gennara dakujem a nápodobne 😉 ved budem od teba len o pár dní tehu 😀

speranza1
12. jan 2015

@silvia545 budem ti drzat velmi palce... Viem, ze uz toho mas za sebou dost...

speranza1
12. jan 2015

Takze uz som si to nasla... Toho docenta Tomasa... Jeho ambulancia sa vola Tomgyn, ze????? Treba tam volat? Alebo napisat email? Alebo staci sa objednat cez stranku?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre