Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

ria191
28. jan 2015

@ingrid0105 zase som za blondínu ja som tvoj príspevok prečítala z rýchlika 😀 😀 😀 . Ja neviem musím to prebrať so Štelclom vždy mi na trojvrstvovú a 12mm hovoril luxusná ale ako vidím nie vždy to môže byť plus ale ja nemám polypóznu lebo som bola na hsk. Bude dobre keď obe vyskúšame pipelle a potom porovnáme výsledky 😝 😝 😝

ria191
28. jan 2015

@lienka_1 ale ja tečiem z Kouďasa a keď vidím, že sa všetky deti podobajú na Marčelina, tak veru neviem, či s tebou nevymením 😀 😀 😀

ria191
28. jan 2015

@lienka_1 takže ja som v prdelke keďže sa mi to nepodarilo ešte ani raz či čo ??? je to za teóriu ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

ria191
28. jan 2015

@lienka_1 a čo si spravila s klientami keďže tu fičíš na koňovi a zabávaš ma hm?

tinkatinulka
28. jan 2015

@lienka_1 u mna sa mu to do tohto stadia podarilo už 2x, a vždy velky oprimista a ked mu napisem ako sme skoncili tak povie jooo je to v embryju..tak nejak stracam vieru

ingrid0105
28. jan 2015

@ria191 ani ja ju nemam polypoznu ale 12mm je hranicna hodnota podla toho co tu baby pisu preto zvazujem odlozit vklad a ist az na ket. Napisem marcelovi co odpovie. Od dalsej ms stimulujem clostilom. Hlavne ze riesim vklad a ani neviem ci bude co vkladat he 🙂

tinkatinulka
28. jan 2015

@ria191 haha odfotim ti ten pohlad a budes sa smiat až padnež zo stoličky, len on nejak mi nechce robit vklad tak možno ked to 1x naplanujeme aby tam bol tak to bude super..Marcelino ma vzdy doluje ako vie le na vklady sa vystriedala cela klinika okrem jeho velicenstva

ria191
28. jan 2015

@ingrid0105 "úďo" to je normálni ja už som aj u Doc. v B.B. rodila 😀 😀 😀 to sme skrátka my riešime veci veľmo dopredu 😀 😀 😀 aby nás náhodou niečo neprekvapilo on je už zvyknutý asi na všetko 😀 😀 😀

tinkatinulka
28. jan 2015

@ria191 mne bolo už na druhy den z tych liekov na grc a aj teraz som daka KO ale sak dako bude, nooo to mam zato že som v lete nazbierala asi 500 dubákov..

ria191
28. jan 2015

@tinkatinulka tak to máš super aspoň máš zmenu a nemusíš čumáčkovať stále na toho istého. Ja by som prijala Marčelina na vklad a Koudyho aby ma držal za ruku 😀 😀 😀 a budem na 100% spokojná

lienka_1
28. jan 2015

@ria191 Mna mladas ignoruje 😝 som mu nesympaticka. Si ja uz necham fesaka. Ake mozno Nely vymeni 😀

franzziska
28. jan 2015

@evadek a ako sa citis?

lienka_1
28. jan 2015

@ria191 Teoria sa vztahuje na stare zeny. Mladice este maju cas otehu. Nic sa neboj lasko, len pekne vyzen z tela boreliu a si vedla na sedasle medxi spercou a tinkou 😉

ria191
28. jan 2015

@tinkatinulka ty dubáky a ja orechy my sme ale dvojka môžme ísť na trh predávať 😀 😀 😀 ešte aj borelku schytáme kurňa keby sa iný ciciak na mne prichytil 😀 😀 😀 teda lepšie dvaja 😝 😝 😝

lienka_1
28. jan 2015

@ria191 skolila ich chripka a ja mam volne okno....ani nevies ako mi dobre padlo, ze ochoreli 😀 😀 ...som hnusna, ja viem.

lienka_1
28. jan 2015

@ria191 No! A ruch za dverami, idem makat 😝

tinkatinulka
28. jan 2015

@ria191 noooo až neuveritelne ako sa naše osudy prelínajú, keby bývame bližšie tak neviem neviem..no ja idem na rep.imuno skonzultovat 26.02. plus testy na boreliu a som hotovááá na tehu 🙂

tinkatinulka
28. jan 2015

@ria191 juj ty si narocna že Koudak za ruku, mne stačí aj upratovačka keby mi vložila zdrave embryjko , ja už to vynosím..hrst liekov rano hrst vecer a parada.Inak Beriem D3 od Swansonu a to je ina sila, ble..hadam už vyskocia hodnoty.

evadek
28. jan 2015

@franzziska najlepsie za posledne dni..nic ma neboli..nic mi nie je...🙂
Ty?

skaredekacatko
28. jan 2015

@tinkatinulka tak to sme dve hotove. Mne uz aj zuby sa poriesili. Tak mozem byt tehotna. Si stale vravim ze to tak chcel aby som sa potom z malym nemusela stresovat . Este som aj zivnost minuly rok zrusila tak uz fakt vsetko oka

ria191
28. jan 2015

@tinkatinulka preto nechodím na koňa lebo sa bojím čo tu zase vypluješ a ja sa ako sopel potiahnem za tebou 😝 😝 😝 😕 😕 😕 len to tehotenstvo sa z teba na mňa nechce nalepiť. Inak tinča ja keď vidím tie dátumy tak mi je zle už sme sa mali predsa gúľať a my paničky musíme čakať do apríla a to už bude fúriková sezóna a to som si sľúbila že ani mihalnicou nepohnem 😔 😔 😔

tinkatinulka
28. jan 2015

@skaredekacatko aj ja som poriesila pracu inak, už nie som SZCO..

tinkatinulka
28. jan 2015

@ria191 no furikova sezona ale ja som si skleník objednala..vies co to bude kukat na to z hojdacky a nepohnut ani prstom ked budem tehula,normalne stres budem mať..

skaredekacatko
28. jan 2015

@tinkatinulka takto je to lepsie zivnost je len ostara.

tinkatinulka
28. jan 2015

@skaredekacatko to hej ja som stale riesila že materska a neviem co ale na toto sa na seba spolahnut nemozem

ria191
28. jan 2015

@tinkatinulka no čo svokruša porobí a ty budeš iba dirigovať a hladkať pimpelo sladký život 😀 😀 😀

franzziska
28. jan 2015

@evadek ja vselico pocitujem...tak kazda to asi preziva inak

skaredekacatko
28. jan 2015

@tinkatinulka ako aj ja uctovnicke vysvetlovat no des. Tak uz to neriesim som povedala nieak bude bolo muz sa o nas bude musiet postarat.

tinkatinulka
28. jan 2015

@ria191 jasne svokra mi len cestu do hrobu chysta..kurna zima je sa nudi tak je to des..ale s úúsmevom

evadek
28. jan 2015

baby vy ste nemali po transfere v kuse pocit mokra?...je to asi normalne, vsak?🙂..moj prvyyyy transfer🙂..dufam,ze posledny...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre