Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

haimi
4. feb 2015

@evadek aj ja som sa tak citila, ruku by som dala za to, ze to nevyslo. Kym si nedostala mrchu, stale je sanca 😉 kolky den si po vklade?

haimi
4. feb 2015

@ingrid0105 to kde vidis? 🙂 mne to prislo do schranky

evadek
4. feb 2015

@haimi dnes 7- den...zajtra pozajtra je cas na menzes...ale vraj ked beriem progesteron..ako utroc, crinone...tak dostat nemusim a ani tehu nemusim byt..
Jaaaaj..sa citim ,ze menzes pride kazdu chvilu..uplne tak ako kazdy mesiac....

haimi
4. feb 2015

@evadek mne aj s progesteronom prisiel ako hodiny. Este netestuj, este je skoro, pockaj tak 2 dni. Ja som testovala na 10 den a dost silna ciarka. Ale mozno to bolo aj dvojkami.

evadek
4. feb 2015

@haimi to je dvojkami.🙂..tak uvidim...do piatku si dam cas....a testnem v piatok rano...9 den...

haimi
4. feb 2015

@franzziska ked mi vkladali 5 dnovu blasto, tak mi kazali testovat az na 12 den. Raz mi prisla mrcha skor, ako bol cas a druhy som testovala na 10 den, ale bola to HB, cize predsa su to min. 2 dni vo vyvoji viac, ako 7-8 bunkac

haimi
4. feb 2015

@silvia545 drzim palce v dalsom boji. Zajtra bude testik snad silnejsi 😉

diska
4. feb 2015

@evadek testla som ako mi kazal Marcel na 12 den,naozaj odporucam netestovat skor,objavi sa duch z ktoreho nieco moze byt nemusi alebo podobne haluze 😀 presla som ti takym testovanim a ono to naozaj nieje dobre aj ked chapem ,ze vydrzat je tazke.

evadek
4. feb 2015

@diska ach..neviem ci to dam🙂

diska
4. feb 2015

@roberta31 ahoj,tak som doma z hemato,doktorka ma nastastie premna pochopenie,sme sa porozpravali,a dohodli sa ze teda ostane aj anopyrin ale v pondelok zas krv ako reagujem,ci to nieje az privela,fraxik mi musi zvysit,ze som neni v tom profilaktickom pasme,a mam fibrinogen 6 a trombocyty su ok a tie poukazuju ako su natom dostciky,preto chcela anopyrin vysadit.
Ja som sa radila aj v RF a oni sa prikanaju v pripade lepivych k tomu anopyrinu do 30tt.Viac info nemam 😉

diska
4. feb 2015

@evadek 😀 😀 😀 ak ta to upokoji testuj,mna to stresovalo.Ja som dokonca uz posledne IVFka ked som sla na krv nechcela aby mi vysledok telefonovali ale poslali email,som mala take stresy,ze som nezvladala telefonat.

evadek
4. feb 2015

@diska no ja na jednej strane sa bojim..na druhej musiiim piatok..normalne schizofrenik😀

diska
4. feb 2015

@evadek to sme tu v tomto pripade vsetky 😉

ingrid0105
4. feb 2015

@silvia545 no skusaj moja, urcite bude silniet, velmi drzim palce 🙂

ingrid0105
4. feb 2015

@haimi mas to pekne zobrazene ked pises prispevok 🙂

evadek
4. feb 2015

@diska och..ale tie bolesti silnu riadne..mam poit,ze nebudem musiet testovat:(

speranza1
4. feb 2015

@silvia545 jaaaj a tebe vkladali 7 bunkaca????? Tak to je skorooooo na testovanieee.... Este vyckaj 😉

silvia545
4. feb 2015

@speranza1 áno moja 7 bunkáča na 3 deň 😉 ešte počkám,hádam do zajtra 😀 kúpila som si test Woman secret baby iný nemali,tak neviem aký je 😉

silvia545
4. feb 2015

@ingrid0105 no,že skúšaj 😀 😀 už som asi doskúšala,,tuším budeš skôr tehu ako ja 🙂 😉 ale ja ťa dobehnem 😀 😀

speranza1
4. feb 2015

@silvia545 aj zajtra je skoro drahusik... Skus este neskor... Ale ak by si testovala skor, tak daj hned vediet vysledok 😵

silvia545
4. feb 2015

@haimi dakujem,no dúfam,že to nebola halucinácia,,inak už som mala 2x biochem.,vždy som tam mala slabé čiarky a potom nič 😒 a 1x sa podarilo 🙂

silvia545
4. feb 2015

@speranza1 skúsim,ak mi nepríde ms ani zajtra,tak skúsim na 12 deň 🙂 dnes som 10 deň 😉

silvia545
4. feb 2015

@diska tak potom máme rovnakých chlapov 😀 😀 mm mi hovorí,načo to teraz aj čítaš,potom si nervozna a len stresuješ 😀

silvia545
4. feb 2015

@franzziska áno bol 1 kvality 🙂 😉

silvia545
4. feb 2015

@evadek zlatko nestresuj sa 😀 potom to prechádza na mňa a stresujem aj za teba,,budem ti sííílno držať palce 😉

evadek
4. feb 2015

@silvia545 dakujeeeem...len ja uz som takaa ubolenaaa...neverim,ze nedostanem....
idem pracovat...skusim nestresovat😀

silvia545
4. feb 2015

@evadek ved aj mňa moja,kríže pobolievajú,podbruško,vaječník 😒

ingrid0105
4. feb 2015

@silvia545 aalle, nebudem, najbližšie ocikaš, vybehnú dve kolajnice a budeš vybavená 😀

lenka54321happy
4. feb 2015

@speranza1
Presne aj ja mala silnejsie ciarky poobede vzdy 😉

silvia545
4. feb 2015

@ingrid0105 júúj moja,keby si tak mala pravdu 🙂 😉 ťa dám vyhlásiť potom za svätú 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre