Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

haimi
15. feb 2015

@speranza1 praveze ziadny nevideli. Jedine, ze by mi pri tom krvacani cely vysiel a ked som prisla do nemocky, tak uz nic nevideli?? Neviem.. Davali mi prve 2 dni infuzky dicynone, potom dalsie 2 tyzdne jednu tabletku dicynone a ked som zacala viac spinit na hnedo, tak mi davali 3 dni injekcie do zadku. Ale to bol asi tiez dicynone. A okrem toho nic, kedze som mala svoj crinone

speranza1
15. feb 2015

@haimi nemala si ani ascorutin a ani duphaston?

haimi
15. feb 2015

@speranza1 nie, na ten ascurotin som sa pytala priamo primara a povedal mi, ze dicynone je ovela lepsi na zastavenie krvacanie. Duphaston, alebo utros mi chceli dat, ale ja som im povedala ze beriem crinone. Pisala som aj Marcelovi a on mi napisal, ze crinone ktory beriem uplne staci a netreba iny progesteron. Tak som nic ine nebrala. A ty si uz utros/crinone , ktory ti predpisali v brne vysadila, ked ti dali duphaston? Ten je slabsi ako utros, alebo crinone. Ale zase ked krvacas, asi nie je najlepsie ich zavadzat vaginalne.

ludinka
16. feb 2015

@haimi gratulujem k uzasnej sprave 🙂 baby su super aj ja by som brala, sranda my cakame chalana a my sme prave mali same divecenske mena vybrate, s chalanským problem 😀
ale mas pravdu hlavne ze su ok 🙂

tinkatinulka
16. feb 2015

dobre ránko kočky vidiim že sa konečne dočkáme aj reprofitáčiek dvojiciek/aj ked už dávno kočky určite pamataju na zeinu..@haimi ešteže ste Ketkom vkladali len jedno..gratulujem, moj sen

crazybabenka
16. feb 2015

tak s nášho KET v apríli nebude asi nič......cyklus sa "ustálil" na 29 dní.....takže to vychádza na veľkonočnú nedeľu resp. pondelok......ja so prisám vačku odložím až na ten jún ako "poradili" veštice 😝

diska
16. feb 2015

@haimi ahoj,tak gratulka budes mat paradnice 😀 hlavne je ,zee je vsetko ok 😉

tinkatinulka
16. feb 2015

@crazybabenka kludne to odlož, ja som mala už jeden pokus cez velku noc a bolo to o hubu pretože som nic nemohla/nechcela a nic som z toho nemala, hlavne cesty boli desne plne

crazybabenka
16. feb 2015

@tinkatinulka a ony robia cez veľkú noc? 😀

bobulka109
16. feb 2015

ahojte, chcela by som sa opytat ako to cele prebieha v Reprofite, mam 30 rokov, za sebou 1 iui, 1 ivf, 3 ket, rozmyslam prave nad klinikou v brne, co sa tyka vyšetrení akceptujú ajvýsledky z iných pracovisk, alebo napr. hormonalny profil musi byt realizovaný u nich apod.? Neviete ako je to s poisťovňou, ak mam ešte 2 pokusy nevyčerpané, je možné čiastočné preplatenie zo strany zdravotnej poisťovne, aj keď je to v čechách? Dakujem

nelly3
16. feb 2015

@bobulka109
ahoj, akceptuju ti vysledky aj u tvojho gyn. co mas robene, ak mas vseobecnu zdr. poistovnu tak da sa aj ist cez nu, zial ostatne zdravotne poistovne ti zamietnu ziadost 😠

tinkatinulka
16. feb 2015

@crazybabenka jasneee stale, a bol tam natresk

haimi
16. feb 2015

@ludinka @tinkatinulka @diska dakujem kocky. Ked vam zostali nejake pekne dievcenske mena v zalohe, tak sup sem s nimi, lebo som zufala 😀

ria191
16. feb 2015

@speranza1 ajjajaaaaaj srdco moje ty si toho ale musíš "od...ť" ale ty si moje silné východniarske zlatíčko viem, že to zvládneš a potom bude kuca paca 😝 😝 😝 😝 😝 😀 😀 😀 . Moje posledné srdiečko pre teba a bobáčiky 😀 😀 😀 . Drž sa mojenko škoda, že tu nemôžem byť častejšie veľká preveľká škoda

ria191
16. feb 2015

@haimi gratulujem k dievčatkám. Konečne baby z RF už som sa bála, že iba chlapcov vedia 😀 😀 😀

tlucka
16. feb 2015

@haimi Gratulujem k dievčatkám. Ja už mám toľko mien vybratých, že by som musela mať aspoň 10 detí 🙂 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Mne sa osobne páči, keď sa meno hodí k priezvisku (nie ako napr. Scarlet Jenifer Jánošíková). Proste nedávať k typicky slovenským priezviskám cudzojazyčné mená. A ešte sa mi páčia rovnaké iniciály mena a priezviska. U mňa sú top dievčenské mená Nataša, Diana, Soňa, Lucia, Sabína, Simona, Tamara, Tatiana, Tia, Tajana. Z chlapčenských sa mi páči Tomáš a Tadeáš.

haimi
16. feb 2015

@tlucka dakujem, zdielam s tebou tento nazor. Volam sa Novakova, tak urcite to nebude Jessica Novakova, chudatko dieta 😀

haimi
16. feb 2015

@ria191 dakujem, v rf vedia vsetko 😀

ludinka
16. feb 2015

@haimi my mame strasne dlhe priezvisko takze sme chceli pred dievca kratke meno napr. jana, ema, lenka atd.....

diska
16. feb 2015

@haimi neporadim ,ja mam len jedno jedine vybrate a aj to chlapcenske 😀

ingrid0105
16. feb 2015

@evadek no ako moja?

evadek
16. feb 2015

@ingrid0105 tak momentalne mam cez 10 000 jednotiek..zajtra - 20 den mam ist na sono..uz nech sa ta neplecha ukaze🙂 ...lebo matka zinfarktuje🙂

ingrid0105
16. feb 2015

@evadek ze neplecha, to raz tvojmu dietatku pozalujem 🙂

gabika_83
16. feb 2015

Ahojte baby, vedeli by ste mi poradit? Ked som MS dostala vcera o jedenastej vecer, bol 1.den cyklu vcera alebo mam pocitat az od dnes? Boli sme v RF na prvu konzultaciu kvoli IVF, u Dr. Stelcla, ale povedal ze nam odporuca najprv par mesiacov skusit s clostilbegytom a pregnylom, a IVF az v pripade neuspechu. Zacinam akurat prvy cyklus s clostilom, len neviem ako to teraz pocitat. Dakujeeeeem!

tlucka
16. feb 2015

@gabika_83 Až dnes je 1DC.

evadek
16. feb 2015

@ingrid0105 😀 ok..zacnem si davat pozor...lebo sa bude bat ukazat este viac😀

silvia545
16. feb 2015

@evadek supeer moja 😉 ten malý nezbedník alebo nezbedníci ťa ,ale napínajú 😀

ina7
16. feb 2015

@haimi My kebyže máme dvojky dievčatká, tak by sme mali "Veroniku a Valentínu" copyright 😀

zibi
16. feb 2015

@evadek moja si uz jasna 😵 😵 a test silnie

santeema
16. feb 2015

@haimi ja by som si dala anabelku a Izabelku🙂, alebo leu a dianku🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre