Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

speranza1
27. feb 2015

@santeema juuuuuuj kiezby..... 😵 😵 😵 ...a ty sa mas ako? Ako postupujes?

tinka9075
27. feb 2015

@speranza1 tak ty musíš kúpit iný 🙂 🙂 ale
@haimi písala že majú dom tak jej by kočík vyhovoval 😉 😉

santeema
27. feb 2015

@diska inak co sa tyka kocika najvacsie vanicky ma znacka peg perego, ja som s nou velmi spokojna a je aj lahucka na skladanie a vkladanie do auta

speranza1
27. feb 2015

@tinka9075 skoda...lebo ten tvoj sa mi fakt pozdaval....a inak ako sa mas konkretne ty?

diska
27. feb 2015

@santeema na tie som pozerala ale mne pridu take nestabilne ,mozno sa mi to len zda,mas taky co je len na jednom klbe vanicka?

speranza1
27. feb 2015

@melisska juuj maly/velky modroocko....rozkosny je... A tebe sa ako dari?

santeema
27. feb 2015

@diska vies co, segra ho mala pri 2 detoch, ale nie tu 3 kolku, ale 4 kolesovy a neda nan dopustit. ja pri malom tiez mam a som velmi spokojna. ael ja mam ten starsi typ caravel 22 a ten je super.

tinka9075
27. feb 2015

@speranza1 ja som s ním bola spokojná len bol dosť ťažký ale naštastie som ho nemusela stále rozkladať ale zase vaničky aj športové časti sa tam naklikávali tak som bola spokojná 🙂 🙂 teraz mám easywolker a ten je super ovláda sa lahúčko 😉 😉 ja sa mám celkom dobre síce teraz bojujem z chrípkou ale zvládam musím 🙂 🙂

speranza1
27. feb 2015

@tinka9075 takze uz aj ty mas chripku....ach moja...a mas aj teploty?

tinka9075
27. feb 2015

@speranza1 no aj mna chytila horúčky už povolili tak už som ok 🙂 🙂

speranza1
27. feb 2015

@tinka9075 tak ti prajem skore uzdravenie mojko... 🙂

santeema
27. feb 2015

@speranza1 🙂..neboj, ani nevies ako a bude tu 35 tt. ja postupujem zatial fain, idem do 23tt, genetika ok, len som mala na 20 tt morfo sone u dr.grochala nejaku predsienovu nepravidelnost na srdiecku, ale to sa ze vraj upravi. tak dufam. sme teraz trosku chory aj s krpcom doma, asi chripka, ale musim brat antibiotika, co uz. snazila som sa vydrzat aj bez nich, ale zvysovala sa mi teplota, bolele ma cely clovek a nic som nevladala, tak uz druhy den mam lieky a zlepsuje sa to nastastie. to sa nezda, ja takmer nebyvam chora, ale ked mas doma 1 a pol rocneho krpca a ochoriete obaja, plus tie nie najlepsie noci od narodenia, tak je to na imunitny system riadna zaberacka. uz som 2 krat chora za 2 mesiace.ale ked nie je horsie da sa to zmaknut. a to my pomaha priatel uplne ze najviac.

tinka9075
27. feb 2015

@speranza1 Ďakujem boli sme chorý všetci komplet 😖 😖

speranza1
27. feb 2015

@santeema juuj takze aj ty si chora???...jaaaj to je mi luto... Ja idem v pondelok na tie triple testy....som zvedava ako dopadnem ja... Nevies ako dlho sa caka na vysledky?

speranza1
27. feb 2015

@tinka9075 tak vela zdravicka prajem......

tinka9075
27. feb 2015

@speranza1 ďakujem 🙂 🙂

zabka1124
27. feb 2015

@speranza1 super, ze ste uz doma; )! Uhaa krcok ukážkový🙂! ! držte sa a oddychujte;)

Inak babyy, , poviem vam, ze tie co mate alebo čakáte dvojičky, tak mate 1razom hned 2 deticky! Boze viete ako ja tazko prežívam toto 2tehu? Stale sa bojím, ci vydrzime a dokedy. 1tehu bolo omnoho jednoduchšie, nie ako toto!!! Este nech vydrzime aspon do 35tt, , potom uz budem spokojnaaa:!

silvia545
27. feb 2015

@speranza1 som veľmi rada,že ste v poriadku a hlavne už domka 😉 budeš kludnejšia ,ved predsa doma je len doma 😉 teším sa s tebou a budem držať palce až do konca ,, šťastného 🙂

speranza1
27. feb 2015

@zabka1124 ahojky...a mas aj nejake tazkosti???

silvia545
27. feb 2015

@ingrid0105 no mojááá,ty si dobrá kvočka 😀 😀 super,teším sa,,všetko ti teda vychádza 😉

ingrid0105
27. feb 2015

@silvia545 dakujem aj my sa tesime yasa sme o krok vpred 🙂 som zvedava kolko bude vajok v nedelu 😉

diska
27. feb 2015

@ingrid0105 drzim aj nadalej prsty,zatial to ide pekne 🙂

ingrid0105
27. feb 2015

@andy175 no ako si dopadla dnes?

ingrid0105
27. feb 2015

@diska dakujem velmi 🙂

speranza1
27. feb 2015

@ingrid0105 kraaaasne foliky mas tfuj tfuj tfuj....

diska
27. feb 2015

baby mam otazku,mozno smiesnu 🙂 nikedy mi ide z bradaviek taka akoby vodicka,nieje toho vela ale objavia sa tam take kvapocky,to ma tak byt? 😕

ingrid0105
27. feb 2015

@speranza1 dakujem moja aj ja som rada ze si domenka a citim to tak ze sa ti ulavilo a tiez si stastna a v pohode 🙂

ingrid0105
27. feb 2015

@diska ano to je normalne, mliecne zlazy sa pripravuju 😉

speranza1
27. feb 2015

@diska ano...je to absolutne normalne a v poriadku 😉

melisska
27. feb 2015

@speranza1 ďakujem za opytanie... Mne celkom dobre, viac pošta, večer napíšem

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre