Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

dafy
22. apr 2015

@mimika1973 mame tam este jednu pipetu a v nej 2 embrya 😀 takze ked sa pekne rozmrazia tak obe dame 🙂 a vy? Po dalsie nejdete?

ivka3901
22. apr 2015

@mircalla vieš já mám za sebouu už 6IVF a prsia ma boleli zakaždým,ked brala utroš aj crinone gel a tehu som nebola tod moja skúsenosť a či si ju zoberieš alebo nie to je tvoja vec 😒

lemoni86
22. apr 2015

@haimi volala som tam mam klopat nemusim cakat, ma vezme...chvalabohu a kebyze neordinuje tak do nemocky idem hned .
tak ja sa ozvem snad za hodku.. drzte palce 😝

mircalla
22. apr 2015

@ivka3901 Dakujem za info...ja ich mam za sebou 7...a z liekov ma prsia neboleli nikdy

haimi
22. apr 2015

@lemoni86 jasne ze drzime. Nech vsetko dobre dopadne

ivka3901
22. apr 2015

@mircalla tak sme každý asi iná :-I inak to nevidím

diska
22. apr 2015

@ivka3901
@mircalla baby ja mam za sebou tiez 7IVF a pri kazdom ma bolelo aj brusko a aj prsia,tiez sa priklanam k nazoru ze to bolo z progesteronu,kazde ivf som sa citila rovnako a len jedno bolo uspesne,takze u mna priznaky nefungovali.

diska
22. apr 2015

@lemoni86 ahoj moja,myslim na teba a drzim palce aby to nic nebolo a aj keby bolo tak uz mas aj tak pekny tyzden a urcite sa o teba postaraju .

ivka3901
22. apr 2015

@diska nebudem sa vyjadrovať,aby si to zas niekto zle nevysvetlil 😒

mircalla
22. apr 2015

@diska u mna to bolo tak, ze ked som mala missed, tak som dalej brala lieky, ale prsia ma prestali boliet
ale vsak uvidim v pondelok, mozno z toho nic nebude

ivka3901
22. apr 2015

Ahojte baby nebudem sem už prispievať bždem vás len čítať 😒 každej spolubojovníčke prajem krásne // čiarky na tehu teste 🙂

diska
22. apr 2015

@mircalla no ono sa to neda podla mna naozaj neako podla toho orientovat a kazda sme ina a aj potom v tehu prsia raz bolia a raz nie,takze sa netreba urcite koli tomu stresovat a ty uz mas potvdene,ze si tehulka tak uz to bude len pekne pokracovat. 🙂

lemoni86
22. apr 2015

@haimi @diska @ladyblcha @mircalla

baby dakujem ze ste drzali palce 🙂 dr ma pozrela poriadne, vravela ze mam presiaknuty krcok, tusim ze @diska ty si toto mala nie?proste vravela, ze ono sa to postupne pripravuje, ze moze to kludne uz teraz zacinat a nemusi to nic znamenat. mam ho totiz uplne uzavrety. a ten vytok ze to sa tiez moze stat, proste nemusime si to ani vsimnut, co je pravda, lebo ja som si to vsimla len nahodou v tej mise..pre istotu mi vzala stery tak v pondelok budem vediet vysledky. keby sa to opakovalo aj tie bolesti co mam tak do nemocnice ist hned. fuu, ale som si vydychla 😝

diska
22. apr 2015

@lemoni86 ,ano ja mam presiaknuty krcok uz dlho a aj je taky kratsi 2cm .

lemoni86
22. apr 2015

@diska ale neskracuje sa ti stale viac nie? ci nevies?

diska
22. apr 2015

@lemoni86 skratil sa z 2,5 na 2 ale tak ,ze niekto ma aj cele tehu len 2 ,mne aj doktorka a aj doktor co k nim chodim,kazu len lezat, a nastresovat sa,ze mam mat pianko rezim ,ten doktor co k nemu chodim to bude moj porodnik chodim uz k nemu takto popredu aby sa zzil s mojimi diagnozami 😀

silvia545
22. apr 2015

@haimi dakujem 😉 nevedela som si to vysvetliť 😖 aj by som testla,ale odolávam,mám fakt strach zo sklamania ☹
pozerám,že už si 30 tt,ale ti to ubieha,čo asi tebe v nemocnici sa zdá strašne dlho,,ešte pár týždňov a budeš držať svoje princezničky v náručí 😵 😵

silvia545
22. apr 2015

@mircalla jééjha moja,nestresuj sa ešte viac,dosť čo v robote máš stres 😉 😀 nemáš sa čoho báť tehulka,na pondelok držím moc moooc palce 🙂

silvia545
22. apr 2015

@lemoni86 držím silno palce,aby ste vydržali s dieťatkom čo najdlhšie 2v1 😵 🙂

mircalla
22. apr 2015

@silvia545 dakujem si zlata🙂

haimi
22. apr 2015

@lemoni86 no vidis, super. Aspon si teraz v klude 😉

lemoni86
22. apr 2015

baby dakujem este raz 🙂 uz som pokojna 🙂 rano som sa az klepala ze sa maly narodi skor..
zelam este vsetkym babam pohodove tehulkovanie a cakatelkam no stres a krasne // 🙂

bergalm
22. apr 2015

@dafy no verim aj ja nevieme co cakame,lebo nechceme chceme sa nechat prekvapit 😉 i ked ja mam tucha,ze to je chlapec tak uvidime...

dorotka66
22. apr 2015

@haimi píše sa, že po 36 tt. (ale niekde píšu že 34 tt) , ale ak by si šla skôr tak ti lekári pichnú injekciu, aby urýchlili vývoj pľúc dieťaťa pichnú ti injekciu. to je veľmi dôležité. 😉 ale neboj, na to ani nemysli, žeby to bolo skôr!

silvik1
22. apr 2015

ahojte žienky. Dávali ste si niektorá previezť embryjká z BA do Brna ? ak áno ako dlho to celé trvalo ? ja som dnes podpísala žiadosť, tak dúfam, že do júna už budú tam 😉

zabka1124
22. apr 2015

@haimi v 34tt. Ale mali by ti daj aj skor injekcie na vyvin plucok. Ja som dostala teraz cez vikend-preistotuv 33+1 a 33+2tt.Dovod-moj MAtusko bol narodeny v 35+5, tak nechcu riskovat.

ingrid0105
22. apr 2015

Ja som si davala previezt ale nema to zmysel lebo na sk mrazia aj nekvalitne embrya a prvojadra. Dolezity je aj postup uzivania liekov pred vkladom ale ak su zle embrya nic ti nepomoze. Ja som bola v gynfive a po osobnej skusenosti by som to nerobila

ingrid0105
22. apr 2015

@silvik1 citaj vyssie

ingrid0105
22. apr 2015

@haimi hura uz ste sa dokotulali do 30tt....super...len tak dalej 🙂

haimi
22. apr 2015

@ingrid0105 normalne som stastna, ale teraz mi to je zase malo. Co by som za to dala v tom 23tt. Este aspon 5 tyzdnov, ze budem mat ukonceny 34tt a budem vysmiata. Ale uz naberam odvahu zacat vyberat oblecko, lebo este nemam ani kus. To uz snad mozem 😉 a ty ako v novej robote?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre