Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

speranza1
29. apr 2015

@tlucka 😀 som.....

sona_fit
29. apr 2015

@lienka_1 Určite zvládnete aj zvyšok, veď Ty si silná žena 😉 Toľko rokov snaženia a s tým spojených prekážok, tak deväť mesiacov je malina 😉 Ale nie, úplne T chápem, aj mam predtým obrovský rešpekt ale bude dobre, neboj 🙂 Veeeelmi sa teším, užite si to s mm 🙂

lenka54321happy
29. apr 2015

@haimi
@bergalm
Ako sa Vam dari baby?
Jooooj uz sa nam to blizi.....pomaly ale isto!!!! 😘

sarasota
29. apr 2015

@lienka_1 aj tvojmu manzelovi nakakala ovecka do ociek ako Matejkovi ma tmavo hnede 😀.On je na spapanie pred chvilkou som sa ho opytala ci ide spinkat uz bol v pyzamku a on sikovnicek si vstal a odkracal do detskej a uz aj spinka .Doprajem ti huncuta 😉

ingrid0105
29. apr 2015

@lienka_1 jeeeeeeej ty si tehulka 🙂 ktore je to IVF? ak sa n chviku prestanes tesit, napises mi co si brala pred vkladom myslim tym medrol atd a ci si mala intralipid popripade pipelle? alebo co bolo inac ako predtzm?
tesim sa veeeeelmi, gratulujem, takze aj ja mam sancu 🙂

ingrid0105
29. apr 2015

@lienka_1 ai nevies ako sa tesim, doteraz som sa bala ist na vklad, ale teraz sa uz neviem dockat. vravela som o tebe aj mm a kazdy den sa pyta ci uz je nejaky vysledok, ten sa tesi ako keby som bola tehotna ja 😀

crazybabenka
29. apr 2015

@speranza1 speri tak ešte pocaruj aj maj...nech sa aj nam podari 😉

lienka_1
29. apr 2015

@ingrid0105 Ak neratam minulomesacny nativ, kedy folik praskol skor, tak toto bolo IVF c.8! Po kontrolnom sone som pichla 2 cetrotidy, aby folik nepraskol, 48h pred OPU pregnyl. Ked sa vajko oplodnilo, tak pridali medrol a utrogestan 2-0-2. Od 1. DC som brala aj k. listovu. Pri OPU som dostala intralipid a solumedrol a kazde 3 dni mi muz picha agolutin do svalu. Ked sa vajko oplodnilo, dala som aj fraxik 0,3.

lienka_1
29. apr 2015

@ingrid0105 A ine ako pred tym bolo, ze som od toho vlastne nic neocakavala. Iba sme chceli vediet, ci moje vajicka este stoja za to, aby sme skusili stimulku. V novembri som vysadila dokonca aj lieky na stitku. Vysledky som mala vo februari ok, ale hned zajtra sa objednam k lekarovi na kontrolu.

ingrid0105
29. apr 2015

@lienka_1 klobuk dole pred tolkymi pokusmi 🙂 velmi ti drzim palce nech je vsetko v poriadku a uzvaj si tehulkovanie. Dakujem za rady 🙂

bergalm
29. apr 2015

@lenka54321happy ahoj joj my sa drzime zatial dobre veru u nas uz 29tt zajtra poradna.Ja stale akosi tomu neverim ze o par tyzdnov uz tu budeme traja 😉 teda dufam...mm sa nevie dočkat je viac netrpezlivy ako ja xixiDnes som si spisala,ze co vybavit pred a po porode sak je toho dost,tak aby sme na nieco nezabudli.

ingrid0105
29. apr 2015

@haimi
@speranza1 maminy krasne vam obom pribudaju tyzdne. 🙂 🙂 🙂 tesim sa s vami a len tak dalej 🙂

lienka_1
29. apr 2015

@ingrid0105 Chcela som to spravit na tajnasa, ale Marcel mi to zmaril. Nedalo mi, ked som tu citala ako baby nevedeli co a ako. Nakoniec som rada, ze to prasklo 😀 Silu, ktoru som od Vas vsetkych citila, bola a je neskutocna.

ingrid0105
29. apr 2015

@lienka_1 vsetky si tu drzime palce a ked sa stane takyto zazrak ako tebe dodava to silu snazilkam. Kazdy den som na teba myslela, a pozerala ci uz tu nie je testik a a dnes tolka radost 😀 😀 😀 ani nevies ako si ma nakopla do dalsieho boja, dakujem ti 😅

ingrid0105
29. apr 2015

@lienka_1 este otazocka spermiogram mate aky?

lienka_1
29. apr 2015

@ingrid0105 Bojovat sa ozaj oplati! Dnes to naozaj viem 🙂 🙂 🙂 ...po tolkoch rokoch 😀
A netusim aky bol spg, lebo v sprave z kladu bolo iba, ze spg vlastne. Este skusim zistit u KOudelku.

lenka54321happy
29. apr 2015

@bergalm
Moja a nemohla by si mi to prefotit a poslat prosim ta? Ja rodim na SVK a nemam sajnu!!! Dakujeeeem!
A velmi sa tesim ze vsetko ok juuuuuj som rada moja 😘😘😘😘

zabka1124
29. apr 2015

@lienka_1 booozinkuuuu holkaaaa, je to taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaamm🙂🙂🙂!Holky ja mam z vas taku radostt🙂🙂🙂🙂🙂
Lienocka moja, to bolo napinave, takto nas nechat cakat🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂Konecneee, uz len pozitivne MYSLIET a na Vianoce, budes fucat ako ja teraz🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂!Boze ja som taka stastna baby, ze asi pojdem rodit🙂🙂🙂🙂 😀 😀 😀 😀

speranza1
29. apr 2015

@bergalm no tak to, co treba vybavit pred a po porode...to by som rada vedela aj ja....😉😁

bergalm
29. apr 2015

@lenka54321happy
@speranza1 ja som si z toho spravila taky vycuc...som na tieto veci antitalent,ale normalne si babule dajte do googla co treba vybavit pred a po porode doslova takto a hned vam to vyhodi info

santeema
29. apr 2015

@lienka_1 wau🙂))))...sice sa nepozname, ale velmi som sa potesila tym dvom ciarkam🙂, som citala, tusim, ze sa dlhsie snazis...drzim palce, aby to slo do uspesneho konca...super🙂

bergalm
29. apr 2015

Myslim,ze to bolo v clanku od Centrum Rodinna kvapka

bergalm
29. apr 2015

Centrum pre Rodinu Kvapka.Tam to bolo rozpisane podrobne pred a po porode

bergalm
29. apr 2015

Snad aspon takto som Vam pomohla kočky 😉

silvia545
30. apr 2015

Baby prosím Vás,kedy Vám prišla ms po neúspešnom ivf? lebo zatiaľ mi neprišla a od včera mám nejaký divný výtok taký hustý biely,som zvedavá aká korela zase na mňa lezie :(
S Macháčom sme sa dohodli,že skúsim ešte ísť k docentovi Tomášovi na test plodnosti,či máme ešte nejakú šancu s mojimi vajkami a potom uvidíme podla výsledkov ako sa rozhodneme,,pretože mm to chce ešte raz skúsiť s mojimi vajkami 🙂

matusik6
30. apr 2015

Baby chcem sa spytat tie co mate soft za sebou od ktoreho dna ste brali clostyl.a kedy ste mali OPU?
Ja mam od 2.-6.dna a 6 den kontr.usg.

mitka85
30. apr 2015

@matusik6 ahoj.ja som zacala brat na treti den.ultrazvuk som mala na deviaty a opu na jedenasty den

silvia545
30. apr 2015

@matusik6 ja som tiež brala od 3 dc 5 dní a na 9 dc uz 😉

fatma1
30. apr 2015

@silvia545 Je mi to luto, ze to nevyslo ;(
Prosim, mohla by som vediet o ktorom lekarovi hovoris?kto je ten doc Tomas? a co je to zac ten Test plodnosti?
Dakujem za informacie

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre