Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

ria191
29. sep 2015

@lienkae asi sme ich dostali všetci dneska je deň srdca tak preto 😔 😔 😔 😎 😎 😎

lienkae
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lienkae
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lienka_1
29. sep 2015

@ria191
@lienkae Aj ja dakujem konovi. Spomenul si, ze aj ja mam este nejake to "šerco" 😉

ria191
29. sep 2015

@lienka_1 momentálne ich máš dve 😝 😝 😝 teda dočasne 😀 😀 😀

ria191
29. sep 2015

@nelly3 ahoj micuška tak ja čakám na teba, ale ako tak pozerám že pri tebe si budem "pristupovať bradu" než sa dostanem k transféru tak čo kúpele či nekúpele čakáš či nečakáš hm???

tinkatinulka
29. sep 2015

@ria191 aha kto tu je?

ria191
29. sep 2015

ja tiež ďakujem koňovi za srdco 😀 😀 😀 teda ak sa mám priznať, tak som v živote dostala už hocičo a od kadekoho ale od koňa ešte nie 😝 😝 😝 mám premiéééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééru ak to niekomu poviem, tak neuverí 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ria191
29. sep 2015

@tinkatinulka 😀 😀 😀 mám ti pripomenúť kedy si naposledy prispela hm???? určite niečo háčkuješ či?

ria191
29. sep 2015

@pufa
@lienkae tehule veľká gratulácia 😀 😀 😀

ria191
29. sep 2015

@tlucka micka takúto správu sem picneš a hneď zdrhneš hm???? hlávku hore verím, že čochvíľa tu budeš opäť s nami 🙂 🙂 🙂

ria191
29. sep 2015

tak ja padám lebo nemienim stráviť noc v práci čaftééééé 😀 😀 😀

tinkatinulka
29. sep 2015

@ria191 makám a jedujem sa..ale to je na dlho

lienkae
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nadia23
29. sep 2015

@lienkae ze mas tri srdiecka. 😉

ingrid0105
29. sep 2015

@lienka_1 strasne ti drzim palce a ani sa nenazdas a budes mamina 🙂

nelly3
29. sep 2015

@ria191
cosi, o tyzden idem kuk Bielca a ide sa nato 😀 ved kupele nech sa vybavuju 😀 ved to pokial schvalia atd. a ci schvalia mam kopec casu na KET 😀

evadek
29. sep 2015

caute baby....co mate nove?... nieco pozitivne ? 😀 😀 😀 ...

pufa
29. sep 2015

@ria191 ďakujem rius 🙂 myslela som na teba, ze sa uz zas blíži cas na plodenie ráčikov 😉 Idete do toho s tym dipherelinom, ci este niečo iné chcete vyskúšať?

pufa
29. sep 2015

@nelly3 držím velmi palce 🙂

lienkae
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
izzie27
29. sep 2015

@lienkae
@pufa gratulujem dievcata pekne tehulkovanie☺

ria191
29. sep 2015

@pufa no dobre si pamätáš 😃😃😃😃 ozaj to ešte stíham ci ? Asi s odretými uškami 😍😍😍. Nie som nadšená, ale s dipherelinom no co uz. Musim si svihnut, lebo mi opäť ten tehuvlak zdrhne 😳😳😳

ria191
29. sep 2015

@nelly3 očaril ta "fesacisko" 😜😜😜 alebo B.B.? Myslím si ze dôvera ti to schváli rýchlo aby si sa o týžden nerochnila v Luckach 😀😀😀.

pufa
29. sep 2015

@ria191 tak neviem odkiaľ je @lienkae ale ja som uz slušných pár rokov v BA, tak kým sa otočí zas na východ, máš šancu 😀

ria191
29. sep 2015

@pufa začínam mat podozrenie, ze si ten vlak šurgate medzi Bratislavou a Kosicami 😃😃😃. Baby nebuďte take a pribrzdite Trnava - Piešťany 😍😍😍😍😍😍

mircalla
29. sep 2015

@ria191 dakujem za srdiecko

santeema
29. sep 2015

@lienka_1 akoze waau🙂. sa z teba vytesujem, podobne ako so speranzi1🙂. s tou sme boli podobne tehotne, mi je az luto, ze nie som aj s tebou, tiez by sa mi pacila mala copana, po tych mojich dvoch chalanoch🙂. tak dame spolu druhe kolo a ja tretie, moze byt🙂?

mitka85
30. sep 2015

Dakujem za srdiecko 🙂

lienka_1
30. sep 2015

@santeema Sa nebudem branit 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre