Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

strapula27
29. máj 2013

@melisska ahoj moja, ja vas stale sledujem a tesim sa z kazdeho uspechu🙂 zatial sa mam v pohode,ale pobolieva ma panva,ze vraj sa to roztahuje..su aj horsie aj lepsie dni,ale najlepsie je ze nevolnost presla a chyta ma pazravost😀 stale by som jedla..kolko si zatial pribrala????uz aj mas nieco nakupene???

lienka_1
29. máj 2013

@sincerity Ja som do tohto IVF isla s tym, ze ved nejako bolo a nejako bude, ze aj ked sa nepodari, tak ideme dalej. Ale frakerka som bola iba do momentu, ked som na toaletaku nasla krv. Potom som sa poskladala ako vzdy. Koudelka nam povedal, ze najdu sposob ako zo mna urobit tehulku. Verim, ze sa nemylil a raz sa to podari! Musim skonstatovat, ze ai napriek neuspechu, nemam voci RF jedinu vyhradu. Vy sa kedy chystate na dalsie IVF?

strapula27
29. máj 2013

@dafy mne robil prvy krat vklad Koudelka a druhy (uspesny) Stelcl🙂

inna74
29. máj 2013

zdravím všetky snažilky.Chcela by som sa spýtať ako prebiehajú platby v reprofite,či sa dá hradiť kartou a aký cenník vám ponúkli.Počula som o neakom nevýhodnom eurovom cenníku.ďakujem za odpoveď.

melisska
29. máj 2013

@strapula27 ahoj moja 🙂 no v piatok som sa vážila a nepribrala som, ale teraz som začala viac papat, odvážil sa v piatok 🙂
Nie nič som nenakupovala...a ty?
Som rada, že si sa ozvala 🙂 mne býva niekdy spatne na žalúdok
Panva ma nebolí, niekedy kríže, ked varím , ale tak🙂 predsa čakáš dvojičky, tie sa roztahuju 2x toľko 😀
Bruško mám , a večer stale nafuknute

inna74
29. máj 2013

@melisska Ahoj si tu ešte? vieś mi odpovedať na moju otázku?ďakujem.

vilaamalia
29. máj 2013

@inna74 platit kartou je asi najvyhodnejsie, vzdy sme to tak robili...

inna74
29. máj 2013

@vilaamalia Ahoj ,a vystavili vám faktúru v českých korunách?ďakujem.

melisska
29. máj 2013

@inna74 áno ako napísala
@vilaamalia 🙂 a faktúru sme mali v českých korunách

vilaamalia
29. máj 2013

@inna74 Ano v ceskych, aj mi to tak v uctarni zadala, ked som jej dala kartu, ale na vypise som mala eurovy prepocet.

inna74
29. máj 2013

@vilaamalia super.A ten prepočet na eurá sedel?Vraj v eurách to vyjde o dosť drahśie.

sincerity
29. máj 2013

@lienka_1 a kolko ivf si mala?
ja som tiez spanikovala pri prvom, pri druhom ze uf zase... a pri tretom, ze co uz....
my sa chystame august - september... neviem presne, uvidim co povedia na konzultacii. Este sme tam neboli.

inna74
29. máj 2013

@vilaamalia ďakujem za odpoveď.Zajtra som v Reprofite na prvú UTZ kontrolu,držte mi paste.

vilaamalia
29. máj 2013

@inna74 Ja si myslim, ze ten euro prepocet je dokonca vyhodnejsi, ako keby ste menili v banke peniaze. Moj mm je ekonom, takze ked to robime takto, asi to bude najvyhodnejsie. A zajtra Ti drzim palce!!! Urcite bude pekna urodicka🙂

inna74
29. máj 2013

@vilaamalia ďakujem,verím,že to bude ok. Zatiaľ nič necítim.Na ktorý deň DC sa robí OPU?

melisska
29. máj 2013

@inna74 držíme, ku komu chodíš?

inna74
29. máj 2013

Chodím ku Koudelkovi.vyzerá byť celkom milý a skúsený.

inna74
29. máj 2013

@melisska Chodím ku Koudelkovi.vyzerá byť celkom milý a skúsený.

vilaamalia
29. máj 2013

@inna74 Ani ja som vacsinou ten prvy tyzden cyklu nic necitila, az par dni pred tym, podla toho kolko folikov som mala. Urcite to bude dobre zajtra. OPU som mala teraz myslim az 16.den, ale to je individualne, asi skor je zvykom okolo 14. dna. Koudelka je urcite dobra volba, ale tam su skveli aj tak vsetci. 😉

inna74
29. máj 2013

@vilaamalia ďakujem za povzbudenie,práve pozerám správy o bábatku v odpadovej rúre.Neuveriteľné zverstvo.

bergalm
29. máj 2013

@dafy ahoj kasli na to budeme mozno dve ja mam 1konzultaciu 12.6.u Stelcla a ms mam mat okolo23.6.takze asi ho tiez nestiham podporime sa navzajom

vilaamalia
29. máj 2013

@inna74 take veci radsej nepozeram, to su zvratenosti, my sa teraz musime sustredit na nase deticky🙂

lienka_1
29. máj 2013

@sincerity Toto bolo 4.IVF. Este nam zostal jeden otuzilec.

melisska
29. máj 2013

@strapula27 vysadila di už utros?

alka025
29. máj 2013

Caute baby dokedy ste pili červené vínko po ET?

cora41
29. máj 2013

@melisska vy dvaja co uz nespite, ked tu buntosite tak zavcasu rano? 😀 😀 😀 maminecka, oddych moja 🙂

cora41
29. máj 2013

@alka025 ja som pila vinko do OPU a potom uz ziadny alkohol...radsej som si dala mrkvu - aj ked teda na dobre vinko som chut mala 🙂

dafy
29. máj 2013

@cora41 a kolko dni pred OPU treba piť to víno??

cora41
29. máj 2013

@dafy no moja, ja som zacala pit okolo piateho dna po mrche az do OPU a potom som skoncila🙂

alka025
29. máj 2013

@cora41 ja som sa nato pýtala Dr. v RF a ona povedala že deci si môžem dať aspoň to prekrvi. Začala som pit hneď po ET.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre