Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

megan5
12. nov 2014

Ahojte dievčatá,prosím vás,je normálne,že mi kážu v centre po vklade znížiť prednison,že si mám dávať iba polovičku?mne sa to nejak nevidí,ale ja nechodím do brna..

zabka1124
12. nov 2014

@ludinka Ahojkaj🙂! Ja mam teraz to iste co si mala aj ty! Najem sa zle je, nenajem sa tiez je zle:(! A mlieko nemozem ani vidiet ani jogurty:(ble
Prosím co ti pomohlo? ?? Ci len čakať? ??
Ja si myslim , ze tentoraz Marcel vložil babu🙂!

freyahope
12. nov 2014

@vlasatica predpokladám, že máš toto 037 7930 260 neboj, je to dobré číslo, aj mne ráta minúty už počas vyzváňania, dosť ma to vytáča 😠 volaj od 13:30 do 15:00, mne to tiež zodvihli asi až na 6x, ale dovolala som sa

crazybabenka
12. nov 2014

tak baby....v nedeľu opu...no bojím sa ohss ako čert svätenej vody....keď som diktovala na infolinku koľko mám folikov na ľavom vaječníku si myslela, že si s nej robím prdel 😝

bambulka2015
12. nov 2014

@ludinka no koniec, tak sa mam na co tesit 😕 😀

kama2
12. nov 2014

@rebeka33 jej, uz si nepamatam, aj ty cakas chlapca?tvoja simi je starsia ako moja bambula,3 roky oslavime v decembri a ja teraz rovno 2 chalanov v brusku mam 😉

bambulka2015
12. nov 2014

@crazybabenka a kolko mas? v nedelu budem drzat pästicky 😉 A neboj sa. Len vela treba pit. Ale fakt vela. Doslova tu vodu do seba nalievaj. Zacni uz teraz. A hned ked otvoris oci po narkoze, pi. A bielkoviny jedz. Ja som si rano namiesto ranajok robila bielkovinovy shake, potom cez den biely jogurt a vsetko, co je bohate na bielkoviny. Mäso, syry, biela fazula, tvaroh. Na vsetky mozne sposoby 😉

vlasatica
12. nov 2014

@freyahope dakujem.ano to cislo mam

crazybabenka
12. nov 2014

@bambulka2015 14 na ľavom a 11 na prvom, sú rôznych veľkostí ...od 8 do 15mm

bambulka2015
12. nov 2014

@crazybabenka jeeezisi kriste. To si mala ake davky liekov, ze ti tolko narastlo. Na SK a CZ to prehanaju. Tu v De nenechaju tolko narast. Tu je v porovnani s mk, co tu baby pisu, velmi malo ohss.

diska
12. nov 2014

@crazybabenka ja som mala 22,urcite ti daju po punkcii infuzku,solu medrol a aj lieky ,uz som zabudla nazov a sprav si hlavne polievku z maska a pij namiesto vody,mne vraveli ze nemam cistu vodu.

diska
12. nov 2014

@bambulka2015 oni to neprehanaju ale kazda zena je ina ,niektore to tak bohuzial mame ,bud nemame nic alebo vela a ina cesta nieje a crazybabenka skusala uz nizise davky a nemala vajicka,takze urcite urobili to najspravnejsie co sa dalo.

crazybabenka
12. nov 2014

@bambulka2015 no ja som mala najprv 150j ....to bol jeden slabulinký folik.....175j nebol ani ten slabulinký folik.....teraz 225j puregonu a bác toto to sa takto zbesneli od pondelku....na ľavom som mala v pondelok 8 a na pravom 3 a za tieto dva dni sa tie "ostatné drobné" zbesneli

bambulka2015
12. nov 2014

@diska tu infuzku davaju vsetkym.
Ja vzdy zasnem, ake rozdielne infosky ti dokori davaju. Mne kazali pit velaaaaaa cistej vody. Ziadne malinovky a podobne somariny, len vodu.

bambulka2015
12. nov 2014

@crazybabenka ze zbesneli 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Ja som mala len 125 gonalu kazdy den za celu stimulku. A aky mas problem? Lebo to zalezi aj od toho, ci ma aj zena problem a este aky.

crazybabenka
12. nov 2014

@bambulka2015 no ja som tiež dostala takú info.....že nepiť čistú vodu.....aj v predchádzajúcom centre.....lebo tá ti len odplavuje minerálne látky a nedodáva nové

ivetahe
12. nov 2014

ahojte baby,dakujem za odpovede ohladom ET vsetkym ,co odpisali,nebudem pisat kazdej tak dakujem vsetkym.

bambulka2015
12. nov 2014

@crazybabenka ja ja chlascem len mineralku. Pocas celej stimulky az doteraz. Kazdy den ca. 2-3 litre len vody. Plus kafco, caj, kazde rano pohar normalneho mlieka a po vklade som este pohar ananasoveho dzusu. Ten uz ale nepijem bleeee A dnes mi prisla chut na Vineu 😕 😕 😕 Tak za pohar som si dala 😉

crazybabenka
12. nov 2014

@bambulka2015 no ja mám "len" PCOS a inzulínovú rezistenciu.....pri prvej dcérke som bral len 2*1 clostyl a metformín....a bác podarilo sa prirodzene....keďže folik praskol skôr ako mi stihli spraviť IUI.....a teraz nie a nie rozbehnúť potvory jedny vaječníkové.....rok sme skúšali všelijaké kombinácie clostylu aj s merionalom....ale prd s toho

bambulka2015
12. nov 2014

@crazybabenka no "len" to je dost. Juuuj preco sa to vsetko robi. 😠

crazybabenka
12. nov 2014

@bambulka2015 a ananásový džús je na "čo dobrý"? 😀 😀 😀 no ja teraz pijem minimálne 3l odkedy som začala pichať puregon.....ale je to o "držku" ....ja čo som rada...keď do seba v "normálne" dostanem liter....tak oslavujem....teraz kade chodím....tade žblnkám ....a nehovorím o tom....že som prosila učiteľku v škôlke, aby ma pustila na wcko....lebo domov by som už nevytrimala a hanba by bola 😀 😀 😀 😀 😀

diska
12. nov 2014

@crazybabenka prosim ta ked mas tu IR pri malej si nemala tehotensku cukrovku?

diska
12. nov 2014

@bambulka2015 aj ak davaju infuzku tak urcite nedavaju kazdej solummedrol 😉

bambulka2015
12. nov 2014

@crazybabenka no ja som s tym pitim nejak nemala problem. Ja ako aktivny hobbysportovec som zvyknuta tak na 1,5-2 litre denne. Ked som presla az na tri, tak par dni som kAZDU CHVILU LIETALA NA WECKO Ale potom si telo zvyklo.
No baby tu na konoci poradili, ze ananas, hlavne ten stred, co sa väcsinou vyhadzuje, je dobry na uhniezdenie. Ja ananas ale nemam rada, tak poradili, ze mam pit 100% dzus. Tak som si vzdy zapchala nos aby som oklamala chutove pohariky a vliala to do seba. toto by sa malo 5 dni pocnuc dnom vkladu.
A na "prilepenie" je vraj dobre mlieko. Pohar rano na lacno.

crazybabenka
12. nov 2014

@diska nie nemala....mala som ukážkové hodnoty 😉

crazybabenka
12. nov 2014

baby.....ešte som čítala o nejakom embrioglue....to čo za "vychytávka" ....dávajú to aj v RF? 😀

crazybabenka
12. nov 2014

inak dnes som zistila.....že mi už nie len materská, ale aj toto celé okolo IVF "vymýva mozog" ....išlo pred nami auto a malo značku že PK.... a mňa prvé čo napadlo, že predĺžená kultivácia a nie Pezinok 😀 😀 😀 😀

diska
12. nov 2014

@crazybabenka to fakt? tak to je super,lebo mne vlastne ked zistili IR tak vraj to je na tehu cukorvku a uz ma aj kontroluju.

crazybabenka
12. nov 2014

@diska no prisám vačku....ukážkové hodnoty som mala 😀 😀 😀 žiadna tehucukrovka.....ja som sa toho bála.....a bolo to v poho 😀 😀 😀

diska
12. nov 2014

@crazybabenka tak to potom asi nemas ani IR 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre