Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

lily28
27. nov 2014

Ahojte baby,píšem sem málo,ale každý deň sem chodím a čítam vaše príspevky,gratulujem tehulkám,držím palce čakajúcim....chcela by som sa Vás spýtať či ste niektorá zažila,že ste mali jedno vajíčko a keď ste na druhý deň volali ako sa vyvíja,tak Vám povedali,že vajíčko bolo málo dozreté,že asi s toho nič nebude,ale že si máte zavolať zajtra,bo sa im stáva,že dozrie....je to možné?ďakujem Vám za odpovede...

diska
27. nov 2014

@gagirl gratulka k srdiecku 🙂 tesime saa...ani ja som nepocula srdiecko len som videla ako blika 🙂

nelly3
27. nov 2014

@lily28
mne sa to stalo minuly rok, presne to iste, zial ani na ten dasli den nebolo oki 😒

ivetahe
27. nov 2014

@bergalm

Velmi sa tesim s tebou,uzivaj si to

ivetahe
27. nov 2014

@lily28

Nie,oni to zastavia ak sa slabo deli,proste to stopnu

ivetahe
27. nov 2014

lily 28

Ja som mala 3,dalsi den dva,a ztoho mi jedno vlozili,to dalsie sa slabo delilo,takze iba jedno,ale to bol Martin a skoncilo to zle.

gagirl
27. nov 2014

@dorotka66 dakujem moja..neboj nabuduci tyzden budes vidiet uz aj ty.🙂ja som dnes 6 plus0 podla tehu kalkulacky..kontrolu mam najblizie 8.12..Ty si kolko dnes?

gagirl
27. nov 2014

@diska dakujem pekne🙂to bola moja naivna predstava asi ze budem aj pocut..🙂

ingrid0105
27. nov 2014

@gagirl gratulujem a tesim sa s tebou velmi 😀

dorotka66
27. nov 2014

@gagirl no presne ako ty 🙂 ale fazuľka sa hýbala, tak verím, že je všetko ok 😉 teda menzes som posledne mala 16.10. v centre mi to vraj presne vypočítajú až na budúcej kontrole a to plánujem niekedy okolo 7. 12.

lily28
27. nov 2014

@nelly3 ďakujem ti za odpoveď,len som chcela vedieť či sa to može obrátiť...a mala si len jedno?

ingrid0105
27. nov 2014

@lily28 ano moze sa to stat, ja som mal 3 vajka, 2 oplodnovali a z toho druhe az na 2 den lebo tiez nevedeli posudit na 100 percent ci je zrele 🙂 a dnes mi to vysvetlovala embryologicka. sice sa neoplodnilo a treba mu verit, aj nam zostalo len jedno a prezilo aj PK 😀

lily28
27. nov 2014

@ivetahe aj tebe ďakujem za odpoveď,ale prečo myslíš,že to stopnú,keď mi kázali volať zajtra....možno až zajtra to stopnú....vieš mám málo skúsenosti s týmto,to bolo moje prvé vajíčko ☹

gagirl
27. nov 2014

@silvia545 uz si si asi precitala od kociek ohladom toho ananasu ze?..vraj obsahuje latku ktora moze pomoct k uhniezdeniu..ja som kupila cerstvy ananas rozdelila na 5rovnakych kruzkov aj so stredom a od dna vkladu jedlajednu denne 5dni..plus som si dala v den vkladu plus este tusim dva dni po 1-2cerveneho vina..🙂

gagirl
27. nov 2014

@dorotka66 ozaj..ved mi sme mali naraz vklad..:(ja som mala tiez vtedy naposledy ms..Ja som tiez videla len take mihotanie..blikanie..a to bolo vraj srdiecko..ty chodis do centra na kontroly?

lily28
27. nov 2014

@ingrid0105 ďakujem ti dala si mi malilinkú nádej,možno aj u mňa to nevedeli na sto percent posúdiť,inak by mi nekázala volať...si myslím...aj ty si tam pak volala na druhý deň?

gagirl
27. nov 2014

@bambulka2015 blahozelam k dvojickam..dnes si mala prve sono?takze dnes si to zistila?.🙂

lily28
27. nov 2014

@ingrid0105 a ešte sa ťa spýtam,že keď si sa to dozvedela a kázali ti volať ešte na druhý deň tak si si dávala utrogestan ešte v ten deň a ráno?

gagirl
27. nov 2014

@ingrid0105 dakujem pekne..verim ze ma a aj ostatne tehu kocky budes onedlho nasledovat..🙂
A prajem to velmi vsetkym kockam co stimuluju alebo sa len chystaju na stimulku..alebo uz cakaju po vklade..velmi vam to vsetkym zo srdca prajem a drzim palce..🙂

ingrid0105
27. nov 2014

@lily28 ano dala lebo sanca je vzdy 🙂 drzim palce

buba08
27. nov 2014

@lily28 aj mne kazala potom ešte na další deň volať, ale žiaľ nevyvijalo sa ďalej

lily28
27. nov 2014

@ingrid0105 ďakujem si zlatá,presne šanca je vždy a stále 🙂

lily28
27. nov 2014

@buba08 a mala si len jedno?

bergalm
27. nov 2014

@haimi nie uz som mala srdiecko pri nasom anhelikovi Klarke

gagirl
27. nov 2014

@laracroft2 ahoj..ja som ananas jedla po et na odporucanie kociek ..5 dni..potom uz nie..takze neviem ci pomohol alebo nie ale skusila som..🙂

bergalm
27. nov 2014

@dorotka66 dnes 6tt+2

dorotka66
27. nov 2014

@bergalm tak ja som si to práve prepočítala a presne 6t+0 🙂))

bergalm
27. nov 2014

@ivetahe dakujem

bergalm
27. nov 2014

@gagirl vidis moja ako ma nasledujes gratulujem a za chvilu nas nasleduje urcite aj benny11

gagirl
27. nov 2014

@bergalm dakujem🙂ano urcite ..zajtra aj ona;)

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre