Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

lulu10
2. jan 2012

@zarabono neviem co to je ale teda asi ano 😀 😀 😀

leamax
2. jan 2012

@lulu10 ani moj diplom okolo MUDr ani necuchol, tak co s nim. ale ved my si este furt mozme ten MUDr urobit 😉 😀
@zarabono ale no 😉

zarabono
2. jan 2012

@lulu10 do prkna,uz som asi ozaj dementna,to bolo @leamax 😀
@leamax no ma kamoska dr nahovarala,som si chcela v na jar podat prihlasku,ale prepasla som termin 😠

vcera som inak stretla nidala

leamax
2. jan 2012

@zarabono dufam, ze si riadne ukazala brusko tomu dementovi? sa divim, ze on ten diplom este furt ma 😠
nie, ja nie som PUDr, ja som ihly, nite, gombiky 😀 😀 😀

zarabono
2. jan 2012

@leamax 😀 sevce prtavce 😀 no dufam,ze si ho vsimol,somar 😠 tiez neviem,ako ten diplom mu stale drzi

lulu10
2. jan 2012

@zarabono mala si ho oplut 😠 alebo aspon kopnut 😅

leamax
2. jan 2012

@zarabono uz ti ho je tak pekne vidiet? 😵 aj ste sa pozdravili, ci si ho odignorovala? jaaaj, no ja by som mu povedala svoje, len tak by som okolo neho veru nepresla, debo 😠
@lulu10 tak teba by si isto zapamatal 😀

zarabono
2. jan 2012

@lulu10 som sa otocila a odignorovala ho.ani som ho neodzdravila.
@leamax no uz dost.no on uz z dialky krical,ale ja som ho ignorovala.naco si kazit den

leamax
2. jan 2012

@zarabono ze kazit den - ja by som mu dala, kolko by sa zmestilo do neho, to on by mal pokazeny den, debo

zarabono
2. jan 2012

@leamax nestoji mi za to.dufam,ze si aspon brucho vsimol a pamatal si ma

leamax
2. jan 2012

@zarabono no ocividne si ta pamatal, ked krical na teba

zarabono
2. jan 2012

@leamax no neviem,lebo som tam stala s kamoskou a ta bola v bielom.ale tak si to zas mohol aj domysliet,ze som to ja

zarabono
2. jan 2012

svrbi ma brucho

leamax
2. jan 2012

@zarabono kaslta na neho, podstatne je, ze vieme, ze sa mu treba ako doktorovi vyhybat

zarabono
2. jan 2012

@leamax presne tak

ivka3901
2. jan 2012

@gabinkaa dakujem ti zavyčerpávajúcu odpoved no aj my sme boli raz u dr.štelcla a bol super srandista,ale s manželom sme hodili reč a dohodli sme sa na tú BA možno sa ešte v brne ocitneme,my sme boli na 3 pokuse minulý rok v apríli tak máme takú väčšiu pauzu a už som volala aj do centra sme objednaný na 25.1 k stenovej tak uvidíme čo nám povie a máme tam aj nejakú zlavu,ked pojdeme k nim na 4 pokus uvidíme ako dopadne

lenka_21
2. jan 2012

Ahojte baby, VSETKO LEN TO NAJ, NAJ, NAJ V NOVOM ROKU 🙂 🙂 🙂
My sme sa dnes vratili z wellness pobytu ... ja som procedury sice nemohla, ale kozmetika, kadernicka, pedikura, manikura veeelmi potesili 😀 😀 😀 a citim sa ako vynovena 😉

Taaak baby, konecne tu mame novy rok a verim, ze sa nam to tu tehulkovanim zacne sypat 😅 😅 😅

leamax
2. jan 2012

@lenka_21 no ty brdo, ticho zavidim 😀

zarabono
2. jan 2012

@lenka_21 veru aj ja,hned by som sla,aspon na tie procedury,lebo pedikura ma zabija 😀

lenka_21
2. jan 2012

@zarabono Ved aj mna a preto sme hladali hotel kde poskytuju tieto sluzby ... hlavne pedikura bola supris 🙂 😉 🙂

zarabono
2. jan 2012

@lenka_21 no to ti poviem,uz rozmyslam,kam na nu budem chodit a mohli by mi aj nohy oholit 😀

zarabono
2. jan 2012

@lenka_21 a kde ste to boli?

lenka_21
2. jan 2012

@zarabono Mne robi nohy moja kozmeticka ... mne ich odstranuju voskom, pytala som sa na to mojej Dr. a ta mi povedala, ze je to uplne v pohode ... nemusim sa bat. Boli sme vo Wellness hotel Patince, zvazovali sme este hotel Kaskady, ale mm sa bal, ze je to daleko ... vraj skusime nieco blizsie a ked to bude OK tak na Valentina dame tie Kaskady 🙂 😉 🙂

leamax
2. jan 2012

@lenka_21 a nemas krcove zily? nevadi to na ten vosk? by som to skusila aj ja, lebo tie ziletky ma teda nebavia furt 😀 joooj, to by som isla aj ja na valentina takto niekde - asi ukecam muzika 😉 😵

lenka_21
2. jan 2012

@leamax Nemam krcove zily ... Pred tehu som podstupila laserovu epilaciu, lebo aj mna uz tie chlpy nebavia a po vsetkych tych hormonoch nebudem ani pisat 😠 😠 😠 Tu epilaciu treba absolvovat viac krat, aby to bolo viac-menej trvale a tak som stihla podpazusie, bikiny a brucho, lenze nohy som stihla iba raz ... je to sice lepsie, ale teraz ich depilujem voskom ... ziletka ma nebavi a to treba casto 😎 😎. Tiez sa mi paci, ze moja Dr.je naozaj v pohode a tak nestresuje nad blbostami ... jedine co mi nedovolila je tehu masaz ... zatial, predsa mam rizikove tehu.\

Hej na Valentina maju rozne pobyty a tak sa oplati nieco pozriet ... nam bolo fakt super 🙂 😉 🙂

leamax
2. jan 2012

@lenka_21 hmmm, tak to ja mam zacinajuce krcove zily, takze smola. o tej laserovej depilacii som uz niekde citala, podpazusie by som si isto dala, ale tak teraz je dolezite babo, mozno potom, ked bude babo starsie a bude dostatok peniazkov, tak sa na to dam 😉 sice dost nerealne, ze pri babu su navyse peniazky, tak ale snivat mozme vzdy, ze jo 😀
no s tym valentinom este uvidime, podla toho, ako muzikovi zas vyjde robota, ci bude doma, alebo nie. ale veru by som islaaaaa 😵

lenka_21
2. jan 2012

@leamax Podla mna sa porad s kozmetickou, ona ti povie ci sa to da, alebo nie (myslim ten vosk) ... je to dost pohodlne, lebo to vydrzi cca 2 mesiace ... Ja som to uz musela riesit, lebo mne zacali rast chlpky aj na prsiach a to mi dost vadilo 😠 😠 😠 ... epilacia fakt pomohla aj ked mi nieco vyrastie tak je to velmi slabucke a skoro neviditelne 🙂 😉 🙂

leamax
2. jan 2012

@lenka_21 no tak to verim, po tych vsetkych hormonoch este mozme byt vsetky rady, ze nemame fuzy asi 😀 niekde sa to predsa muselo odrazit. ze dva mesiace - waw, tak to by som si tu chvilku bolesti pretrpela a dva mesiace pokoj - parada 😵 😀

zarabono
2. jan 2012

@lenka_21 tak to bude super valentin 😉 ja by som si nedavala strhavat voskom,brrr.raz som si kupila veet a to bol des.po dvoch strhnutiach som to vyhodila.no aj mne uz krcove pozeraju.vdacim za to antihistaminikam hlavne.ked si koziari nechceli dat povedat,ze ich nemozem.
@leamax pockaj po prednisone,ja som chlpata ako opicak

leamax
2. jan 2012

@zarabono ved ho uzivam uz dva mesiace, asi tolko, co ty, tak to uz by sa ukazalo. a este som k nemu mala aj HAK, tak keby takto reagujem na ne, tak uz by mi musel muzik prehadzovat chlpy cez plecia 😀
ja som tiez kupila veet a je uz dobry rok v kupelke, co som zbadala, ze krcove zily ho neznesu

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre