Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

zibi
16. okt 2014

@nelly3 dik moja 😉
a ty ako co nove?

nelly3
16. okt 2014

@zibi
a tak pomaly. Trapime sa, ale bojujeme 😉

zibi
16. okt 2014

@nelly3 sak to asi vsetky tu v teme 😀 skoro 😝
a kedy mas ivf?

nelly3
16. okt 2014

@zibi
ja mam mrazacikov 😉

ludinka
16. okt 2014

@zibi ked mas doma este utros tak najskor min ten, a potom si dokup len jedno balenie crinonu, ked ma jedno balenie 15 aplikacii tak ti to bude urcite stacit 😉
a ako sa mas moja? uz sa zacala stimulku? budem ti veelmi drzat palce, dufam ze uz si na rade!!!

zibi
16. okt 2014

@ludinka hej uz som zacala
praveze by som chcela gel kvoli tomu ze nie su take neziaduce ucinky... lebo z utrosu som pribrala, naliala sa vodou no otras

zibi
16. okt 2014

@nelly3 super moja a kolko mas aj ja by som chcela mat do zasoby 🙂

ludinka
16. okt 2014

@zibi tak potom si kup radsej viac tych baleni, ved on sa uziva az do 12 tyzdna, ved ked budes mat pozitivny test nepobezis predsa do ciech kupovat dalsie balenia no nie? 😉

zibi
16. okt 2014

🙂
@ludinka tak to mas pravdu

annavi
16. okt 2014

@ludinka tak to je supis moja..tesim sa s tebou...no ten gell som pocula ze je lepsi na aplikaciu ale co sa tyka zlozenia je ustros lepsi...no neviem..

dafy
16. okt 2014

@bergalm
@speranza1
@ria191
@falin
Ahojte babule a vsetky ostatné ktoré som nevedela tu vložiť včetne Lienočky 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Kde ste sa všetky podeli ??? očakávam len a len pozitívne správičky 😉 CHýbate mi véééľmi 😀 😀 😀 .....Pridávam nášho pampušika polročného je to zlatučké bábo fakt 😵 😵 😵 😵

dafy
16. okt 2014

skor sa mi odoslalo 😀

zabka1124
16. okt 2014

@ludinka uzasnyyyyyy🙂🙂🙂,uz len cakam, kedy mi vypovie zaludok🙂

zabka1124
16. okt 2014

@dafy chrustik malinky🙂

lenka54321happy
16. okt 2014

Ahojte baby,
Tak dnes som mala KET tu v UK a som si aj poplakala....
Mala som 3 mraziacikov-blactocysty....
1. Nerozmrazilo sa
2. Rozmrazilo ale velmi velmi slabo vyvijalo
3. Vyvijalo ok

Vlozili mi 2. a 3. ale citim sa hrozne, placem a stracam nadej....ach preco??
Chcela by som mat odvahu a byt pozitivna ako vacsina z Vas baby, ale nie som....
Bojim sa, velmi sa bojim, cim este musime s muzom presjt a co ak to nikdy nevide??? Co potom???
Viem je to len moje 1. IVF ale preco som nemala lepsie blastocysty?
Kazda jedna kamoska okolo mna otehotnie hned ako si spomenie....som taka unavena....prosim Vas napiste mi nieco, citim sa tak sama

bergalm
16. okt 2014

@dafy wau je krasny drobec aj ja chceeem 😀

bergalm
16. okt 2014

@lenka54321happy heej hlavu hore niesi sama a nezufaj 😉 musis verit,ze sa to podari.Ak nie teraz tak nabuduce ,vies u niekoho je to beh na troska dlhsiu trasu, u niekoho to ide na prrvu supu...Viem o com hovorim,tiez som bola na uplnom dne pred par mesiacmi ☹ ale podrzala ma rodina,kamaratky a aj dievcence tu uvidis zadari sa.Ved este nieje nic stratene a mozno sama budes prekvapena

bergalm
16. okt 2014

@dafy hladas stare korculky??aj Ty nam tu chybas,inak drz palec na moj KET snad budeme uspesny

speranza1
16. okt 2014

@lenka54321happy Preco tolko smutku a zialu moja? Ver tym dvom drobcom v brusku..... Kto im bude verit ak nie ty? Vsetko bude len tak ako ma byt..... A zvladnes vsetko.... Si silna zena a raz budes aj ta najsilnejsia a najstastnejsia matka..... Zelam vela stasticka a pohody 🙂

ivka3901
16. okt 2014

@zibi
@ludinka
@annavi čítam,že riešite tému CRINONE GEL no já ho beriem a nesťažujem si ano na aplikáciu je lepší s aplikátorom raz ráno je lepší ako si pchať utroš 4 tabl ráno a 4 večer len problém je v tom,že v Brne je o polovicu jedno balenie lecnejšie ako u nás v prepočte v čechách dám za neho 23 eur a u nás 46 eur no my sme sa rozhodli,že na 1 ultrazvuk pojdeme asi do Brna ved ešte uvidíme či bude testík pozitívny

zibi
16. okt 2014

@ivka3901 no ja som sa kazdopadne rozhodla pre ten gel aj ked je drahy ale niet nad pohodlnost...aspon tie dve balenia si obstaram a ani potom nebudem mat problem z ceska si ho dat poslat 🙂

zibi
16. okt 2014

@annavi ja som na ceskej stranke citala ze sa vyrovna utorsu 2-2-2 a otevrel i povedal ze po nom niekedy zvykne palit zospodu ..ale nic ine k tomu .ja sa este na opu popytam co a ako 🙂

buba08
16. okt 2014

@crazybabenka bola si dnes u docenta? ako si dopadla?

crazybabenka
16. okt 2014

Stopcyklus....asi tak 😞 ☹ dalsi cyklus 225 j puregonu ak sa mi ho podari pozhanat

buba08
16. okt 2014

@crazybabenka och, to mi je ľúto, snáď další pokus už bude úspešný

crazybabenka
16. okt 2014

@buba08 ale aspoň ma Marcel potesil niecim.....aj keď to potom zabil tym...ze ešte teraz skusime 225j...potom ze je uz 300 a stop koniec... Tak dufam ze uz niečo budúci cyklus znesiem....inak ma porazi...na figu som ja nosnica...ako skonstatoval moj manžel...uz by som bola v polievke 🙂

skaredekacatko
16. okt 2014

Ktora ste pichali gonal?? Ani vas to nedtipalo? Ja mam.pocit ako keby som nic nepichala lebo menopur trochu stipal a toto nic

kama2
16. okt 2014

@skaredekacatko mna gonal nestipal 😉

diska
16. okt 2014

@crazybabenka ahoj,moja mrzi ma to ale neboj pride aj dobry cyklus ale ja by som na tvojom mieste napisala Marcelovi a dohdla sa hned na 275J,proste to spriemerovat,podla mna tebe 225j nebude stacit aj koli vahe,viem co hovorim,presla som si xy stimulkami a dasia vec treba dat vajkam cas ja mam vzdy na 9den uplne malinke a az neskor sa rozbehnu cize punkcie som mala az na 16DC,tak aj tak je to u niekoho.

diska
16. okt 2014

@skaredekacatko gonal nestipka a ma uplne tenulinku ihlu 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre