Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

ssegra
23. jún 2016

@hateria kedy ides na krv? Verim tomu, ze budes dalsia co tu prida pozitivnu spravu 🙂 som v 6+0tt byva mi tazko od zaludka, ako keby mi nan niekto tlacil obcas ma to aj rano zobudi, ale este som nevracala. Dufam ze ani nebudem 😀

ssegra
23. jún 2016

@hateria mne tiez povedali, ze si mam urobit doma test ale vraj niektore holky chodia aj do brna na krv..my tam ideme az na sono

hateria
23. jún 2016

@ssegra volala som teraz do Brna, tak mam prist rano na krv. Tiez sa radsej tam objednam aj na sono, ja tomu svojmu gyn. neverim vobec, musim si cim skor najst lekara v BA. Nevadi no,tak si zase spravime vylet do Brna, mozno stihnem aj nejake nakupy tentokrat 😀 mne zatial bolo zle len raz a to v aute. Tiez dufam,ze ma grcanie minie, ja si radsej dam pichat kazdy den 5inj ako raz grcat 😀 😀 😀 😀 tak ak mi to zajtra potvrdia,tak vyzera to tak,ze som len par dni pozadu ako ty 🙂

ssegra
23. jún 2016

@hateria ja mam sice dobreho gynekologa, ale povedala som si , ze na to posledne sono este pojdem do brna. predsa len tam maju spickovejsie pristroje ako obvodny gynekologovia. ja idem v pondelok do brna a dufam, ze uz bude vidiet srdiecko. toho gynekologa by si mala co najskor vymenit, hlavne ak si tehu a budes k nemu chodit ako na klavir 😀 z BA to neni az tak daleko do brna a ako hovoris mozno aj na nakupy stihnes 🙂 a to sa uz oplati 🙂 zajtra daj vediet ako si dopadla, som velmi zvedava 🙂

cheeky82
24. jún 2016

@marculik držím palce, aby krv bola veľmi potitivna😀

marculik
24. jún 2016

@cheeky82 ahoj moja dakujem si zlata,uz som bola no vysledky budu vraj pondelok alebo az utorok,dnes som znovu mala take hnedkaste rano a ked som prisla domov znovu som bola cista a to son si myslela,ze uz sa spusta ms

marculik
24. jún 2016

@cheeky82 a ty sko este mas silne?

cheeky82
24. jún 2016

@marculik máte to ale divnych doktorov. Ja ked idem na krv rano, tak o 12 mam vysledky, a to preto až tak neskoro, lebo sestrička nemá čas ist po to. MS uz nemam, bola o den dlhšia ako inokedy.

marculik
24. jún 2016

@cheeky82 no ja chodim k dr. do mesta a tam po krv chodi typek z nemocnice asi ked poberie krv od vsetkych dr. tak to vten den asi nerobia,aj ja som sa cudovala no co uz ,

hateria
24. jún 2016

@ssegra ahoj 🙂 tak je to pozitivne 🙂 hodnota je 2358 🙂 tesiiiiiiiiim sa 😀 😀 😀

mircalla
24. jún 2016

@hateria ja chodim do procare k hruzikovi, ale plati sa.

gagirl
24. jún 2016

@hateria super..krasne ..vkladali ste 2?

ssegra
24. jún 2016

@hateria jeej gratulujem..som ti to povedala ze urcite bude 🙂 mas aj pekne vysoke HCG 🙂

hateria
24. jún 2016

@gagirl ee, iba jedno 🙂
@ssegra dakujem 🙂 velmi sa tesim, neverila som,ze to vyjde hned na 1.x 🙂 a hlavne ked to bolo tak narychlo vsetko riesene, hned 1.den konzultacii sme zacali aj stimulovat 😀 uz len nech sa pekne drzi bublinka moja zlata 😀 HCG je v norme podla sestricky ale tiez sa mi zda dost vysoke 🙂 ty si mala este vyssie,ze?

gagirl
24. jún 2016

@hateria este mozu byt dvojicky;)drzim palce nech ide vsetko ako ma..

ssegra
24. jún 2016

@hateria hej mala som az 4183 tak som velmi zvedava na sono v pondelok 🙂 to bol vas uplne prvy pokus, alebo prvy v tomto centre? Velmi ti prajem aby sa ta bublinka drzala co najdlsie 🙂 viem aku mas radost 🙂

lily311
24. jún 2016

Baby, chcem sa Vás spýtať, aký je váš názor/skúsenosti s endo cystou, resp. ako to riešia lekári v Brne. Som po dvoch neúspešných vkladoch (obe ET) na Slovensku. Ostali mi z druhého IVF ešte 2 fazulky a neviem, čo robiť, či dať tú endo preč, alebo nie. Lekárka v Care tvrdí, že netreba, tak neviem. Endo mi zistili len ultrazvukom, nemám urobenú ani hysteroskopiu ani laparoskopiu... Nie som nadšená, že by som mala ísť na ďalší vklad len tak...Viete prosím poradiť...Ďakujem moc.

gerdusha
24. jún 2016

Dievcata, robia stale v RF pipelle biopsiu pred vkladom?

ivka3901
24. jún 2016

@gerdusha ahoj mne robili teraz 🙂

marculik
25. jún 2016

@cheeky82 ahoj moze byt ze z utrogestanu by som mohla mat palenie ,dnes to tak citim take drazdenie a kazde rano spinim

hateria
25. jún 2016

@marculik ahoj, ja som mala aj pálenie a potom aj neskutocne svrbenie. A aj výtok som mala taký ružový

marculik
25. jún 2016

@hateria ja ma ale aj hnedy vytok a to palenie uz skoncilo,ked ja mam az 8denne trochu moc

cheeky82
25. jún 2016

@marculik ano, preto si ja dávam utrogestan cez ústa.

nelly3
25. jún 2016

@ivka3901
moc moc drzim palce 😉

ivka3901
25. jún 2016

@nelly3 dadujem velmi pekne🙂🙂🙂

mimika1973
27. jún 2016

Ahojky, no tak babenky, uz aj sestricky koordinatorky tam menia dako pozicie?! 😔
Som prave pisala tej mojej co s nou 2 roky som komunikovala, a prisla automaticka odpoved, ze pre cesky a slovenky je uz ina koordinatorka od aprila 2016. Fasa, co?
To tam uz bude na nepoznanie veru, pfff.... Este to jedno babenko a koncime! Pokial to nepojde veru dolu vodou, co je veeeelka skoda, fakt... 😒
Dufam, ze ten Otevrel tam este robi? hmmm...

pinguinka
27. jún 2016

Ahojte, prosím vás ako dlho trvalo kým vám v reprofite vyplnilipapiere pre vašu poisťovňu?? Ja som im to poslala mailom už pred dvoma týždňami a dáko sa nič nedeje. Už som im zas písala a stále nič...Tento týždeň mi to vychádza že by som mala začať s injekciami ale ešte to ani nemám poslané na poisťovňu. ☹

pinguinka
27. jún 2016

Hm takže paráda....prišla mi automatická odpoveď, že sestrička čo to vybavuje má od 21.6.-29.6. dovolenku...hlavne že som jej to poslala už 14.6. Dúfam že nebude problém na poisťovni keď to ešte nemám schválené a už začínam s 1. cyklom IVF

cheeky82
27. jún 2016

@pinguinka vidim, ze si dalsia, ktora ma problemy pri komunikacii.
@mimika1973 Dolu vodou to uz ocividne ide. Ked napisem doktorovi dva maily, tak mi odpise len na jeden a aj to o tri dni. Ak tam mas mrazacika, tak si chod pren, ale ak chces ist do stimulky, tak by som si to na tvojom mieste asi riadne rozmyslela.
Otevrel tam je. Pisala som mu list-staznost. dva dni nato mi napisal mail, ze list dostal a dakuje za spatnu vazbu a ze mi odpise listom. presli 3 tyzdne a ziadna odpoved neprisla.

pinguinka
27. jún 2016

Pána beka...ja som tam šla len preto, že som z každej strany počula samú chválu. V podstate aj pri konzultácii všetko super. Len posledné dni čítam viac sťažností ako chvály...no keby som od nich nemala už injekcie, tak by som ešte asi porozmýšľala či ísť k nim. Tá komunikácia ma riadne odrádza. Snáď sa to zlepší..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre